home
Hana a její sestry

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Woody Allen

Je to zajímavé drama jehož děj cíleně vyznívá komicky a přináší celou řadu pestrých zápletek. Jen ten závěr je až nečekaně optimistický.

11. července 2011
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Pěkný film, ovšem nějak tak nevím, co bych k němu dodal. Prostě je "pěkný". Možná místy maličko doslovný a některé věci, které by měly vyplynout, musí postava nahlas vysvětlit. Pro mě typických 70%, jako průměr pro dobrý film, který jsem viděl rád, ale odvařený z něj nejsem.

21. listopadu 2010
avatar uživatele
joda
...
70 %

Pohoda

Další pěkný Woodyho film. Potěšilo mě, že si tam Woody opět zahrál - když naposled vysílali Purpurovou růži, tak mi tam Woody chyběl. Možná proto se mi to taky líbilo o trochu míň.

25. února 2008
avatar uživatele
100 %

Další moc dobrý film Woodyho Allena. Celé je to vlastně o takových obyčejných všedních věcech, které může řešit každý z nás. Jsou tu opět vynikající dialogy a trefné postřehy a úvahy na allenovská témata. Tohle já zkrátka můžu.

15. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Woody Allen opět

Když se teď dodívávám na filmy Woodyho Allena, nemůžu přece vynechat Hanu a její sestry. No čekala jsem více, ale i přesto mě film zaujal a docela se mi líbil. U Woodyho se mi více líbila třeba Annie Hallová, ale má i horší filmy. Opět se zde objevují jeho typická témata a vztahy okolo Hany vykreslil opravdu skvěle. Líbila se mi jeho postava - postava věčného hypochondra. Nápady a dialogy film určitě taky má, ale i když se u herců rozdávaly Oscary, já z nich zase tak nadšená nejsem. Asi to bude tím, že tu tentokrát nehraje Diane Keaton, ale spíše herci, které buď moc neznám, nebo mě zase tak neberou... Dobrý Woodyho film, ale má i lepší.

23. března 2007
avatar uživatele
70 %

HANNAH AND HER SISTERS BY 2MIG1

tak další příjemnej film od woodyho allena.. ke všemu na moje oblíbený téma vztahů, pro který je tu v rodině tří sester velkej prostor.. je tu pro woodyho typická smutno-veselá atmosféra, kterou mám taky rád.. z hereckýho obsazení zaujmou nejvíc oba oscarově ocenění - michael caine a dianne wiest (ta ještě víc).. .ale i přes všechnu tu chválu, mě zatim ostatní woodyho snímky, který jsem viděl, zaujaly víc (kromě cokoliv).. možná i tim, že se na můj vkus woody věnoval moc svojí postavě, v porovnání s ostatníma si dal mnohem víc prostoru a upíral na sebe velkou pozornost.. a i když je roztomile ironickej, méně je někdy více...

10. března 2007