home
Godsend

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Godsend

Dost brutální děj ohledně psychiky rosičů... otázka klonování - člověk by se neměl nechat zlákat přetvářet přrodu, obzvlášť když ji dává do rukou doktorů... nevyplácí se měnit neměnitelné... Dost psycho ... napětí sice až do konce ale fakt jen pro silknější povahy

15. února 2009
avatar uživatele
50 %

Greg Kinnear

Ze začátku to je celkem zajímavé rodinné drama, ale postupně se mění v podivný horor. Děj má sice napětí, ale zápletka mě nezaujala.

27. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

V celku dobré

Nevím teda jak ostatním, ale mě se film líbil a zajímavej mě přišel taky. Těch chvilek kdy se má člověk bát, těch je tam taky pár. Musím říct, pro mě zajímavý, protože se mi líbí 'duchařiny'

3. dubna 2007

Godsend

Docela nudný film s neoriginálním námětem. Je to trochu parodie na horor a psychotriler. Snad jedině Robert De Niro vyzdvyhuje tenhle film. Ale pokud se budete hodně nudit, podívat se na něj můžete. Řekl bych, že je to čistý průměr.

15. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Zase to samé

Už mě to začíná nudit, zase ta samá příčina "nevysvětlitelného" chování filmové postavy. BRÁT SI S SEBOU DO SPRCHY DVĚ LAHVIČKY? Já tedy radši už zase ano, příště už radši opět šampón zvlášť a kondicionér zvlášť...

16. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Film mě docela zaujal, bylo to trochu nezvyklé podání děje, ale zápletka byla v každém případě zajímavá. Stále bylo ve filmu napětí, jak to celé vše dopadne, takže jsem se vůbec nenudil. Ono je to dnes opravdu těžké něco natočit, divák už je zmlsaný, takže ho jen tak něco nepřekvapí. I já jsem zmlsaný, proto dávám "jen" 70 procent.

25. října 2006
avatar uživatele
50 %

...

godsend má zajímavej nápad, ale bohužel zcela průměrný zpracování, který se snaží oživit účastí roberta de nira.. .ani ten však nezabrání tomu, aby film vypadala jako televizní produkce... .je tu pár momentů, který zaváněj pocitem že se budete bát, ale až začnou titulky budete spíš přemejšlet, jeslti se vám to zdálo nebo ten film opravdu nemá žádný vyústění.. .a věřte že nemá... .rodiče se sice doberou záhadě svého klonovaného syna na kloub, ale tím to hasne... ..žádnýho hledání způsobu nápravy se od nich nedočkáte.. .a neni to jedinej důvod, proč si myslim, že je ten film nedotaženej do konce..

10. července 2006
avatar uživatele
60 %

Zase jeden o dítěti.

Čekal jsem nějaké drama o klonování, ale dočkal jsem se dalšího z řady hororů o podivném dítěti a jeho ještě podivnějších snech. Což o to tyhle filmy mi úplně nevaděj, dokonce je i mám docela rád, ale už je toho nějak moc. Godsend není v žádném případě nějaký propadák, jednu z hlavních rolí ztvárnil Robert De Niro, ale nepřináší nic nového, dokonce bych řek, že je to Omen tak trochu jinak. Jiné je to, že hlavní hrdina není Antikrist, ale klon chlapce, který tragicky zemře na ulici. Rodiče v zoufalé situaci souhlasí, že chtějí syna znovu, ale do jeho DNA se připlete DNA jednoho pěknýho hajzlíka, který umlátil svou mámu kladivem, zapálil školu a tak (jde čas). Film je dost krátký, místy strašidelný, naštěstí ale ke konci i dost překvapivý. Uvažoval jsem právě k vůli tomu závěru i o 70%, ale po pár hodinách mě to nadšení přešlo. Ono totiž pak se děj posune ještě o 6 měsíců dál a tím vůbec nevím co chtěli tvůrci říct, protože nějak nechápu, jak těch 6 měsíců hrdinové přežili, ale to se neřeží. (to byste ale museli vidět) Tohle měli vystřihnout, nic to neřeší, spíše škodí.

3. července 2006