home
Hon na myš

NÁZORY K FILMU

Myš

Tohle je správná blbost :) Je to tak neuvěřitelně stupidní, že jsem se smála skoro celý film. Nejlepší byla část nasazení kočky na myš. A samozřejmě Hittler s ocáskem :)

16. května 2013
avatar uživatele
100 %

Správná ptakovina ve stylu Toma a Jerryho. Na zasmání výborný film:) Inteligence myši byla sice trochu přehnana, ale komedie tohoto typu se to dalo překousnout

5. července 2011

Hon na myš

můj oblíbený film, který jsem viděla poprvé jako malá a pořád si ho pouštěla na DVD. a mezi mými favority zůstal i dodnes :o)

21. června 2011
avatar uživatele
60 %

Hon na myš už je podle mě klasika, kterou viděl skoro každý. Já už tento film znám a na typické znaky další celkem originální komedie si dobře vzpomínám, ale už to byla dlouhá doba, co jsem jej viděl naposled. Tento fakt se projevil prakticky ihned, protože mě zaskočila daleko vyšší úroveň všudypřítomné nadsázkovosti celého filmu. Nicméně má své výhody si starší záležitosti pamatovat. Nevidět film dřív, určitě bych neprojevil prakticky žádné projevy smíchu. Dva týpci, kteří 90 minut nedělají v podstatě nic jiného, než že se honí za nepřirozeně inteligentní myší, speciálně s Trávníčkovým přirozeně vtipným hlasem, mě prostě dostávají. Jsou to spíš hlášky a komediální talent herců, které dodávají filmu krásu, protože ať už mají diváci myši rádi nebo ne, asi jim příliš sedět nebude, když polovinu scén „té zdejší“ vytvořil počítač a loutky, které přespříliš zpersonifikovaly její už tak nepřirozené akce ba dokonce i výrazy. Její vychytralost, tvořivost a schopnost znemožnit i Christophera Walkena nejsou nic proti neustálé peskované atmosféře a přirozenému packalství obou hlavních hrdinů. Není totiž příliš velký problém dívat se, jak se oba nedobrovolně účastní neskutečných počinů, od vystřelení komínem do jezera počínaje po neskutečně trapné společenské situace konče, když to herci zvládají dobře. Jednoduchý děj a komický styl Honu na myš se u náročných diváků nezavděčí. Někomu bude určitě stačit, že problém zde není člověk, ale zvíře, ale spíš bych film doporučil lidem, kterým nevadí lidská hloupost a nulový smysl pro zodpovědnost a osobní úctu. Toto je styl komedií devadesátých let, ve kterém je běžné lidi zesměšnit a hlavně pořádně prohnat se zdánlivě jednoduchými překážkami, což je třeba před hodnocením vědět. Jelikož mi tento styl nevadil předtím, nevadí mi ani teď.

30. října 2010
avatar uživatele
60 %

Přišla jsem, viděla jsem...

Tento film jsem teď viděla asi po 8 letech znova...a je to tak velká blbost, až je to fakt dobré:D Nic extra, ale humor je tak jednoduchý a stupidní, že když má člověk na něco takového náladu, tak to rozhodně nevypne:) Myš je geniální, nápad s Castrem taky. A Christopher Walken mě naprosto dostal:) Je to prostě kvalitní blbost...jestli něco takového vůbec může být, že:)

3. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

Mousehunt

Myšičko myš ukáž mi skrýš a když se nevzdáš taxe utopíš... Tak nějak by měla vypadat správná komedie z domácího pprestředí,, COOL scéna pasti pasti pastičky (((;

15. prosince 2009
avatar uživatele
90 %

Hon na myš je skvělý film, na který se dá opravdu koukat a člověk se u něj skvěle baví po celou dobu, tedy od začátku do konce. Není to žádný tuctový film

18. dubna 2009
avatar uživatele
BZ
...
60 %

No, tohle se musí brát fakt s nadhledem, hodně velkým. Mnoho povyku pro nic. Film, kde jenom dva chlapíci honí celou dobu myš. Pár scének se tam dá, ale to moc přehnaný.

12. dubna 2009
avatar uživatele
60 %

Skvělá komedie na nudný odpoledne. Jen kvuli té myške se dá na tohle koukat, jinak nic moc. Je mnohem víc a lepších komedii.

5. března 2008
avatar uživatele
90 %

špagát

Je to film mého dětství,tudíš jde spíš o vzpomínky, než o kvalitu. Film je to pěkný, hlavně ta myš nebo snad kocour v bedně či ve vaně v jezeře?? Je tam opravdu moc pěkných situací..

20. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Film Hon na myš je dobře natočená komedie o chytré myšce.Jednoduché gagy zaručují spoustu zábavy.Chudák deratizátor

4. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

Starší éra

Tenhle film je prostě ve starém stylu tak pro šedesátá sedmdesátá léta, pro dnešek už je to slabší. Ale jinak to docela sedí. Já dávám takových 60%.

19. října 2007
avatar uživatele
40 %

Film, který by dokázal královsky pobavit diváky před padesáti lety, ale ne už dnes. Dokonce i jako groteska by byl jistě úspěšný. Ale myslím si, že filmům tohoto ražená v dnešní době už dávno odzvonilo, pokud nebudou chytřejší, vtipnější a svižnější. Prakticky stále stejná akce brzy unaví.

5. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Dobrý film. Ale pro mě jenom na první shlédnutí. Pak už se mi okoukal, protože člověk sice snadno zapomene, o čem byl, ale jakmile vidí nějaký záběr z něj, okamžitě si na něj vzpomene a pak už to není ono.

15. července 2007
avatar uživatele
40 %

Možná to není špatná komedie, a pokud je tomu tak, tak jsem ji moc nepochopila. Uznávám, že to dobrá oddechovka, ale hned tak bych to vidět nemusela. Nevím, ale spíš mě to zklamalo, než potěšilo, asi jsem čekala něco víc.

18. dubna 2007

tohle je taková oddechovka, ale dobře se při ní člověk zasměje. Myšička je fakticky šikovná a chytrá a nejvíc se mi líbí ten její "byteček s obývákem a zároveň ložnicí"...škoda jen, že ho hned zničej kladivem. Ale opravdu je to fajn komedie s happyendem.

15. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Milá komedie, ale člověk celý film trne co se dvěma hlavním postavám zase stane nebo co zase udělají, trošku vyčerpávající, ale celkem pěkné.

3. března 2007
avatar uživatele
40 %

MOUSEHUNT

tak hon na myš je pro mě jedno z největších zklamání poslední doby.. trvalo mi hrozně dlouho, než jsem se na tenhle film moh konečně podívat.. a když už jsem moh, těšil jsem se na bláznivou komedii ..a co jsem dostal? .no něco, co chce pobavit, to nepochybně.. .ale šílený eskapády, absurdně nadsazenej děj (což se dalo čekat, ale co je moc, to je moc) a docela psychotická výprava mě notně unavovaly.. byly místa, kde jsem se nakonec i zasmál, především se to týká aukce v závěru filmu, ale to na celkově dobrej dojem nemělo skoro žádnej vliv.. je mi líto

20. února 2007
avatar uživatele
60 %

Námět opravdu není nic úžasného, ale příběh je nadsazený, stejně jako celý film. Ona parodičná nadsazenost ho vlastně zachraňuje, protože kdyby to Gore Verbinski myslel vážně... Já jsem se bavila.

18. února 2007
avatar uživatele
40 %

Christopher Walken

Myš má ve filmu výborné prolézačky, ale děj už tak zajímavý neni. Příběh připomíná pohádky typu Tom a Jerry a i tento příběh by se mi víc líbil v animované podobě.

17. února 2007
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

Brutálně dorbrá komedie. Celou dobu sem se u filmu smál. Až na ten konec ten mě trochu zklamal. Byl to už takovej ten Happy End a to už mi připadalo přehnan, ale jinak ok

10. února 2007
avatar uživatele
90 %

Hodně povedená komedie

Na tenhle film koukám pokaždé, když jede v televizi (a to je hooodně často).......všeho všudy, i po zhruba pěti shlédnutích mě tenhle kousek pořád dobře baví a dodnes jsem nepřišla na to, čím to je, že se nikdy neokouká? Možná na to přijdu za dva týdnu, až opět pojede v TV :-)

5. února 2007
avatar uživatele
80 %

To mi připomíná starou chlapskou pýchu, proč volat o pomoc odborníka, když jsem tu já! A že se do toho oba pořádně pustili, fakt hodně pěkná komedie o VÍC než geniální myši!

5. února 2007
avatar uživatele
80 %

Sice je to trhlá komedie, ale mě se docela jistě líbila. Geniální myš (je to jen zvíře, to že plánuje? a je škodolibá? neni zrovn normální) si ze dvou tajtrdlíků udělá rohožku a nechá je aby si sami zničili dům :)

14. prosince 2006
avatar uživatele
pb
...
100 %

moc hezky, povedenej film. když jsem ten film viděla tak se mi hned líbil. je to moc povedená komedie pro celou rodinu.

4. září 2006

Supr Komča!!!

Teda, abych pravdu řekla...tak tento film je geniální... Chytroška myška je super... Hodně se mi líbilo jak díky té myši udělali bratříčci z milionového domu kulničku na dříví, no prostě senzace, no né??

4. září 2006
avatar uživatele
70 %

Kdysi dávno jsem ten film chtěla půjčit a od té doby se mi strašně líbí. Není to náročný, ale na zasmání. A ta myška je roztomilá.

30. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Taková pohodová rodinná komedie, celkem povedená, dá se u ní i pobavit. Má zajímavý děj a krásný konec. Taková oddychovka.

28. srpna 2006