home
Život s Helenou

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Kate Hudson

Není to nic extra, ale je to milá komedie o ženě, která se náhle ocitá ve zodpovědné roli opatrovnice dětí své sestry.

12. ledna 2014
avatar uživatele
E Š
...
80 %

Táto komédia mi akosi prirástla k srdcu. Humor mi prišiel ľahký, ani nie trápny, ani nie až moc prekomplikovaný, taký akurát na uťahaný deň.

13. července 2013
avatar uživatele
80 %

Věřte nebo ne, ale Kate Hudsonová v tomto filmu skutečně hraje. Není to nic závratného, ostatně jako celý film, ale její první pokus o trochu dramatičtější roli se jí povedl na dvojku. Sirotci, o které se musí někdo postarat, nejsou nijak originální zápletkou a v určitých obměnách jsme to tu měli už několikrát, ale toto téma je divácky vděčné a má (zdá se) pořád hodně co nabídnout. Málokdo by nedokázal odhadnout jak film dopadne, ale o nějakou přehnanou originalitu teď nejde, podstatnější je, že se kromě hry na vážnější strunu dočkáme taky několika slušných hlášek a situací. A romantika samozřejmě taky nechybí.

27. července 2009
avatar uživatele
90 %

Tak tenhle film se mi strašně líbil. Kate Hudson tam jen září, film je plný úsměvů a i dospělý se určo vrátí při pohledu na něj do dob, kdy jim bylo šestnáct :D

14. března 2009
avatar uživatele
80 %

Pohoda

Můj čuch na filmy zase selhal, protože jsem čekala, že to bude mnohem horší, a tak jsem byla mile překvapená, jak K. Hudson, tak samotným příběhem. Nejvíce se mi asi líbily děti nebo šéf prodávající mírně jetá auta. A taky Žabokuch. Prostě pohoda.

10. října 2008
avatar uživatele
60 %

Asistentka Helen

Na film jsem se rozhodla podívat, protože v něm hrají mé dvě oblíbenkyně - Helen Mirren a Felicity Huffman. Bohužel se obě objevovaly ve filmu jen sporadicky, takže jsem si jich moc neužila. Kate Hudson je sympatická, ale film a příběh celkově je mírně nudný, téma ohrané, jakoby bez nápadů. Klasická romantická oddechovka, ke které nebudete mít důvod se vracet.

27. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

no, upřímně řečeno nevím, jestli mi to stálo za ranní nevyspání... docela těžce průhledný děj, průměrné herecké výkony i duchaplnost. pořád jsem nějak doufala, že se stane něco zajímaveho... nic. humor jsem taky postrádala takže sotva průměr....

27. srpna 2008
avatar uživatele
knak
...
50 %

no...

já si myslím že herci to zahráli docela dobře , jakože fklidu...ale bylo to nějak divně vymyšlený neřikam že bych to vymyslela líp to vůbec ale stejně to byl takovej trošku nudnej film...záleží na vkusu no jo...

21. března 2006
avatar uživatele
60 %

Ujde to

Celkem to ušlo. Taková typická rodinná, smutná komedie. Nejvíc tomu dává asi Kate Hudson. bez ní by to bylo divný.

30. prosince 2005
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Dobrý

Docela dobrý. Má to jakous takous myšlenku, je to romantický, hezky spracovaný, docela dobře zahraný,...

20. října 2005
avatar uživatele
60 %

ujde

Myslím, že to není úplně nejhorší film, prostě takovej trošku sladák se stastným koncem. Ne že bych ho musel vidět znovu, ale je v pohodě

15. října 2005
avatar uživatele
60 %

...to je život

na tento film jsem se divíla se strejdou,kterému je 39 let a musím říci,že jsme na to měli úplně jiný názor. A budete se teď divit. U jedné scény mu normalně ukápla slza a já se divila proč?Není to špatný film ale néchapu jak tohle muže rozbrečet chlapa.tak se na to prostě mrkněte a pak mi napište jak to na zapůsobilo nä vás.Pro mě to byl jeden z normálních filmů.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Průměr, průměr, průměr...

Staré a miliónkrát omílané téma, nijak inovativní zpracování, žádný překvapivý konec. Prostě jeden z těch typických průměrných amerických filmů, kdy si konečně zase někdo uvědomí, jaké hodnoty jsou v životě nejdůležitější, přestane si hledět jen sám sebe, najde pravou lásku a blablabla...víc asi nemusím dodávat. Kate Hudson je poměrně nezajímavá a nevýrazná, John Colbert podává svůj standard, snad jen Joan Cusack je jediná alespoň trochu normálně lidská a tím i uvěřitelná.

Kdysi dávno