home
Hellraiser 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Tak to vidím já...

Opět skvělé masky, opět se něbojí ukázat litry krve, ale ono se to docela rychle okouká. Navíc oproti předchozímu dílu přibyla jediná maska, scénář je opět stupidní, tajemná atmosféra postupně mizí a herci jsou příšerní. Přes to všechno si i druhý dík drží svojí zvláštní auru, která ho dělá snesitelným. Bohužel zas ně natolik, aby to film vyrvalo ze spárů průměrnosti. Opět je jediné, co si zaslouží pozornost masky, ale tentokrát už to není nové a neokoukané.

1. srpna 2009

Horrory jako je tento zbožnuji

Stejně kvalitní jako předchozí unikát! Na horrorech jako je tento jsem odkojený a vyrostl jsem na nich. Po dlouhé době jsem měl to štěstí oprášit staré mžiky a úryvky z tohoto pokračování. A je mnohem krutější a brutálnější. Mnohem více utrpení, hektolitrů krve a bolesti nešťastných obětí. Je to pořádný masakr ze staré školy jak já říkám! A dnešní horrory už jen ztěží mohou konkurovat. Děj navazuje na první díl a postupně přituhuje. Mnohem více masek a velice slušných efektů. Samozřejmě ta správná děsivá hudba nechybí. A docela mě překvapil menší souboj mezi cenobity- konečně se našel někdo odpornější a krutější, než samotný Pinhead! Opět mírně otevřený konec. Nedám na tento horror dopustit!

17. července 2008
avatar uživatele
80 %

Hodně rychle vzniknuvší pokračování po předchozí prvotině. Vlastně sotva rok po celosvětovém úspěchu jedničky se film vřítil do kin. Těsně navazuje na předchozí díl (tak trochu po vzoru Halloween II). Pokud si někdo po zhlédnutí předchozího dílu myslel, že už nemůže být něco krvavějšího a brutálnějšího, tak se plete. Producenti pustili peněžní žilou a všude tam, kde byla jednička nechutná, přitlačili na pilu. Vylepšili masky, zapracovali na tricích, přidali galony krve, přivedli více cenobitů a roztrhali více těl. Ano, dobrý masakr :).

25. června 2006
avatar uživatele
80 %

Volné pokračování je neméně drsné jako první díl, nicméně už s ničím překvapivým nepřijde, prostě a dobře tu máme klasický horor se všemi krvavými i nekrvavými charakteristikami a to je prostě super. Jedním slovem: tak tohle můžu

22. června 2006