home
Highlander

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Docela táhlé. Zároveň mě mrzí, že i přes řadu zajímavých scén a nápadů se to nevymanilo z béčkovosti. Síla námětu a melodie od Queenů to ale táhnou nahoru.

1. srpna 2011
avatar uživatele
100 %

Už kultovní film. Nemá chybu. Vše je dobře promyšleno. Je napínavý od začátku do konce, souboje jsou krasně vyvedeny, padouch je opravdu pořádným padouchem. Nemám, co bych proti tomuto film řekl. Navíc vzpomínky na minulost jsou krasně vyvedeny.

8. března 2010
avatar uživatele
70 %

Beatie Edney

Je to už taková legenda o skotském nesmrtelném bojovníkovi Connoru MacLeodovi. U filmu mě zaujal hlavně děj z počátků jeho příběhu, jenž byl zasazen na skotský hrad Eileen Donan.

30. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Highlander je jeden z prvních fantasy či sci-fi filmů (pardon, váhám, jak to nazvat), na svou dobu má fantastické efekty. Nejvíc ale film krášlí hudba - Queen tady ze sebe vydali to nejlepší, protože píseň Who want's to live forever? (Kdo chce žít věčně?) vystihuje úplně vše.

16. července 2008

Výborný a originální nápad. Tento film se prostě poved od scénáře přes hudbu, kameru až po herecké výkony. Ačkoliv se jedná o poměrně starý film, jedná se o kvalitní a poutavou podívanou.

15. října 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle film se mi líbí asi díky svému zvláštnímu kouzlu jiné doby. Myslím, že Lambert už nikdy v ničem lepším nehrál (a asi ani nebude) a pokračování se ani trochu nepřiblížili úrovni prvního filmu. Krásné exteriéry skotských hor a hodně poutavá hudba.

29. srpna 2007

Lambert v jedné ze svých neslavnějších rolí. Genialní film s geniálními herci. Hlavní hrdina jako nesmrtelný se jen tak nevidí, nemluvě o scénách při kterých brečíte smíchy. O hudbě ani mluvit nebudu, protože není co říci. Možná jedním slovem. Úžasná.

16. srpna 2007
avatar uživatele
pier
...
80 %

Highlander

Naprosto dokonale zvláštní film,člověk když nedá bacha tak se v něm bude ztracen.Na tu dobu vynikající efekty ale úplně nejvíc mě dostala nádherná hudba od Queenů.Doporučuju lidem kteří mají rádi fantas.

15. března 2007
avatar uživatele
konz
...
50 %

...

No na tenhle film sem narazil úplně náhodou. A vůbec sem neměl v plánu se na něj dívat. Jinak ale film byl docela zajimavej. Hlavně začátek, když tam byly staré válečné bitvy. Jinak už to bylo skoro pořád dokola.

22. února 2007
avatar uživatele
20 %

Prvního Highlandera jsem viděl naposledy ještě v letním kině. Příšerně pršelo. Nevím jestil to bylo tím, nebo něčím jiným, ale film mě vůbec nebavil. A jiného Highlandera jsem už od té doby neviděl a vidět (zatím?) nechci. Jinak většinu hororů a thrillerů mám docela rád, ale Highlandery zatím ne. Omlouvám se příznivcům a fanouškům, ale musím dát jen 20 procent. Snad se ještě někdy "chytnu" a třeba se mi to líbit začne. Ale zatím takhle. Sorry.

13. února 2007
avatar uživatele
100 %

Výborný...

Myslím, že najlepší film z celej série Highlander, teda možno okrem 4. Výborná hudba, herecké výkony (Christopher Lambert sa fakt snažil a hlavná úloha v tomto filme mu úžasne sekne ;-) ), hlášky, dej, prelínanie budúcnosti s prítomnosťou... Odhliadnuc od slabších efektov, ale to sa dá prepáčiť rokom vzniku filmu. Proste a jednoducho podľa mňa výborný film. Hodnotím 100%. Legenda. - Jeden z mojich najobľúbenejších filmov - :-)

24. října 2006
avatar uživatele
100 %

Highlandera máme doma na kaztě s ještě naprosto hrozným dabingem, kde slyšim původní hlasy a všechny postavy mluví jeden muž nebo jedna žena... Ale už jsem si na to zvykla.. Jinak o filmu: je dobrej, strašně se mi tam líbí Sean Connery, a samozřejmě Christopher Lambert... k tomu hrajou skvěle Queeni... je to moc pěkný

24. října 2006

Měl jsem možnost zhlédnout tento film, který měl ve své době hodně příznivců. Na filmu se mi líbí prolínání přítomnosti i minulosti hudba i děj. Opět je to však staší kousek a tak je omezen filmovými triky, které zasádně ovlivňují film a podle toho to taky vypadá dávám 60%

28. června 2006
avatar uživatele
100 %

Highlander

Tak tento film je absolutní špička! Nádherná hudba od Queen a vynikající herecký koncert Christophera Lamberta nemá chybu!!! Je škoda, že ostatní pokračování nenavázali na tuto kvalitu:-( Dávám 100%

25. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Hm

Tak tento film sa mi totálne pačil so všetkým možným aj nemožným :o) ale nie:o)) perfektný film a dokonalým Christopherom, čo viac dodať, už len že 100 bodov:o)

14. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

Neprišiel som mu na chuť

Highlander má isto veľkú kopu prívržencov, žial ja som mu nejako na chuť neprišiel. Uznávam, že nápad je veľmi dobrý a storočia tvrajúce boje muža proti mužovi, meč proti meču je origiálny. Film ma jednoducho veľmi neupútal, ale ani neviem povedať prečo. Možno je to Lambertom, ktorého moc nemusím. Jediné plus pre mňa bola účasť Conneryho.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Zůstane jen jeden

No já budu DRAGONovi mírně oponovat, mě se film docela dost zalíbil. nezařadil bych se přímo mezi Highlanderovské fanoušky, ale ten nápad se mi strašně zalíbil. To jak se vlastně předávají vědomosti, schopnosti a zkušenosti tím utnutím hlavy je zajímavé a docela netradiční. I jak se to dobře skloubilo s realitou. Herecké výkony byly průměrné, prostě fajn filmík na oddech, možná i trošku něco víc.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Highlander

Je to dost dobrý film podle Komixu ale dobře udělaný to se mu musí nechat.Nejvíc se mi líbí jak získávájí sílu jejich protivníků, že jim uříznou hlavu.Nejsem nějakej masochista nebo tak něco ale prostě je to takový zvláštní, že napadlo autora zrovna useknutí hlavy získávání síly protivníka.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Horal

Určitým způsobem dost dobrý film s výbornou muzikou. Nepochybně nejlepší z celé následující serie. Scény ze Skotska a z bojů horalů se mi zdály neotřelé s určitou myšlenkou. Lambert by mohl dostat jedničku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

High

Velice hezkej film. Poutavej příběh a má jistě svoje osobitý kouzlo. Určitě stojí za to zhlédnout alespoň tenhle a pohud Vás zaujme, rychle si seženete pokračování.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

1 z naj filmou

tento film nemal obdobia cely bol perfektne prepracovany.Dej bol velmi posobivy co musim uznat.A Lambert tu ukazal co v nom je aj vdaka tomuto filmu dosiahol to co ma teraz

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

S hlavou neodejdeš...

Výborný namět na skvělé scífko. Film má neopakovatelnou atmosféru, což ve špatném slova smyslu dokázali jeho pokračování. Zručně natočené souboje a charismatický Sean Connery táhnou film a nenechájí vás vydechnout. Opravdu klasika.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Film

Tomuhle filmu jasně vévodí hereckej výkon Christophera Lamberta byl pro tuhle roli naprosto stvořenej . Je škoda že to co se jim podařlo v tomhle filmu nedokázaly přenést i do pokračování . Lae dobrej film z pěknejma šermířskejma scénama .

Kdysi dávno