home
Grand restaurant pana Septima

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Prosil bych ředkvičku!

Film, který patří do mé Top 5 funesovských filmů. Pérování podřížených a servilita vůči těm, kteří jsou na společenském žebříčku o stupeň výše, je to v čem Funés naprosto nepřekonatelný. Je skutečně radost to sledovat - a samozřejmě nejen jej. Kuchař Marcelek a vlezdoprdelník Rogerek jsou výborní :) Proti první části filmu, která se odehrává v restauraci nemám absolutně žádných námitek a je škoda, že Funes musel toto příjemné prostředí, které mu evidentně svědčí, opustit kvůli pátrání po ztraceném prezidentovi. To se pak z filmu stává prachyobyčejná honička v autech která nijak zvlášť nezaujme.

18. července 2009
avatar uživatele
100 %

Super film

Super filmík se skvělým hercem. Pokud bych si měla vybrat film o gastronomii, brala bych tento. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí a výborně si pochutnáte.

19. července 2008
avatar uživatele
80 %

Mam rada snad vsechny jeho filmy, takze se mi moc kibil i tenhle. Nejvic se mi libily sceny v restauraci, jak se prevlekl za hosta, to bylo fakt dobry!

1. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Na tomto filmu se mi líbily pouze jednotlivé scény, které Lousi de Funes zahrál výborně. Jinak na mě film působil takovým neuceleným dojmem.

24. července 2007
avatar uživatele
100 %

Nejlepší Funesovka

Tohle je podle mě jedna z Funesových nejlepších komedií.Můžiu pochválit dobrý scénář ale hlavně zábavu.Některé scénky jsou opravdu zábavné,třeba jak se auto s ženskou a Funesem převrátí a "vyhraje"slalom.Bez dabingu pana Filipovského by se tento film neobešel.Doporučuji úplně všem!

21. července 2007
avatar uživatele
90 %

Hotýlek s Filipovským

Tento film nemůžu hodnotit jen jako francouzkou záležitost, protože, a každý to ví, Funese, ač je to nepřekonatelný komik, u nás ještě více oživil a proslavil, skvělý dabér, František Filipovský. Každá taková komedie by asi skončila někde v průměru, ale s těmito dvěma je to supervěcička, která nikdy neomrzí. Tohle musí vidět prostě úplně každý.

3. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

super

vynikajuci film s L. Funesom. Najlepsie to nez unesu prezidenta, potom uz je to take nic moc. Proste sa musim smiat na skvelom dabingu pana Filipovskeho.

4. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Jedna z mnoha komedií s oblíbeným francouzským hercem, kde je plno scének opravdu k zasmání. Film jsem viděl nejednou a vždy je to vděčná zábavná podívaná.

25. listopadu 2006