home
Gia (TV)

NÁZORY K FILMU

no, teda

Udělala jsem tu chybu, že jsem si tento film pustila před spaním, protože jsem si stoprocentně jistá, že teď neusnu. Angelinu nemám ráda, ale tahle role jí sedla perfektně. Čekala jsem nějaký průměrný, naivní film o modelkách a o tom jak jsou povrchní, ale tohle mě opravdu překvapilo. Na tu délku jsem se nenudila ani chvíli a ani jednou jsem se nepodívala kolik je hodin, což je u mě docela úspěch. Takže opravdu dost povedený film o jedné krásné, citlivé ženské, která neunesla tíhu slávy...

25. dubna 2010
avatar uživatele
90 %

Angelinu

nemusím, ale v této roli v tomto snímku se mi upřímě líbila. Možná to bylo tím že se do role opravdu vžila a působilo to od ní upřímě. Neda se hodnotit scénář protože byl natočen podle skutečné události a scénářem je sám život, na jednu stranu zajímavý film, ale na tu druhou jen a jen zlomek jednoho mladého života ze všech dalších případu v USA, ve světě.

4. dubna 2010
avatar uživatele
Meky
...
50 %

***

Životopisné, melancholické drama o životě supermodelky, která měla na to dobít svět, ale neprošla nástrahami života... řekl bych nic nového a ani v tomto podání! Nejsnadnější cestou modelky, jak sklouznout na samotné dno jsou drogy a případ Gii není výjimkou, takže zase nic zvláštního. Jediné, co odlišuje Giu od ostatních je jiný, lehce naivní (jakoby dětský) pohled na svět a představa, že bude všechny milovat a oni budou zase milovat ji. Gia byla rebelka, která bere vše lehkomyslně a které rychle nabitá sláva přerostla přes hlavu a zase tvrdě dopadla zpátky na zem! Hlavní roli si střihla Angelina Jolie a opravdu by jste nenašli nikoho vhodnějšího! Rebelky zvládá fantastický, protože jí sama z části je a tak není divu, že získala Zlatý glóbus. Ve filmu Narušení rovněž hrála rebelku a plešounek ji neminul, takže to určitě není náhoda! Role starostlivé matky (ve filmu Výměna) už jen podtrhuje to, že je skvělá herečka a dokáže si poradit s čímkoli. Ale poloha „dračice“ jí sedí asi nejvíce! Kromě toho, její tělo je velkou předností a ona to moc dobře ví a dává to najevo! Ale to je asi tak všechno, čím dokáže snímek zaujmout! Samotný život modelky není tak kontroverzní, jak jsem si myslel. Děj je bez tempa a dokáže taky dost nudit! Závěr? Podprůměrné drama, které vyzdvihuje pouze herecký výkon Angi a ostatních...

9. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Abych pravdu řekl,tak je to její nejlepší role,jakou kdy zahrála.Bavilo mě to od začátku až dokonce,vlastně jsem počítal,že zemře,protože co se od drog dá čekat.Na jednu stranu mě to překvapilo,jak to zakončili.Výborný drama..!

30. července 2009
avatar uživatele
90 %

V první řadě od Angeliny očekávám jiné role, či jiné životní příběhy. Z ostatních filmů, ve kterých hraje mám jiný pocit než z tohoto. Tenhle film mě dostal do docela jiné nálady, překvapil mě a můžu říct, že hodně příjemně. Takovou roli bych od ní nikdy nečekala a i kdyby mi o tom někdo řekl, nevěřila bych, že jí tato "padne". Vřele doporučuji. Stačí zapnout a snímek udělá svoje.

13. července 2009
avatar uživatele
70 %

no...

Co na to říct.. Tak Angelinu vůbec nemám ráda. Je to jen médii zprofanovaná umělá a jinak tuctová ženská. Jako herečka nic moc není, ale tohle jí docela i sedlo. Jinak přiběh je opravdu silný a vtáhl mě do děje. Gia byla hrozně nešťastná a přitom bylo tak snadné jí pomoci-jen ji mít rád. Líbilo se mi, jak bojovala za svůj vztah, ač byl netradiční, ale jisté scény jsem vidět teda nemusela, nejsem odpůrce, ale koukat na to nemusím. Zvlášť konec byl velice působivý, ten mě dostal a pak jsem se cítila dost bídně, měla to pořád před očima. Jako film to špatné není. Ale podruhé to vidět nemusím.

22. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Nikdy by mě nenapadlo, že Angelina Jolie dokáže zahrát takovou roli a díky tomuto filmu u mě stoupla v ceně. Příběh byl prostě úchvatný, ale jediné, co mi tam chvílema vadilo byl, pro mě, prapodivný střih-možná to měl být umělecký záměr, ale mě to spíš rušilo...

22. ledna 2009
avatar uživatele
joda
...
90 %

Kvalita

Tohle je jeden z těch životopisných filmů podle skutečné události, který mě hodně zaujal. Po zhlédnutí jsem si oblíbila Angelinu Jolie (což už dnes není pravda), jejíž výkon byl ohromující. Vůbec celý film mě zaujal, viděla jsem ho víckrát, bylo to dobře zpracované. Giin život byl bouřlivý a její konec strašný...

28. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

úúúchvatné

Jo, tak tady mě Jolie velice překvapila. Příjemně.Giu zahrála bezkonkurenčně. Někdy se vám chce prostě vztáhnout ruku a pomoci jí. Jenže svět drog je neúprosný, plný bláta/a to je hodně slabé slovo/.
Ale jinak oceňuje, že se filmaři nezaměřují jen na heterosexuály, a že pochopili, že tady jsou nějací gayové a lesbičky, kteří jsou naprosto normální a v poho

11. března 2008
avatar uživatele
100 %

Dobre, teda skvělej film. Konec mi prišel hodne smutnej, ale celkovo proste WAU...Angelina byla skvělá.

10. února 2008
avatar uživatele
80 %

Malá Gia..

Budu-li o ní hovořit v intencích filmu, tak jak byla ztvárněna Angelinou Jolie, pak Gia nikdy nevyrostla, stále byla tou holčičkou, která s rozzářenýma očima naslouchla, jak je půvabná a jak jí svět bude ležet u nohou. Nic na tom neměnilo pozdější střídání vzdoru s beznadějí, ani lehkomyslná nespoutanost, která vše rozhodla, i když jí skutečně kus světa u nohou ležel.. Gia měla jinou představu, ten okolo se povalující svět přehlídkových mol jí nesahal ani po kotníky a pokud v něm měla existovat, jestliže ji nikdo nevybavil silou se nad něj povznést, musela taktéž klesnout do bahna. Bohužel, citová deprivace a motivování k úspěchu za každou cenu rozhodně nejsou nejlepší faktory pro šťastný život... Překvapilo mne, jak procítěně dokázala Angelina roli zahrát. Na televizní film je zpracování velice dobré, poměrně bez problémů bych si ho dokázal představit i na velkém plátně.

3. října 2007
avatar uživatele
100 %

fajn

Moc pěkný film, škoda, že ho v televizi dávali v tak pozdních hodinách, ale já jsem vydržela a byla jsem příjemně překvapená. Angelinu Jolie moc nemusím, chtěla jsem viděl hlavně Faye Dunaway, která mě nezklamala. Na Angie jsem ale změnila názor, myslím, že Giu zahrála dokonale a nedivím se, že za tuto roli dostala i těch pár cen.

15. května 2007
avatar uživatele
ivin
...
100 %

Ze svého okolí mám dojem, že tenhle film moc lidí neohromil, ale já si nemůžu pomoct, patří k mým nejoblíbenějším. Líbí se mi ten pohled na svět a jiný přístup k životu. Takový svobodný, divoký, dekadentní a krásný.

11. dubna 2007