home
Halloween / Předvečer svátku Všech svatých

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Áááási se uzívám...

Tak jestli jsem se u tohohle filmu měla bát, tak vážně netuším kde. A nechápu, jak někdo může říct, že je to úžasný a skvělý horor. Koukám, koukám, koukám... pořád se nic neděje. Půl filmu pryč a furt tam ta holka jenom někde běhá a sem tam uvidí tmavou postavu. Zase nic, nuda, nuda... a pozor! První vražda tak bizardně zahraná, až se musím smát. A zase dlouho nic... Tak tohle je vážně hodně slabé. Neříkám, že tam má stříkat krev, lítat vnitřnosti a všichni mají křičet z plných plic, to taky nemusím. Ale měla bych se u hororu bát a ne se nudit, protože se tam opravdu, ale opravdu nic neděje. Slabota, čekala jsem rozhodně víc na to, že je to tak oslavovaný horor :/ 40% za dobrý začátek a tajemnou hudbu.

30. dubna 2013
avatar uživatele
100 %

The Boogeyman is coming..

Jednoznacne najlepsi a najstrasnejsi horror vsetkych cias, ktory polozil zaklady zanru slasher.. Je to doslova umelecke dielo.. Neuveritelna atmosfera a hudba. Paci sa mi, ze Carpenter dokonca dokazal vyvolat pocit strachu na ulici za bieleho dna.. Michael Myers je neskutocny a ide z neho obrovsky strach.. Tento film by si zasluzil 200 percent!

10. prosince 2012
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Vidět to v době vzniku, nejspíš by to bylo jiné. Ale čistě subjektivně nedokážu takhle zpětně oceňovat kvality něčeho, co bylo tolikrát citováno, kopírováno a dorovnáváno. Takže poctivý film a čistá práce, ale bez hlubších stop.

10. června 2012
avatar uživatele
80 %

Halloween poprvé

No tak tohle je něco! Kvalita, kvalita, strach a kvalita. Kolik těchto vyvražďovacích hororů může tohle říci? Jen málo. Dle mého názoru, je tu použita jedna z nejděsivějších instrumentálních skladeb vůbec a ta přidává hororu velké plus.

6. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Super Film

To je proste nej lepsi horor jaky jsem kdy videl skvela hudba kterou kdyz slysim tak uz se bojim. Mayers je proste dnes uz kultovni postava a furt z neho jde hruza vzdycky se u toho bojim no proste nej horor

20. března 2007
avatar uživatele
60 %

Byl to docela zajímavý horor,na který se dalo koukat,u kterého jsem se bála a který me bavil.a to se o mnoho hororech nedá říct.

22. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

best

Halloween je můj nejoblíbenější horor takže nemám vůbec žádný výčitky k tomu. Michael je prostě jedinečnej a když jde s nožem za doprovodu hlavní hudby, která je už sama o sobě děsivá, je to skvělá hororová atmosféra. Je to klasika mezy horory a ikdyž už velice stará je perfektní.

8. července 2006
avatar uživatele
100 %

Tak řekl bych, že to je jeden z kultovních hororů minulého století (vedle mj. Pátku 13, Noční můry z Elm Street a Vetřelce). Režisér John Carpenter nám tady předvedl klasickou vyvražďovačku bez jakékoliv dlouhé předehry. K většině svých filmů si skládal sám i hudbu a v tomto případě se mu to povedlo. Film i dnes po skoro 30 letech nahání hrůzu. Pro mě je Michael Meyers praotcem všech psychopatů :)

3. června 2006

Michael Myers

Další dobrý horror, který se zapsal mezi klasiku s nezapomenutelnou postavou masového a nezničitelného vraha se stupidní bílou maskou s rozcuchanými vlasy a s velice temnou a strašidelnou hudbou, která tento film a nejen tento díl provází.
Slyšel snad někdy tohohle psychouše někdo promluvit? Co dál dodat, prostě nezapomenutelný a děsivý Halloween.

7. května 2006

...

Na tomto filmu jevidět, kdo to dělal. John Carpenter se prostě nezapře. Mistrně zpracovaný žánr a po čase z toho vyplyne klasika mezi horory. Líbí se mi, že to hned navazuje na to kde skončil první díl, což se moc u dnešních filmů nevidí. Nemá to chybu.

2. března 2006
avatar uživatele
90 %

Jeden z filmů, který dokazuje, že některé starší horory jsou děsivější a tajemnější než současné... Je to asi jeden z prvních hororů, který jsem viděla a pořád se mi stejně líbí...

2. března 2006
avatar uživatele
80 %

Vedle Psycha pro mě asi nejděsivější horor, díky bílé masce Mikea Myerse a jeho "průhledům skrz okénka ve dveřích". Brrr. Přesto, že jeho neustálé zmrtvýchvstávání je poněkud absurdní a komické. Hrůza, děs, nesnáším!!!!

25. února 2006
avatar uživatele
100 %

...

halloween = klasika hororu... .z mika myerse jako ze ztělesnění zla mám vždycky husí kůži.. .carpenter odvedl výbornou práci a dal základ všem dnešním teen hororům...

25. února 2006