home
Hollywood v koncích / Konec podle Hollywoodu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Woodyho rozpravy na téma "umění" byly zajímavé, když v nich samých nějaké umění bylo. Tohle už je jen banální (mrzí mě, jak často to slovo u Allenovy pozdní tvorby musím používat) komedie, která sice docela uběhne a čas u ní strávený nebolí, člověku ale nic nedá.

26. srpna 2012
avatar uživatele
90 %

Woody Allen

Opravdu velmi zdařilá komedie o neobyčejném filmovém natáčení. Děj i humor stojí hlavně na Valu Waxmanovi a Ellie. Zaujalo mě jak dialogy můžou úplně zastínit grimasy nebo jen výraz obličeje Woodyho Allena.

15. října 2007
avatar uživatele
80 %

Super Woody!

Na Woodyho filmy se dívám strašně ráda a nevynechám jedinou příležitost podívat se na nějaký, který jsem ještě neměla možnost zhlédnout. Už dlouho mě jakýkoliv Woodyho film takto nepotěšil. Tenhle je vtipný, má spoustu komických scén a situací a jako už tradičně také výborné dialogy. Námět se mi líbil, protože to bylo originální a Allen na sebe zase napráskal další a další věci ze soukromí, protože to prostě bylo inspirováno jím. A navíc to "poselství" - Amerika filmy Allena nechápe a Evropa je miluje, to je prostě přesně on. A ještě malá poznámka a souhlas s názorem pode mnou, titulky na ČT jsou fakt nějaké úplně nedostačující, protože v nich není všechno, co postavy řeknou, což je škoda. Ale jinak fajn film, dávám tak 75 %, ale 5 zaokrouhluje nahoru, dávám 80.

24. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Super film. Allenův námět, jak slepý režisér točí film, nemá chybu. Film je hlavně o dialozích, proto je fajn, když si ho můžete pustit i v originálním znění. Neříkám, že jsem na angličtinu machr, ale v případě překladu titulků ČT nás o dost ochudili. Ale jinak fakt dost dobré.

17. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

plno lidí tenhle počin sune do šuplíku mezi ty slabší.. nechápu proč.. mě tahle komedie víc než bavila ..

6. března 2006