home
Pomoc! / Help!

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Help, I need somebody

Help je prostě nejlepší film na světě, poslouchám Beatles a když jsem tento film viděl v televizi, musel jsem ho mít, hledal jsem ho ve všech obchodech, ale nikde ho neměli.. až pak jsem ho našel a stál 970 Kč, nakonec jsem ho stáhl z internetu a byla to ta nejlepší věc, co jsem kdy udělal !! BEATLES FOREVER

je lepší než A Hard Day's Night
a ty písničky jsou NEJLEPŠÍÍ!!!!!

3. listopadu 2009
avatar uživatele
100 %

The Beatles! Milujte je a vic nerozebirejte! Jejich hudba je úžasná a o tom jsou jejich filmy. Helpu se nemohu nabažit už od 5let a už od 4 miluju Paula McCartneyho (diky nemu mam pry slabost pro baskytaristy, rikal tata:-D). Film je vesely a neni důvod hodnotit "herecké výkony" Brouků. Poprali se s tim skvěle. Paule, zahraj Night Before!!!:-)

14. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Help!

Další skvělý beatlesácký filmeček a zase nemám co vytknout, je to prostě bomba (alespoň pro mě, vím že se nemusí líbit všem):-) Nejlepší je pro mne George, který mě vždy dostane ve scéně v umývárně (někomu to nemusí připadat vtipné ale mě to prostě dostává). Kluci se prostě ve filmech našli, skvělé písničky (má nejoblíbenější I Need You - samozřejmě i řada dalších, ale nemůžu tu všechny vyjmenovávat), samí skvělí herci a herečky. Jen škoda že v tomto filmu nedostali prostor George Martin nebo Brian Epstein, protože tito pánové ke klukům neodmyslitelně patří (kde by bez nich tahle partička byla že?) :-)

22. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Ringo Starr

U tohoto filmu, děj opravdu není důvod, proč jsem si film pustil. Je zajímavé sledovat ty mladíky v této nevšední hudební komedii.

8. prosince 2007