home
Halloween 4: Návrat Michaela Myerse

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Navrat

Po nevydarenej a otrasnej trojke, ktoru by fanusikovia Halloweenu najradsej zmazali zo sveta, navrat ako ma byt !!! Michael je cool, hudba a atmosfera super! Jedna z najlepsich casti serie!

11. prosince 2012
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Ve vší její tuposti je na sérii Halloween cosi zajímavého. Asi že je to slasher tak čistý, jak jen může. Se všemi klady a zápory, bizarnostmi a klišé.

10. června 2012
avatar uživatele
100 %

jj..

...super film...asi najlepsi zo vsetkych Halloweenov....zaujmavy dej,super vrazdy a dost dobry a prekvapivy koniec......proste dost dobry film...

10. září 2009
avatar uživatele
60 %

Už samotný název filmu napovídá, že se nám po absenci v předchozím dílu vrátil hlavní záporák. Je poznat, že se po hodně nevydařené předchozí kravině producenti vrátili k osvědčené jistotě. S každým novým Michaelovým příběhem se rapidně snižuje kvalita filmů, ovšem tento je výjimečný brutalitou vražd, největším počtem mrtvol v sérii a překvapivým koncem. Stejně jako měli první dva díly navazující dějovou linii, tak i tady počínaje tímto a konče šestým dílem máme pojítko v podobě neteře Michaela Myerse. Nesmím ovšem zapomenout na návrat Dr. Loomise v podání Donalda Pleasence, který je neodmyslitelnou ikonou celé série.

3. června 2006