home
Hello, Dolly!

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Tenhle muzikál s opětovnými shlédnutími ztrácí sílu, ale pořád jsem za něj rád. Taková ta bezstarostná a pohodová atmosféra, jakou má Zpívání v dešti a toto, se totiž v jiném žánru jiné doby nenacházejí. Je to skutečně příjemný film, který navodí pocit doby.

11. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

úžasné

Hello, Dolly! Jsem viděla asi před 2 lety na Silvestra a musím přiznat, že jsem se do něj hrozně zamilovala a mrzí mě, že od té doby jsem ho neviděla, protože v tv prostě nebyl a nebyla jsem schopna ho sehnat jinak krásné písničky a všechno moc hezký film celkově!!!!

28. června 2009
avatar uživatele
20 %

Hello, Dolly!

Po pravdě vlastně ani nevím, co se lidem na tomhle muzikálu líbí. Mě osobně to hodně zklamalo, strašně jsem se na to těšila a pak když jsem to viděla...no děs a hrůza. Děj se nehorázně vlekl, chvílemi jsem ani nevěděla jak bych se tak zabavila, takže jsem neustále od telky odbíhala. Walter Matthau, kterého mám fakt ráda se mi tady vůbec nelíbil, kdyby se alespoň tak nehrbil a nevystrkoval pánev. :-( Ani Barbra Streisand mě nijak nepřesvědčila, jediné co se mi na jejím výkonu líbilo, byly ty písničky (některý se fakt povedly, ale některý nestály ani za zlámanou grešli) Vlastně jediným důvodem proč jsem se na to dívala, bylo, že to všichni tak chválili. Už vím, že radši na rady druhých nebudu dávat. Těch 20% co tomuhle muzikálu dám patří Louisi Armstrongovi. Škoda, že tam měl tak malý prostor, byl jediným světlým bodem tohoto dílka :-(

14. března 2008
avatar uživatele
80 %

Hello, Dolly!

Hello, Dolly! a Kabaret běžely celkem ve stejnou chvíli v televizi, na oba jsem se podívala a nemůžu se ubránit tomu, abych je mezi sebou neporovnala. Z tohoto "souboje" mi lépe vychází právě tento film. Hello, Dolly! je film docela svěží, barevný, vtipný, plný nadsázky. A musím říct, že takové písničky se mi u něj líbily mnohem více než u již zmiňovaného Kabaretu. Barbra Streisand zpívá dobře, zahrála to také slušně. Pro mě to byl muzikál, jak má být: písničky a příběh, který vás chytne, a také kvalitní provedení.

4. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Potom, co jsem se zmínila rodičům,že budou dávat v televizi film Hello, Dolly!, mě vyprávěli jaká je to nestárnoucí legenda, nádherný film, který musím nutně vidět, a přitom vzpomínali na svoje mladá léta.
Samotný děj nebyl můj šálek čaje, ale i přesto se musím poklonit Barbře Streisand za herecký výkon, role jí sedla jako ulitá, anečníkům a choreografovi za nápaditost. Nemůžu zapomenout na Waltera Matthau a jeho výraz roztomilého a bezbranného medvídka :) Oscara dostal oprávěně.

1. ledna 2008