home
Hollywood, Hollywood

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

dobrý

Tenhle film se mi celkem líbil, ale občas jsem se ztrácela v ději a nepoznala co je realita a co je film, který točí. JInak tam hrajou dobrý herci !!

11. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Průměr

Tenhle film mi nepřišel zas tak hrozný, jak někteří píšete, ale je to prostě jeden z mnoha, které Steven Soderbergh natočil o obyčejnosti a každodennosti. Nějak nevím, co ho na tomto tématu láká, že mu už věnoval nějaké čtyři tituly a jeho nová Bublina bude rovněž o tomtéž, tedy o ničem. Tento film je něco mezi dokumentem a reality-show a klidně se přiznám, že tak první půlhodinku mě to nijaké kvákání lidí na obrazovce i bavilo. Pak jsem se začal nudit a prostě jsem to z krvavýma očima dokoukal, protože jsem stále čekal, že se něco stane, že přece nemůže být film stále o tom stejném, o ničem. Jak se zdá tak může, i když mě pak zmátla ta situace, kdy jsem zjistil, že část vyprávění je jakoby film a část jakoby skutečnost. To mě zřejmě mělo zbavit nudy a chtít po mě přemýšlet, ale já v tom začal mít vážně bordel. Takže tu druhou část jsem se spíše zabavoval poznáváním známých herců a zařazováním si jich do nějaké škatulky. "Jé tenhle mi je povědomí, kde jsou ho jenom..." (Julii i Brada znám, nebojte se o moje duševní zdraví, aha už se bojíte, chápu) Zkrátka je to nuda se zajímavými momenty. (doporučuji hloubavcům, možná objevíte hlubší smysl)

11. srpna 2006
avatar uživatele
0 %

Tak tenhle "pozoruhodný" film jsem měla možnost asi dvakrát zahlédnout na HBO a i přes hvězdnost obsazení, režiséra musím říct, že jsem jej vypla asi po dvaceti minutách, kde se vůbec nic nedělo a naopak mi to přišlo až trapně o ničem. Takže asi bych měla dát nulu, že?

10. srpna 2006