home
Hibernatus

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Začátek filmu je celkem povedený, nabízí určitou komedii i trochu dramatu, nicméně zbylá část se už jen veze na prvních minutách. Myslím, že by více prospělo, kdyby mladého dědu více a postupně+ji konfrontovali se současnotí, měl by film ještě větší srandu a šmrnc. Takto jen spadá do průměrnosti.

8. prosince 2010
avatar uživatele
50 %

Zajímavý nápad-člověk, který přežil pod ledem, ale celkově je film průměrný,nijak zvlášť upamatovatelný.

10. května 2010

Hibernatus

Tento film mám vcelku ráda, byť se většina fanoušků Funese shodne na tom, že má na svém hereckém kontě i mnohem lepší kousky. Částečný podíl na mém hodnocení má i fakt, že Hibernatus byl první film s Louisem, který jsem viděla v originálním znění. František Filipovský byl sice nesmírně schopný dabér, ale originál je originál... Film je poměrně zábavný, já sama jsem se párkrát zasmála a přiznám se, že nejraději mám scénu, kdy Hubert poskakuje před Paulem a povykuje: "Její jméno je Edmée, Edmée, Edmée, Edmée..." Líbí se mi, že v tomto filmu dostali příležitost ukázat co umí i jiní herci (zvlášť Claude Gensac, která Funesovi zdatně konkuruje) a jen mezi námi, konec filmu nemá chybu.

20. října 2008
avatar uživatele
70 %

Klasická komédia s Funésom v hlavnej úlohe. je charakteristická klasickým humorom sedemdesiatych rokov. Nič svetoborné, ale veľmi zábavné.

27. února 2008
avatar uživatele
50 %

Film jsem viděl, ale asi to není ten druh filmu, který se vepíše do paměti natrvalo. Už si ani nevzpomínám, jestli tam byly vůbec nějaké legrační situace. Ale musely tam být, když tam hraje Funés... Budu se muset kouknout ještě jednou až bude příležitost. Tedy zatím dám víceméně symbolických 50 procent. Určitě je to vhodný film pro fanoušky a příznivce L.d.Funése, ty bych tímto hodnocením rozhodně nechtěl odradit určitě si film ujít nenechte až bude příležitost, tak jako já se chystám to také udělat. A možná potom hodnocení upravím. Ale tak vysoké hodnocení jako měla série četníků to asi mít přesto nebude.

13. února 2007