home
Hadi v letadle

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Hadi v letadle...

Mě osobně se film líbil. Viděla jsem sice i lepší, ale i horší. Spoustu dobrých scén, vtipné hlášky. Na chování hadů se nezamýšlím, některé scény mi přišli přehnané, některé přímo skvělé a u některých jsem se smála. Ne že by mi hadi nějak zvlášť vadili, ale po tomto filmu si na ně budu dávat pozor ;-).

9. ledna 2011
avatar uživatele
50 %

Hadi v letadle-otřesná představa. Celkem zajímavý horor, ale někdy to bylo až moc....
Ale rozhodně nepatří mezi ty lepší svého druhu.

12. května 2010
avatar uživatele
0 %

No tak tohle byla taková...... no radši to ani nevyslovím. Sme nevedeli, či se máme smáť, nebo plakat....Nechápu jak tam mohl Samuel hrát.

29. října 2009
avatar uživatele
70 %

Skvělá komedie

Horor? Thriller? Ale houby, komedie to je. Vážně, já se tak bavila. Jen 2 scény jsou opravdu hnusné (had vs. oko, podpatek vs. ucho). Co všechno lidi ve snaze zachránit si životy nenapadne. Všechny ty originální způsoby, jak se zbavit sjetých hadů. Šup s ním do mikrovlnky, prásk kabelkou, mách sekerou, bum notebookem... Jasně, nesmí to brát vážně nebo snad přemýšlet. Jedna z nejlepších komedií, co jsem poslední dobou viděla (čert vem, že tvůrci zastávají na žánr jiný názor)

18. října 2009
avatar uživatele
60 %

hmmmm

Podle mě tento film nepatří mezi nejlepší natočené filmy. Samozdřejmě, že jsem viděl lepší ... ale na těch 60% to podle mě ušlo. Avšak mojí kamarádi co se se mnou na film dívali, říkali, že nic moc (že ty filmy jsou pořád stéjné) něco daj do letadla aby spadlo. Na film se prostě musíte podívat a usoudit samy... někomu se to bude líbit někomu ne.

3. srpna 2009
avatar uživatele
30 %

Už zase letadlo

Ti už fakt nevědí, co by do toho letadla dali. Byli tam hadi, byly tam včely, stejně jako neznámá smrtící bakterie a nesčetněkrát nějací ti zločinci. Abych řekl pravdu, filmy s cestovními letadly mě už sakra nudí a díval jsem se jen proto, že jsem už neměl co dělat... Samozřejmě mě film nijak nepřekvapil, až na celkem zábavný pokus pobavit diváky tím, jak krásně si hadi na záchodě vybírali místka, kam kousnout :-)). Pěkná slabota na 30%.

19. října 2007
avatar uživatele
40 %

Bacha na záchodě:)

Řekněme to na rovinu, béčkový film. Postavy jsou přehrávané, děj nevalný... Co ale musim říct na obranu je to, že jsem se vážne zasmála. Asi bych opravdu nechtěla na vlastní kůži zažít některou ze záchodových scén:D Ti z vás, kteří snad trpí nějakou hadí fobií by mohli skončit špatně:) Co je ale opravdu k smíchu jsou jednotlivé postavy. Zvlášť pak postava detektiva, či kdo to je. Když vezme věci do svých rukou a pronese větu o "zk*rvených hadech" vše se v dobré obrací. Ať "žije playstation"

1. srpna 2007
avatar uživatele
30 %

Fobické

Co čekat od filmu, jehož konec je vám předem jasný, prvoplánově namířený a laciný? Bavit se a neřešit? Vždyť to nejde, musím si rejpnout a nemálo zkritizovat… První vteřiny vás zavedou na Havaj, kameramani vám až dokumentárně ukazují krásy ostrova a přitom vás lákají na film, snad v domnění, že diváka ošálí exotickými krajinami. Bohužel těmito záběry nejsou vyplněný následující sekvence filmu, nyní vám zbývá jen akce odehrávající se na palubě letadle. Pokud máte strach z létání a výšek, stiskněte na vašem ovladači takový ten čtvereček, jež symbolizuje heslo: STOP. Pokud jste odvážní, pokračujte. Teď je před divákem další volba. Dámy i vy, nebojácní chlapíci, sáhněte si do svědomí, netrpíte ofidiofobií, klaustrofobií, akrofobií, thanatofobií? Nemáte v oblibě Samuela L. Jacksona (tzv. negrofobie)? Pokud jste na všechny tyto otázky odpověděli ANO, stiskněte opět tlačítko STOP. A zbytek statečných? Budou po shlédnutí snímku horečně vzpínat ruce a rudnout vzteky, že neodolali tlačítku PLAY. No, rvěte si vlasy, já vás varovala…

30. července 2007
avatar uživatele
90 %

no neviem ako ostatný, ale mňa tento film dosť zaujal, dobre prepracované, skvele zahraté a konečne nejaké "vzrušenie" po dlhom čase...pre mňa to je fasa film.

3. července 2007

U hadů se osvědčil můj styl pohlížení na filmy, které jsem ještě neviděl.Nic jsem od nich nečekal, o to víc jsem byl překvapen a to velmi příjemně.Samuel nepodal špatný výkon,ale už jsem ho viděl v lepších rolích.Neotřelý nápad a zpracování taky nebylo zlé..prostě neurazí.

4. června 2007
avatar uživatele
40 %

hmm... Název Filmu mně zaujal a tak jsem se koukla.... jenže ejhle...Celý film se mi zdál tak nějak nudný nebo obyčejný-nevím...Některé scény se mi zdály úplně zbytečné... Prostě klasický film, který ničím nepřekvapil

27. května 2007
avatar uživatele
dris
...
20 %

zku*veni hadi ve zku*venm letadle a

Film hadi v letadle jsme si pustil kvůli jednomu prostému důvodu a to: kvůli toho rozruchu, který tenhle ze začátku ne moc ambiciozní film vyvolal. Film jsem si pouštěl s tím, že to bude blbost a jelikož nesnáším filmy kde se hlavní děj odehrává v letadle, protože jsou tyhle filmy podle mě přímo přeplněné řadou klišé sem si mysle, že to bude tuplovaně blbost a.......... byla to blbost. Když jsem zapnul DVD a začal hrát film hned mě chytla uvodní perfektní pisnička a skvělé záběry moře a jízdy na krosové motorce, a dokonce i uvodní akční scény se mi líbili a říkal jsem si "To by mohla být pohodová akční podívaná" A pak nasedli do letadla a šlo to od 9ti k 5ti. Po letadle se začali plížit dementní hadi, kteří se naprosto dementně chovali (nejsem odborník ani nehodlám zkoumat na kolik byli hadi realní, jelikož to podlě mě není zas až tak důležité) a film začal produkovat jedno kliše a pak druhe a třetí a...... Začalo to milostnýma pohledama hlavního drsňáka v podání Samuela L. Jacksona s letuškou, šlo to přes nelogické a předvídatelné chování lidí a pak přišel vrcholný závěr a naprosto gigantické kliše! Ano piloti umřeli..... Tohle neberu ani jako prozrazení děje, jelikož to podle mě každý čeká! A řídit musel někdo kdo to v životě nedělal (teda skoro) pomocí navigování letecké věže......no ne tak docela... tohle udělalo u mě velké plus, jelikož se filmaři nad tímto kliše trošku podzvedli a ujali se ho v celku zábavně. A to bylo jediné co mě na filmu zaujalo, že do toho filmaři přimíchali kapku humoru........ Kdybych to měl zhrnout: Do letadla se Samuelem L. Jacksonem už znova nenasednu a sem docela rád, že už jsme přistáli i když mě během letu párkrát pobavil.... Dávám 20% a zlobte se na mě jak chcete........

26. května 2007
avatar uživatele
konz
...
40 %

...

Pro mě je tenhle totální kravina. Sice sou tam nějaké ty drsnější hlášky a námět, ale jako udělat díru do letadla a pod. to je podle mě už velice ujeté. ale jinak tak 40%

18. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

Je to sice hrozná kravina, ale svým způsobem docela dost sympatická. Film si na nic nehraje a otevřeně se hlásí k tupým béčkům. Navíc je tu slušná kadence drsných a vtipných hlášek, takže nakonec není co řešit.

15. dubna 2007

Steve.j

Podle mě tento film docela ujde. Mají tam dobré efekty a animace. Nechápu ty, kteří jen frajeří, že rozumí hadům a kvůli tomu film shazují. Filmy se točí pro zábavu a ne pro autentičnost takových detailů, jako jsou hadi. Film má diváka vystrašit, a tak jsou hadi trošku znetvoření, aby vypadali strašidelně. Skvěly výkon předvedli také herci. Samuel L. Jackson se na roli agenta FBI hodí, podle mě je to jeden z nejlepších herců vůbec. Taky hudba nebyla špatná. Dal bych 80%

12. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Tak od tohodle filma jsem čekala rozhodně víc, než ukázal... i když některý scény stály za to, nezachránily to, co jiné scény skonily..,!

10. března 2007
avatar uživatele
LOST
...
70 %

Hadi v letadle

Od toho filmu jsem očekával kvalitní béčkovej film a určitě můžu říct, že Hadi v letadle nezklamaly. Děj je bohužel největší slabinou filmu, ano v takto béčkovým filmu není děj důležitý, ale i tak hned od začátku tušíte kdo zemře. Prvních 20 minut se ještě neodehrává v letadle, ale asi tak od 30 minuty začnou hadi v letadle útočit. Musím uznat, že pár scén je naprosto skvělých, bohužel asi tak posledních 20 minut filmu už je naprosto nepovedených. Herci nejsou špatný (hlavně Samuel L. Jackson je vynikající).Jinak jsou podle mě Hadi v letadle celkem dobrý film na který se kouknu rád i podruhý.

7. března 2007
avatar uživatele
60 %

Hmm

No čekala jsem,že to bude blbost, ale nebylo to zas tak špatné. Nad tím jak se chovají hadi je lepší se nezamýšlet:D

1. února 2007
avatar uživatele
40 %

Béčka

Už jsem myslel, že se béčkový filmy přestaly natáčet, ale tenhle film mě vyvedl z omylu. Slabší povahy se třeba občas leknou, ale jinak nic moc. Tenhle film krásně zapadne mezi ty filmy, na které člověk zapomene během tří dnů. Jak říkam, klasickej béčkovej film. Hodnocení 40% je velká pocta.

16. ledna 2007
avatar uživatele
30 %

Nejvtipnější komedie v dějinách

Hadi v letadle (Snakes on a plane) je největší a nejvtipnější komedie, kterou jsem kdy viděl. Takhle hodně jsem se už dlouho u ničeho nezasmál. Škoda jen, že to tvůrci zamýšleli jako thriller. Kdyby raději napsali, že natočili komedii, bylo by to úplně přesně. Jestli se chcete pořádně hodně zasmát, tak se ne to podívejte. Nechápu, jak je možné, že tomu recenzenti dávali hodně procent. KOMEDIE!

30. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Snakes on da plane

Souhlasím plně s dracemx podemnou ohledně hadů. O hady se také zajímám, takže jsem se dost často rozčiloval nad jejich vhledem (ta tyrannosauří krajta je fakt děsná - blbost je i to že by tak samozřejmě napadla člověka a sežrala ho) nebo jsem ještě neviděl hada, který by se zakousl a "držel." Had vás uštkne a ihned se stáhne. Nicméně snímek má slušně budovanou atmosféry, dobře natočené akční sekvence. Pokud nejste miláček hadů, nebudete zklamáni.

22. listopadu 2006
avatar uživatele
10 %

Hrůůůza

Na tenhle film jsem se dost těšil, protože všeobecně hady mám rád (a dva mám i jako domácí mazlíčky ;) )...ale co zase filmaři provedli v tomhle filmu za kraviny se jen tak nevidí...chápu, že ne každý pozná na první pohled to, že část hadů je počítačových (pokus o zmiji útočnou, kobru indickou, křovináře sametového...) a druhá část jsou nejedovatý přítulný potvůrky (užovky červený, užovka indigová (to je ta, co má ten hezký detail na duhový šupiny ;) ), korálovky sedlatý, psohlavec zelený, krajta zelená), ale co je naprostá blbost je i chování těch hadů - na takhle rozprášený feromon fakt nebude reagovat asi těch 251 druhů hadů, který se po letadle toulají a který po tom tak vyváděli a útočili i na chlupatý boa (nebo to měl být ten "aloha náhrdelník"?)...a hadi zakousnutý do oka, do krku, do piňdoura, do bradavky atd, k tomu ten zubatej úsměv krajty tygrovitý (jak propadla tím sklem...)....to je fakt ŠÍLENÝ!! Lidi, prosím vás, nechoďte na to....ušetříte peníze i sebe před zklamáním....(10% dávám za obsazení filmu.. ;) )

25. října 2006