home
Hogo fogo Homolka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Celá tato série rozhodně není můj hrnek kávy. Tento díl jsem ani nedokoukala. I když chápu, proč se někomu tento film líbí.

17. září 2010
avatar uživatele
joda
...
80 %

Homolkovic famílie po druhé

Z prvního dílu jsem bohužel viděla jen půlku, tudíž jsem nehodnotila, ale protože mě film velmi zaujal, rozhodla jsem se podívat na dvojku. Výborná komedie! Členové Homolkovic rodiny mě opravdu baví, když slyšíte jejich dohadování a vůbec rozhovory, nejde se nesmát. Malí kluci jsou úžasní. Hodně mě bavil také Homolka starší. Jaké zážitky člověk může zažít, když vyrazí autem rozloučit se s umírajícím pradědečkem... Film má také povedený konec.

21. února 2009
avatar uživatele
100 %

Co k tomu říct? Prostě Homolkovi, česká klasika, bez které by český film neexistoval. Mám je rád a budu mít.

2. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

jasně... podle mě je druhý díl o trošku horší než první... přesto má ale něco do sebe... třeba opravdu dobrý herce...

2. března 2008
avatar uživatele
90 %

Hogo fogo...

No druhý díl, i když je pointa-rodiné hádky-stejná, neztrácí na kvalitě. Herci zde opět podávají ohromné výkony, své dialogy umí skvěle podat, tudíž k nim nemám co dodat. Jediné, co mi vadí, jsou prostřihy na jejich dědu, víceméně mě trochu nudí. V prvním díle mě tolik nevadily, nevím proč... Závěrem: Až pojedete k někomu, kdo je na smrtelný posteli, musíte hodit nějaký ten fór do placu:)

28. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Suprové pokračování neztratilo na kouzlu, hereckém umění herců i neherců. Studnice autorů je asi nevyčerpatelná. Hodnocení prostě na max. Doporučuji vřele s tím, že na rozdíl od x tých pokračování jiných filmů zůstává klvalita na nejvyšší možné úrovni.

25. září 2007

Naprosto nezapomenutelná komedie naplněná hláškama, ale těma opravdu vtipnýma a neumělýma. Dokonalé zachycení české rodinky. Na takovej filmík jsou krátké i hollywoodské komedie:-).

8. července 2007
avatar uživatele
90 %

To je stará dobrá klasika, komedie, která v televizi neběží často a o to raději se na ni člověk podívá. Mě se příběhy rodiny Homolkovi moc líbí. Tady je nejkrásnější scéna s tím parkováním, to opravdu nemá chybu.

20. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Perfektní pokračování žabomyších válek v téhle bláznivé komedii. Dědek Homolka nikdy nezklame se svým nadhledem. tenhle druhý díl rozhodně nic neztrácí na první.

19. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Neuvěřitelně vtipná komedia, která mě dokáže rozesmát pokaždé. Je v ní zahrnuté všechno, co lidé za socialistu považovali za důležité a zároveň zbytečné. Vtipné je už jenom to, že film je prakticky o ničem a to je hlavní plus, protože takové filmy jsou nejlepší.

22. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Tak toto je samozřejmě další "bomba" ze série o rodině Homolkových, nelze hodnotit jinak nežli nejvýše. Scény ve filmu jsou už pro mne klasika.

8. října 2006
avatar uživatele
80 %

Dvojka

A rodina Homolkových opět zasahuje! Ti, když se někde ukážou, sto let tráva neroste:-) Film opět vtipný, dobrý, sice ne tak jako jednička, ale pořád dokáže příjemně zpestřit večery u televize, protože rodinné trampoty při sledování jen tak rychle neomrzí!

28. května 2006
avatar uživatele
100 %

...

druhej díl se sympaticky nese v duchu prvního... .vejlet za věčně umírajícím dědou protkanej věčnejma hádkama všech členů rodiny... .rodina homolků patří prostě k tomu nejlepšímu, co naše kinematografie stvořila...

6. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Už jsou pojízdní....!

Výborná česká tragisuperkomedie.....parádní hlášky, to už je u Homolků zvykem, ale neexcelují jen hlavní hrdinové, třeba takové "jen se z toho auta neposerte" sousedky, je alespoň k zamyšlení.....skvělej filmovej příběh, svižné tempo, kvalitní zvuk, hudba.......rodinné hádky, rozepře, otazníky, příslušníky prostě miluji, Homolkovi jsou takovým českým kultem.....Výprava za děděčkem na smrtelné posteli, je úžasná.....vždycky mě dostane smutný-veselý konec.....a scéna jak se všichni topí je přece také krásná,.....je to prostě strašná sranda, prostě a jednoduše Homolkovi....! Druhému dílu z trilogie dávam 87%....!

5. dubna 2006
avatar uživatele
0 %

Cože?

Já nevím co se může na tomhle někomu líbit??Mě to osobně připadá strašně povrchní a vcelku trapný....tohle a kultovní film???To radši krtečka...Jestli takhle vypadá česká rodina tak potěš pánbůh.Se tam vyžívaj v tom bejt tlustý a mít pupek až na zem.Bože pomoc!!

5. dubna 2006