home
Ghost Rider

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Není to špatný film. S hororovou tématikou, ale ne až tak moc, aby se jeden bál si to pustit v jinou dobu, než ve tři odpoledne za krásného slunečného dne. Ale byla tam místa, kde to nedávalo úplně smysl.

14. září 2012
avatar uživatele
70 %

Demon's attack,Rider's come

Celkem dobrý film na zvláštní téma s temnou atmosférou, víceméně hororovou , "ďábelským" dějem a fantasy akčními bitkami mezi Riderem a démony.

15. června 2011
avatar uživatele
100 %

Super film a aj herci. Keď som ho uvidela prvýkrát vedela som, že si ho pozriem určite minimálne ešte raz a teraz by mi nevadilo pozerať aj každý deň. A tá hudba nemá tiež chybu, počúvala by som ju stále. Najviac sa mi páčila jeho premena, hlavne vo vezení. Už sa neviem dočkať druhej časti a dúfam, že bude minimálne taká dobrá ako jednotka.

13. června 2011
avatar uživatele
100 %

Dost lidí tento film kritizuje na základě toho, že není tak povedený jako komiks. No, komiks jsem nečetl, film se mi velice líbil, Ghost Rider mi přišel povedený jak po vizuální, tak charakterové stránce, a tak mohu s klidným svědomím dát 100%.

17. června 2010
avatar uživatele
70 %

filmové zpracování komiksů bývá často buď a nebo. Komiks Ghost Ridera, abych pravdu řekl jsem nikdy neviděl, takže nemůžu hodnit jak je to spolu spojené, ale film jako takový měl i světlé chvilky, které jsem zpozoroval. Nicolas Cage působí ve filmu jak drsně, tak i trochu zaskočeně, což dává na venek velmi zajímavou podívanou, která je doplněná vizuálními efekty. To jak jede na hořící motorce kolmo na nějakém mrakodrapu je už, ale přece jen trochu přehnané. Každopádně s nějakým tím časovým posunem se dá na tento film koukat podruhé

4. ledna 2010
avatar uživatele
80 %

Tohle je oblíbený film mého bráchy. Mě připadne takový průměrný, ale dobrý. Nebyl špatný. Dobře natočené scény a správní padouši. Kostlivec na motorce jim povedl, stejně tak i ta motorka. Když se pak ještě objevil Ghost rider na koni, nemělo to chybu.

18. listopadu 2009
avatar uživatele
70 %

Fairy Tale

Sfilmovanie komiksu zväčša nedokáže obsiahnuť dej, ktorý si divák sám domýšľa pri sledovaní obrázkového komiksu. Tento film som pozeral nepoznajúc obsah komiksu, ktorý som nikdy nečítal (resp. nepozeral) a o ktorom som nikdy nepočul.
Film pôsobil ako romantická rozprávka pre dospelých s kvalitne prepracovanými trikmi a v závere priniesol rozuzlenie zodpovedajúce rozprávke.
Film sa nedá hodnotiť ako výnimočný, ale dá sa vidieť i viackrát a ja sa určite k nemu vrátim a znova si ho rád pozriem.

21. října 2009
avatar uživatele
50 %

Režísér Johnson pohřbil další krásnou komiksovou postavu.Tomuhle chlapovi nestačí že poslal pod drn už Daredevila musí zabít ještě další. Ale ani Nicolas Cage téhle postavě nepomohl. Jediné co tomuhle filmu vyšlo jsou triky. Tahle postava si prostě zaslouží lepší film a hlavně pořádný příběh.

19. září 2009
avatar uživatele
60 %

Zas tak odvázaná jsem z toho nebyla, dojem rušil ďas, připomínající mi našeho hudebního ministra a každá situace, kde si Cage nahodil místo hlavy flambovanou lebku...ale koukněte se sami.

14. července 2009
avatar uživatele
80 %

Pěkný film na deštivé odpoledne.

Tento film není žádná bomba, ale nemohu říci, že není dobrý. Možná více než dobrý. Pěkné efekty a příběh byl také pěkný. Myslím, že se na tuto roli Nicolas Cage hodil. Nebyl na ní starý jak se o něm říkalo. Ovšem patří na stejnou úroveň asi jako Fantastická čtyřka, nebo Hellboy. Dávám 80 %.

3. července 2009
avatar uživatele
60 %

Ušlo to

Od tohodle filmu jsem nečekala nic extra super zvláštního a udělala jsem dobře. Taky mě kvůli tomu ani nezklamal. Nicolas Cage hrál svou roli opravdu krásně. Jinak film sám o sobě nebyl nic dokonalého. Takový průměr, na který se ovšem dalo dívat. Dějova taky nic moc, ale na nedělní odpočinkové odpoledne ideální.

29. června 2009
avatar uživatele
300
...
40 %

co to je???

tak to je mega sklamání,co si o sobe Steven Johnson myslí.Podařilo se mu udělat z jednoho z nejlepších komiksů (z prominutím):sračku.tenhle film se nemůže rovnat ani z krtečkem,protože i on má větší charisma a také je i víc drsnější než RIDER.Komiks je vážně bezchybný protože má tyto hlavní znaky:je DRSNÝ,TEMNÝ,CHYTRÝ,NAPÍNAVÝ a CHVÍLEMI i DĚSIVÝ...to všechno tenhle film postrádá a tím kazí jméno předloze.Je to škoda-a to moc velká

13. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

Super film, super scenar aj herci. Jedine čo sa mi neľúbilo bolo ako Eva Mendes hrala slabo svoju rolu. Mohla sa troška viac potrápiť čo sa tyka ucinkovania

30. března 2009
avatar uživatele
Zixy
...
100 %

Supr

Další film zapsanej v seznamu mých oblíbených. Zpočátku jsem nepochopila vztahy mezi jednotlivými členy pekelného osazenstva, ale pak se to vyjasnilo a bylo to dobrý. Bylo to přesně tak akční, jak to mám ráda a příběh byl moc hezkej. Na tenhle film se můžu koukat znova a znova, což u každého filmu neplatí. Postavy byly taky moc dobrý, prostě supr.

11. března 2009
avatar uživatele
30 %

No až na ty všechny počítačové efekty nic moc. Bylo tam víc brutalit než příběhu a tkový filmy já nemám rád.

15. února 2009
avatar uživatele
50 %

Ghost Rider

Tak přiznám se že tenhle film se mi líbil ovšem jen z poloviny.Nebýt Nicolase Cage který byl světlou stránkou filmu tak je film hluboko pod úrovní.Takhle je to průměr který je místy zajímavý ale až od druhé poloviny filmu kdy se toho děje daleko víc než v té první polovině.Taky musím říct že mě dost sklamali 4 hlavní padouši čekala jsem do nich víc ne jen pár řádek textu a sbohem.Ale na druhou stranu se mi líbil samotný Mephisto v podání Petera Fonda.Boužel to samé nemůžu říct o hrozné postavě Roxanne kterou hrozně stvárnila Eva Mendes nevím která mi šla na nervy víc jestli ta postava nebo herečka ale nejspíš obě boužel.Osobně si myslím že film mířil víš než na co má a je to na něm vidět.Pro příště by to možná chtělo jiného režiséra,lepší děj a lepší herce.Jak už jem napsala výše film je průměrný místy více či méně zajímavý a jen kvůli výše uvadenému důvodu dávám filmu 50%

5. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

...

Mě se tento film docela hodně líbil...Některé scény jsou poněkud nesmyslné,ale herecké nasazení Nikolase Cage je vynikající...Hořící motorka která jezdí po vodě je poněkud přehnaná záležitost,ale hlavní hrdina mě zaujal..Film se mi moc líbil..:o)

28. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Fakt úúúžasnej film. Herecké postavení bylo super a celý příběh se mi moc líbil. Všem vřele doporučuji :)

28. prosince 2008
avatar uživatele
konz
...
80 %

...

Mě se film bez pochybi líbil. Nikolas Cage a Eva Mendes mi prostě do toho filmu stoprocentně sedli. Efekty u mě vedou na plná čáře, jen mě trochu štvalo že šlo někdy hodně poznat počítač. jinak lepších 80%

20. listopadu 2008
avatar uživatele
40 %

Tak to vidím já...

Tenhle film to u mě neměl snadné. Už když jsem vidět první fotku mi bylo jasné, co ot bude zač. Nakonec mi ani tak nevadil chlápek s hořící hlavou namotorce, jako spíš nesmyslný děj, motorka jezdící po vodě a neuvěřitelně špatná herečka hrající Riderovi lásku. Nikolas Cage a jeho hlášky jsou silnější stránka filmu, ale celkově je to neuvěřitelně... smutné. Navíc ty příšerné triky a hrozná hudba...

17. září 2008
avatar uživatele
60 %

No, po pravdě jsem doufal, že to bude lepší, ale zároveň jsem se bál, že to bude horší. Vizuální stránka byla pěkná až na některý triky, ale to se dalo přejít. Ale zas tak nějak mě to neoslovilo. Mělo to moc pomalý začátek a moc rychlý konec. Ale zase tak špatný se mi to nezdálo, zkrátka to hezky vypadalo. Nakonec ještě maličko přidám za tu scénu kůň-motorka, ta byla vynikajicí.

11. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Na tenhle film jsem byla docela zvědavá - zaujaly mě ukázky, tak jsem ho zkoukla. Byko to celkem pěkný, zajímavý nápad na příběh. Celkem hezký efekty...ale kouknu-li se na to celkově mohlo to být lepší...Takže 70%

11. srpna 2008
avatar uživatele
30 %

Ghost Rider

Další z komiksů převedených na plátno. A nevím nevím, jestli to byl dobrý nápad. Příběh nestál za nic a některé projevy Ghost Ridera byly opravdu stupidní. Jediné, co tady stálo za to, byly triky a Nicolas Cage, který tomu dodával aspoň trošku úroveň.

8. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Rider

Nejlepší na celém filmu byly tak aktorát filmové triky. Námět, zápletka byly o ničem. V polovině jsem myslela, že film vypnu. S nadějí, že konec bude překvapivý jsem se rozhodla ho dokoukat - kdybych ho vypla, o nic bych nepřišla

5. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

No tak tenhle film mne tak trošku sklamal. Čekala jsem mnohem víc. Herecky to bylo dokonale, ale dej se mi moc nelíbil. Byla to spíš taková rozprávka na odpoledne.

4. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Nicholas Cage je pro mě PAN HEREC !!!! A i když jsem si nebyla jistá, jak mu sedne komiksový hrdina, tak jsem byla překvapena. Film měl dvě pozitiva - celkem krátké trvání a právě Nicka :o) Je sice pravda, že se asi budu muset podívat ještě jednou, abych některé souvislosti pochopila více, ale ten film se mi líbil. Nick v kožené kombinéze na obrovské motorce, tak to byl prostě pohled k nezaplacení. Víc k tomu snad nemám co dodat, mě se to líbilo, i když přiznávám bez mučení, že znám lepší filmy, ale jo, ráda kouknu i vícekrát na tenhle filmík :o)

3. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

V pohodě

Pěkný film, bezva triky, všechno kolem atd. Já mám opravdu rád filmy, kde se vyskytuje Ďábel v jakékoli podobě a to u mě tedy filmu dost přidá. Je ale pár věcí, co se mi na filmu opravdu HODNĚ nelíbilo - dva příklady za vše: Náš antihrdina zabíjí všechny jen tak pohledem, dotykem atd. (viz. ten masakr v baru), nedávajíc ani minimální šanci na záchranu. Nejde mu uhnout, utéct, zabít ho (pro normálního člověka)... to fakt nesnáším. Za druhé: Ghost Rider je nezničitelný - to, jak ho rozmázli kamionem o zeď a on přežil, to je také až moc. Takže hodnocnení: dodíval jsem se do konce +30%, obsazení +10%, příběh -10%, Ďábel +20%, efekty + kouzlo +30%.

26. července 2008
avatar uživatele
90 %

Na tento film jsem slyšela chválu od kamarádky a přála jsem si ho vidět. Říkala jsem si co když mě ale zklame. Opak byl pravdou. Originální námět, super efekty a skvělé obsazení. Vřele doporučuji všem, kteří hledají napětí, trochu romantiky a pro slabší povahy i strachu.

14. června 2008
avatar uživatele
70 %

Drobné sklamání

Bohužel jsem od tohole filmu čekala trošku víc. Líbí se mi námět a efekty také nejsou špatné, ale filmu něco chybí...Možná mi vadí, nebo mi příjde divné...jak se poprvé promění v toho Ghost Ridera že už všechno umí a chápe... Nebo alespoň věčinu. Mylím že Režisér trošku přeskočil děj :(... Jinak ale dobré obsazení a námět se mi opravdu líbí...takže dala bych 75%

13. června 2008
avatar uživatele
70 %

Nicolas Cage

U takovýchto filmů hodně záleží na vizuálním zpracování, na kterém ten příběh stojí. A Ghost Rider má takové ohnivé vyobrazení, že efekty zastiňují celý děj a film je hlavně o nich.

3. května 2008
avatar uživatele
80 %

Myslela jsem si, že tenhle film bude absolutní s prominutím blbost, ale naopak!!!
Překvapila mě jednak skvělá propracovanost triků (lebkoun atd.) a také Nicholas Cage se vytáhl. Hrál tu postavu naprosto skvěle a docela mu to tam i seklo...jako zamlada :)....
A ještě ke všemu ty motorky achich...

30. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

Ghost Ridera vidím asi počtvrté. Je to jeden z filmů, kde se můj názor změnil velmi výrazně. U Ghost ridera, když se na něm díváte v mém věku, se prostě nedá zachovat, ani nějak výrazně změnit autentický dojem. Je to už delší dobu, co jsem ho viděl poprvé. To jsem neměl za sebou všechny ty filmy, co mám teď, takže jsem se zaměřil pouze na námět podle komixové předlohy. Námět o chytači lumpů pro Ďábla by přece mohl z doslechu zapůsobit i na mnohem starší lidi. A když máme to potěšení vidět film natočený v roce 2007, nemusíme počítat s béčkovými efekty. I ty béčkové se občas objeví, ale ne u filmu, který má spoustu trailerů a v obsazení spoustu známých herců. No, příběh nemůže být obyčejnější. Začátek trochu vypadá, není tak zbrklý, jen co se objeví Ďábel. Prodat duši je i pro film obrovská naivita, ale když už, tak nemusela proběhnout tak zrychleně. S příchodem Nicolase Cage se ještě svět nezboří. Motocyklové show jsou hodně zábavné, na scéně se dokonce objeví i Eva Mandes. Pořád to vypadá, že to dopadne nějak smysluplně, jen co se zase objeví Ďábel. Z hrdiny se stane Ghost rider a celý film je úplně v háji. Příběh začne být neskutečně přímočarý. Někdo mě může považovat za blázna, vždyť teď teprve začíná film, jenže na to mám vysvětlení. Zápletka nastane v tomto momentě, jenže v háji je film kvůli jednoduchosti a předvídatelnosti. Nemůžete si myslet, že se mi nelíbí ta jeho ohnivá palice… S vyvrcholením to jde ráz na ráz. Rider má zlikvidovat pár padouchů. Ti nemůžou mít jiný cíl než ovládnutí světa. Než se vrátím k průběhu, postěžuji si ještě na jednu věc. Všechny pekelné stvůry, jak padouši, rider i Ďábel sám mají okolo sebe takovou zvláštní atmosféru. V jejich přítomnosti máte pocit, že z nich přímo sálá zlo. Když chtějí, ukážou třeba i své zuby, ale já jsem se prostě nedokázal nesmát. Je to příšerně naivně přehrané a stereotypní. Dál k průběhu, je naprosto jasné, že rider nejdříve zničí ty méně významné, až se dostane k hlavnímu. Je to celkem předvídatelné, ale rozhodně jsem nečekal, že to půjde tak jedno rázně. Film je opravdu směšně přímočarý. Má jen jednu dobrou vlastnost, která představuje vizuální efekty. Ty jsou naprosto přepychové, těch jsem se nemohl nabažit. A herci, když už měl někdo ridera hrát, ještě, že to byl zrovna Cage. S někým jiným by mohl jít film do luftu. A E. Mendes? Její přítomnost je příjemná, ale s plnohodnotnou účastí počítejte jen do té doby, co se hrdina promění. Dále představuje jenom nudnou loutku. Lepších herců je více, ale netřeba je dále komentovat. Ghost rider stojí za to jen z hlediska efektů, s příběhem rozhodně nebude spokojeno hodně diváků.

29. dubna 2008
avatar uživatele
Pony
...
40 %

No, očekávala jsem něco mnohem lepšího, i když už jsem na tom měla být připravená ze všech těch špatných recenzí. Jediné co na filmu ušlo, byly digitální triky. Ta holka mi přišla hloupá, hodně hloupá. A on tedy taky. Děj se tu takžka nevyskytuje. Když film končil a on tam prohlašoval jednu ze svých posledních vět, tak jsem s hrůzoun vydechla: Ona bude dvojka? Proboha živého, vždyť by to bylo jen utrácení peněz. Tenhle film nestojí za nic.

20. března 2008
avatar uživatele
10 %

dost slabé....

Řekla bych, že na tomto filmu jsou dobré pouze nápady. Scény, dialogy, všechno působí takovým dojmem, že jsem při sledování uvažovala, zda se přestat dívat. Dodívala jsem se víceméně kvůli očekávání nějakého vyvrcholení děje, které bylo ve filmu stejně naprosto odfláknuté. Dle mého názoru je ztráta času dívat se na to podruhé, pokud vůbec.

3. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Ale jo je to povedenej filmeček,Nicolase můžu tak sem se rád podíval. Mohlo to bejt o trochu lepší,některé akční scenky mě nesedli ale jinak obraz z hudbou dobře sladěn.

18. prosince 2007
avatar uživatele
Atex
...
70 %

nahodou zdarily fimecek, sice takovy rambo, terminator a vetrelec dohromady, ale tohle doladilo skvele zpracovani, 100% by bylo asi fakt hodne ale...

3. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Tento film nejako výnimočne nevynikol od ostatných komixových. Je to pohodový akčný film. Stojí za zhliadnutie, ak máte radi komixové filmy. Nicolas Cage do tohto filmu perfektne zapadol.

1. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Wow! Smoking head!!

Před Ghost Riderem jsem si pustil film Ohnivý had, který mě tak úchvatně znechutil, že jsem se rozhodl na čas ke všemu ohnivému, pocházejícímu od filmového průmyslu, usedat rezervovaně. Možná i proto, že jsem neměl velká očekávání, mě Ghost Rider mile potěšil. Komiksová předloha je znát, ovšem film spíš balancuje na hranici žánru mezi komiksovou nadsázkou a vážným thrillerovým pojetím. Připadalo mi, že mnohé postavy si zasloužily o něco více prostoru, tím spíš, že dohromady toho vizuálně slušně působící záporáci mnoho neukázali, zejména jednotlivé zápasy s Ghost Riderem byly docela odfláknuté, zde by zcela jistě slušelo víc invence a snahy. Triková stránka se mi jevila být zdařilá, nic přemrštěného a zároveň opravdu bylo na co koukat, zvlášť přeměna Johnnyho chopperu v ten ghostriderovský je vskutku impozantní. Motorkáři si přijdou na své. Zdařilá je i "lykantropická" metamorfóza samotného Johnnyho v Ghost Ridera, ačkoliv je pravdou, že ta jeho hořící palice skutečně působí poněkud plastikově, jak už namítali někteří níže. To je však detail pro hnídopichy, v souhrnu jsou efekty opravdu pěkné. Pobavily mě trefné hlášky z rozpálených Ghost Riderových sanic, ať už šlo o strohé: "Slitování došlo!", jako odpověď na padouchovo škemrání o život, tak zejména scéna, ve které policejní vrtulník Ridera šmíruje na střeše mrakodrapu a ten ho zahákne řetězem, přitáhne si ho i s vyděšeným pilotem, kroutícím kniplem na všechny strany, před svůj planoucí pohled a vyštěkne do kabiny: "Pěkně mě štveš!" Hodně se mi v hlavní roli zamlouval Nicolas Cage, i když ho jinak opravdu zrovna dvakrát nemusím. Zde mu jeho typická poloha mimoně přinesla body a řekl bych, že v jeho případě platí, že zraje jako víno - čím starší, tím lepší. Zato seňoru Mendes bych s klidem nechal vyměnit. Buď svou roli trestuhodně flákala, anebo to s jejím hraním obecně nebude příliš slavné, no a pokud snad byla obsazena kvůli sex-appealu, pak ani toho mnoho nepředvedla. Vyzněním je Ghost Rider zajímavým navázáním na původní folklór démonických postav. Moderní doba si sice v současných pověstech (Contemporary legends), či řečeno populárněji městských legendách (Urban legends), libuje především v postavách úchylů, kriminálníků a psychopatů, romantizující návrat k tradičnímu nadreálnu však má cosi do sebe. Ostatně metafyzičtí padouši se do těch moderních verzí zlých chlápků obratně stylizují. Už proto je myšlenka zajímavá, že se drží mravoučného prvku, jenž je přinejmenším latentně přítomen v každé tradované storce. Zde rovněž platí, že ďáblovi nelze věřit a jít s ním do komplotu je věc o mnoho víc troufalá než přínosná. Až konec filmu tuto pravdu relativizuje, což je ve vyznění trošku nešťastné, protože ďábel je ztělesněním jednoho konce polarity dobro - zlo, reprezentuje zlo jako princip a nad principem nelze zvítězit. Můžeme vítězit jen nad druhými a nad sebou samými, nad principy však nikdy. Možná si ale jen tvůrci, jak je zvykem, ponechali otevřená vrátka k pokračování. Fajn film, zdařilá rovnováha stylizace, morbidity, vtipu i nostalgie.

23. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

Hořící pohodář

Když mi bratranec řekl, že má doma Ghost Ridera, hned jsem k němu letěla, abych ho mohla zkouknout. A film je opravdu takový, jaký jsem očekávala: Krásný, pohodový snímek, u kterého si člověk úžasně odpočine. 70%.

20. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Již název mně napovídal, že se nebude jednat o můj oblíbený styl. I přesto jsem se na film mrknul a příjemně mě překvapil. Neříkám, že jde o nějakou špičku, každopádně ale nelituji času, který jsem u něj strávil. Nicolas Cage, myslím, že zklamat ani nemůže. I když některé efekty vypadaly jako staré dobré časy na Barandově u filmu jsem se nenudil. Takže 75% si dílko jistě zaslouží.

10. listopadu 2007
avatar uživatele
60 %

Ghost Rider

Podle mne obyčejná adaptace komiksu, teda skôr podprumerná...je tam zbytečne vela efektu...a premena N. Cage na ghost ridera je úpne odfláknutá, tvorcovia zbytočne pokazili dobrej film

31. října 2007
avatar uživatele
100 %

Ghost Rider

Neuvěřitelný Nicolas... jemu snad ani není možné dát nějakou roli, která by mu neseděla... Vynikající zpracování Werthera s novodobím Faustem od J.W.Gotheho, trošku bizarné, dosť originálne, ale určitě efektné. Krutá realita nevýhodných obchodů s ďáblem... Svojský záver, s dosť neočakávaným rozuzlením.

15. října 2007
avatar uživatele
100 %

Kupodivu musim říct, že se mi tenhle film víc než líbil a hlavně se poved. To že to je podle komiksu sem vůbec netušil, ani sem neveděl že existuje, ale film byl perfektní, co sem četl je tady hodně negativních názorů což nechápu. Ale zase nadruhou stranu je to každýho věc, mě se taky spostu filmů nelíbilo a lidi ho hodnotili víc než skvěle.

4. října 2007
avatar uživatele
50 %

Look into my eyes

Místy jsem se musela smát otřesným efektům. Nicolase Cage nemám moc v lásce a Evu Mendes vyloženě nesnáším. Vše to pro mě zachraňoval syn Mefistofela, což by dle mého sympaťák. Ale nebylo to zas až tak otřesné. 50%

1. září 2007
avatar uživatele
40 %

Na tetno film som za tesil ako sa tesim na vsetky zo stanjne MARVEL, ale po vzhliadnuti filmu som bol dost sklamany petoze podla mna 100sk ktore som zapatil v kine boli vyhodene úeniaze do vzduchu... Cakal som ovela lepsi zazitok.... Niektore sceny bole celkom vydarene ale myslim si ze tento film odflakli a cakali ze ked obsadia zvucne mena ako je Eva Madnes a Nicolas Cage tak ze film bude uspesny.... Avsak si myslim ze skalny fanusikovia Ghost Ridera si pridu na svoje ......

1. září 2007
avatar uživatele
60 %

Nič moč...

Jako koukat se na to určitě dalo, líbil se mi začátek, ale jakmile se Nicolas Cage začal proměňovat v uměle vypadající hořící kostru už mě to tak nechytalo...sci-fi není moje silná stránka a tento film mě moc dlouho nebavil...

30. srpna 2007

průměř

tento film,jakžto pohádka e velmi povedl,ale pro lidi co mají rádi filmy s reálným dějem ho moc nedoporučuji. film by mohl obsahovat více akce,ale jj pohádka se jim vyvedla

29. srpna 2007
avatar uživatele
50 %

Co to mělo být?

Na natočení Ghost Ridera jsem se těšila, ale na to, co z toho vzniklo, se dalo dívat jen s vypnutým mozkem. A pro toho, kdo doopravdy zná komiks, to bylo jak nejhorší noční můra. Dívat se na tak podivně přenanou karikaturnost postav, které ve filmu byly jako bez života, bylo utrpení. P.S.: u části "jsem monstrum" se i v mém případě chechtala celá rodina :-)

29. srpna 2007

Pekelný jezdec ať táhne do-pekla

tenhle film stál zanic.byl o ničem.bylo to jako bych se koukal nanic.takže vám k tomu nepovím NIC víc.

8. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Komiks, co dodat!

Ano Marvel se v poslednich letech snazi hodne zbohatnout a vydava do sveta komiksy, ktere vetsina evropanu vubec nezna a myslim ze to je ta nejvetsi chyba u tohoto filmu. Pokud by jej vetsina lidi znala asi by jej prijala lepe, takhle se film dockal jen velke kritiky. A musim uznat ze jsou tam mista ktera s kritiku asi zaslouzi ale ja komiksy znam dost dobre a film se mi libil. davam 80%.

29. července 2007
avatar uživatele
80 %

Ghost Rider

Je to podle komiksu a v komiksu je přeci dovoleno vše. Si myslím, že nejde jen o děj, ale hlavně o to, že to není skutečný a hlavně ani reálný. Takže ti kteří komiksy mají rádi a nevadí jim, že tam je Nicolas Cage. Proč ne? Já upřímně jsem jedna z nich. Fantazie prostě nemá meze.

13. července 2007

Hmm

Ghost Rider, další Marvelova postava. Takový Spider-man, X-men, Hulk a další filmy podle své komiksové předlohy byly fajn, ale tohle se opravdu nepovedlo. Já nevím, Cage zde nepředvádí absolutně vůbec nic, jenom stojí, ksichtí se a hodně znuděně mluví. Efekty jsem čekal daleko lepší, čekal jsem nějakou atmosféru, nějaký pořádný děj. Navíc to bylo zbytečné dlouhé a často jsem se u toho nudil. Zázraky jsem od režiséra Daredevila asi čekat neměl. Škoda, mohli si s tím dát daleko větší práci.

11. července 2007
avatar uživatele
90 %

Nedávno jsem zhlédnul tenhle film a docela mě překvapil....Vůbec jsem nevěděl o čem to bude ale rozhodně mě to chytlo a líbilo se mi to.... Bylo to sice chvílemi takové "divné" ale přeci jenom to byl komiks....

2. července 2007
avatar uživatele
100 %

číslo 1

toto je fakt super film má charakter aj dej je ok.je to jeden z najlepsích filmov ,aké som kedy videla a tých filmov som už videla habadej....proste hodnotím jednotkou..aj keď niektoré scény určite neboli pre deti ,ktoré majú 12,13 a 14 rokov...tento film je totiž na slovensku v banskej bystrici nedostupný len do 12 rokov....ale inak je to fakt super film...

2. července 2007
avatar uživatele
20 %

Další velký favorit soutěže Propadák roku 2007. Skutečně není co chválit, trapný příběh, herecké výkony i efekty (hlavně ta hořící lebka se fakt nepovedla).

30. června 2007
avatar uživatele
30 %

Bleh

Asi nejblbější film, který jsem v poslední době viděla. Rozhodně nejblbější film podle komixu. Komixy jsem nikdy nečetla a tenhle jsem tím tuplem neznala. Od filmu jsem nečekala nic, protože ze všech stran se na mě hrnuly nepříznivé recenze. Teda možná jsem se těšila, protože jsem asi dopředu věděla, že tenhle film se mi líbit nebude, ale já si ho budu moct pěkně zkritizovat :-). Nicolas Cage se sice snažil, ale jako hořící chlápek skákající na motorce mě fakt nezaujal. Ne že bych ho nemusela, ale jako herce ho nevyhledávám. Příběh a film mě vyloženě nudil. Nemohla jsem se dočkat konce, vůbec mě to nezaujalo. Co jediné můžu ocenit, jsou efekty, ale efekty u mě nedělají film. No nikdy více se na to nepodívám.

29. června 2007
avatar uživatele
90 %

Akční

Parádní film,plný akce!Postava Ghost Ridera se opravdu povedla.Ten oheň když z něho sálal,to bylo prostě originální.Akorát mi přišlo,že se film trošku rychle zakončil.Myslela jsem,že se se konec malinko ještě protáhne.Ale nakonec vždycky vše dopadne dobře,láska (dobro) zvítězí !Moc povedenej film !

5. června 2007
avatar uživatele
50 %

Pod očekávání.

Už při traileru jsem z tohoto filmu měl neblahý pocit fiaska. A hádejte co? Ten se... nezměnil. Efekty sice hezké, to ano, jenže.... jaksi... příběh jako by ho psalo pětileté dítě. Růže na oči, růže na uši, pointa žádná. Takový až moc omletý kýč. Ale na druhou stranu, jako odreagování po dlouhém dni se to hodí, nicméně je mnoho lepších filmů.
Někdo pode mnou psal, že díky vysoké návštěvnosti v USA bude pokračování - vzkaz autorům: Prosím, ne!

5. června 2007
avatar uživatele
100 %

Neuvěřitelný

Kupodivu se mi tento film aj líbil!!! Fakt že jo... Efekty byly super, velkej dojem na mě udělal ten oheň všude... Fakt se mi to moc líbilo...

3. června 2007

dobrý film

Ghost rider se moc dobry kritik nedočkal , k tomu bude asi hrát fakt že to nebyl film za par šupu a dále také že ghost rider byl znám pouze z komixové, tudiz asi byl mene znám než třeba spiderman který byl ještě před filmovou adaptaci, byl znán z ještě z animovaného seriálu. Pro ty co četli komix o Ghost rideru asi přijali s větším nadšením než ti co třeba slyšeli o Ghost rideru poprve.Ghost rider si po uvedení do kin si vedl za první víkend docela dobre, a vydělal skoro 200 mil. dolaru, coz neni spatne.Ja jsem videl Ghost rider a musím uznat že docela mile překvapil, přiznávám jedná se o Kasovní trhak to sice ne, ale rozhodne bych ho neudsozoval jako nejhorsi film to ne . Myslim si že pánové Johnson a Cage věděli určitě jak mají vypadat charaktery jednotlivých postav, protože sám Cage je vylkým fandou Ghost ridera tudíž vědel moc dobře jak ho má zahrát. Na schrnutí jediné co mu musím odebpřit jsou kratké bojové scény a občas hloupé scény např. jak Johny Blaze dělá Bubu před zrcadlem.A nebo také to že kdyby se ten film natočil za pár šupů tak z toho udělají trhak, takle zařadějí mezi průměrné filmy. Mé osobní hodnocení je 80%

15. května 2007
avatar uživatele
30 %

Nee

Nevim, ale mě to přišlo jako úplná (protože bych měl hovořit slušně) blbost. Po dlouhý době jsem viděl film, co mě vůbec nezaujal a spíš se mi zdál docela kýčovej. Za to, že v něm hrál muj nejoblíbenější herec Nicolas Cage, dostává alespoň 30%

28. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Po dlhom case sa mi konecne podarilo zohnat tento film. O tom komixe som pred tym volačo počul ale v zivote som ho nevidel no film bol skutočne dobrí. Velmi dobré efekty.

25. dubna 2007
avatar uživatele
20 %

Přes úpornou snahu o nenáročnou zábavu je Ghost Rider nudný a nezajímavý. Dialogy jsou hloupé, zápletka dosti podivná a vratká a Cageovo drsně pozvednuté obočí taky zrovna neuchvátí.

15. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Smíšené pocity

Tak začnu pro mě jedním velkým minus. Tohle už tu přece bylo... Je to již ohrané téma. Na druhou stranu Nicolas Cage předvedl skvělý herecký výkon a i efekty byly zvládnuty na jedničku. A to se cenní. Takže pokud bych to měla hodnotit z hlediska mého jedenáctiletého bráchy, který z toho byl nadšen (to je ještě slabý slovo...!), dala bych jasnou 100.

13. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

o komixu Gost Rider sem v životě neslyšela, ale trailer mě naprosto nadchnul. a musím uznat, že vůbec nelituju, že sem do kina zavítala. bylo to naprosto skvělý. úžasný efekty, dokonce sem se i zasmála. A jestli si někdo myslel, že Nicolas už patří do staryho železa, tento film dokazuje přesnej opak.

13. dubna 2007
avatar uživatele
40 %

No

Jako odreagování to šlo.Měla jsem ho puštěnej a dělala u něj 100 dalších věcí.Děj se předvídatelný.Jack už má taky ty nejlepší dny za sebou.Rozhdně to není nejhorší film.Nicméně zostatními premierami měsíce března soupeřit nemůže.

13. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Tak na tenhle film jsem se dostala až na třetí pokus a zaplatila jsem za něj 299,- Kč, ale o to víc jsem si ho užila! Nutno říct, že je to opravdu typicky komixový film, ale ty já ráda :o)

9. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Ale yo...

No tak ľudkovia, pre mňa to bol náhodou dobrý filmík. Mám rada motorky a všelijakých tých kvázy hrdinov... :) Ale tie motorky zbožňujem... Taaakže. Myslím si, že to bol v pohode film, taká pekná rozprávočka na dobrú noc... Efekty boli v pohodke, obsadenie myslím, že tiež (okrem Evy Mendes, tak tá krásavica vôbec nie je, ale čo už), len to malo strašne rychlý spád, pri niektorých filmoch by to bolo ok, lenže tu predsa nešlo o bezduché hnanie sa dejom... (alebo žeby áno?) :-D. Nevadí... Aj som sa párkrát zasmiala... :) Nejakých 80%.

7. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

pro mě dobrý

Nečekal jsem od toho nic moc extra, žádnou hlubokou myšlenku, ale byla to paráda. Sci-fi a horor s komediálními prvky v jednom, myslím že jako odreagování to bylo super. Hlavně ta scéna s desinfekcí jehly (ohněm nebo borovou vodou?:), celkem vtipný ne?

4. dubna 2007
avatar uživatele
40 %

I přes nepříznivé recenze jsem se rozhodla na tento film podívat a to je kvůli chytlavému traileru. A výsledek nestál za nic, přesně jak jsem čekala. Velká nuda, dokonce jsem se ani nedokázala podívat na celý film. Scénář byl příšerný, Nicholas Cage sice v kožené buňdě vypadal dobře, ale to bylo tak všechno co se na něm dalo sledovat a co je ještě horší, ani efekty nestály za nic. Tak blbý komiksový film jsem dlouho neviděla.

2. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

včera sem se na tomhle kousku byla podívat. Nevěděla jsem do čeho jdu ale nebylo to tak špatný. čekala sem možná víc děje. Přišlo mi že to byla romantická komedie křížená trochu s hororem. Ani hořící lebka mi nepřišla strašidelná. Tak možná ten týpek s rudýma očima toho sem se trochu bála.. Jinak ďábelská motorka byla moc pěkná..

1. dubna 2007
avatar uživatele
30 %

Bylo nebylo království zoufalosti a utrpení, kde vládl Nicholas Cage. No tak, to raději ne. Stejně tak, jako mě Cage dokáže potěšit (Obchodník se zbraněmi), tak mě dokáže zklamat. Tohle je jedna z nejhorších komixových adaptací, jakou jsem kdy viděl. Zlatý Daredevil a dokonce i Elektra. Tohle je opravdu děsný, možná narvaný záporákama až po okraj, ale charisma tu nemá nikdo ani špetku, hereckých projevů se tady taky nenajde víc než v Snowboarďácích a ty triky, natože odkládali premiéru takovou dobu, taky nestojí za moc. Příběh je skrz na skrz prokouknutelný a nudný až běda. Pochvalme amíky, že na to šli v tak hojným počtu, díky čemuž otevřeli brány pekel pro pokračování. Eva Mendesová taky není zas až taková kočka, abych alespoň proslintal celý film nad krásou hlavní hrdinky. No prostě utrpení.

27. března 2007
avatar uživatele
90 %

Mile prekvapenie

Podla mna to bolo dost dobre.Najprv som si myslela, ze to nebude nic moc, zase len nejaka komiksova adaptacia, ale pacilo sa mi to, vynimocne sa mi pacil aj nicolas cage, inak ho moc nemusim. Plus su aj prepracovane specialne efekty

26. března 2007
avatar uživatele
70 %

Z tohto filmu mám zmiešané pocity.......?! Hodnotenie by mohlo byť aj menšie ale zachránili to špeciálne efekty. Film hlavne stratil jeho rýchlim dejom. Najnegatívum: Keď sa Blaze po rokoch stretne s Roxanne. On viditeľne starší s vráskami(cage už nie je žiadny mladík). Ona dokonale krásna, ako keď mala sedemnásť(asi bola na plastike)

25. března 2007
avatar uživatele
80 %

Dnes

Dnes jsem se na tento film dívala, nevěděla jsem o čem to je, ale čekala jsem lepší děj po začátku. Nic moc, ale koukat se na to dá, už kvůli Cageovi:-))

24. března 2007
avatar uživatele
Arms
...
70 %

Moc komixový komix

Jak říká nadpis, prostě příběh a celý film na mne působil opravdu ponure. Je to asi první film podle komixu, který se mi vyloženě nelíbil a těch 70% je jen za ucházející efekty, i když místy ani ty za moc nestály.

24. března 2007
avatar uživatele
50 %

Tak přišlo mi to jako nepovedená kovbojka s trapnejma kouskama citu a blbosti. Tyhle zpracovaní komiksáci prostě nejsou vůbec reální, a myslím že zrovna Cage se na tuhle roli moc nehodil. Příběh to byl zrovna ne dobrej a zpracování bylo teda taky příšerný.

23. března 2007
avatar uživatele
TJ
...
50 %

Tak od režiséra „nepovedeného“ Daredevilu se ani nic lepšího čekat nedalo. Na druhou stranu jsem se aspoň zasmála dialogové a dějové nelogičnosti, otřepaným kliše a bavila jsem se počítáním na prstech (které mi zdaleka nestačili), co všechno režisér vykradl a opsal a tak mi celý film přišel jako zábavná show na jedno zhlednutí. A satan (nebo jak mu říkali Mefisto, či co) je jako strašák do zelí.

22. března 2007
avatar uživatele
100 %

Nesklamalo

Super film, ktory splnil moje ocakavania perfektne triky taktiez dej nie je na zahodenie paci sa mi to velmi...nemam co dodat proste cooooooooooool divakom komixov len odporucam

20. března 2007
avatar uživatele
80 %

Dobrej....

Ghost Rider me uprimne receno hodne mile prekvapil... necekal jsem ze se mi tento film bude libit... kdyz jsem videl ukazku rekl jsem si ze to nejspis bude nejaka kravina... ale po shlednuti celeho filmu jsem zmenil nazor... stoji za to se na nej podivat... 80%

20. března 2007
avatar uživatele
100 %

Bomba

Je to fakt dobrj film. Nejdrive jsem si myslel ze je to pekna blbost, ale ppotom to nabralo na otackach a uz jsem nemohl od toho odejit. Bomba film

19. března 2007

TTJ

Tak teda mě se to fakt líbilo.. Sice tam byl předvídatelný obsah bylo takový jednoduchý ale stejně se mi to fakt líbilo.. Byli tam totiž moje nejoblíbenější věci což sou motorky duchové strašáci a hlavně lebky.. Já sem si tento film opravdu zamilovala.. Je to supeeeeer...

19. března 2007
avatar uživatele
100 %

Vynikajúci

Tak po dlhšej doba konečne dobrý filmik, na ktorý sa oplatilo čakať.Musím uznať, že Nicolas Cage sa tu poriadne ukázal čo vňom naozaj je.Ani digitálne triky neboli na zahodenie som rád,že film bol lepší ako kritika na neho

18. března 2007
avatar uživatele
W0RM
...
100 %

Bezvadný. Tento film mě mile překvapil, vůbec jsem to nečekal. Dobré obsazení, efekty, děj... sice škoda toho konce, ale celkový pohled na film mi neznechutil.

18. března 2007
avatar uživatele
LOST
...
40 %

Ghost Rider

Na tento film jsem se celkem těšil,protože mám rád filmy podle komiksů, ale tohle je jeden z nejhorších filmů co podle komiksů vznikl. Děj je naprosto špatný, ve filmu nás nic nepřekvapí a jednoduše je to nuda. Herci na tom nejsou o moc lépe- Nicholas Cage to zahrál snad nejhůř co mohl a Eva Mendes nepředvádí nějaké herecké schopnosti. Je sice hezká, ale velmi nudná a v ději vyzní úplně naprázdno. O ostatních hercích radši nebudu mluvit- předvádí mizerné výkony. Ve filmu je i nějaká ta akce- bohužel akčním scénám chybí velké napětí. Tento film stál 120 milionů dolarů, ale vůbec to na něm nejde vidět. Většina triků je naprosto mizerných, většinou jsem se smál tomu, jak jsou špatný. I tak se najdou asi tak 2 scény, které nejsou tak špatné. Z filmu naprosto čiší udělat cool film, bohužel to režisérovi vůbec nevyšlo. Ghost Rider je velmi podprůměrný film. A proč mu dávám 40 % ? Protože jak jsem napsal- asi tak 2 scény jsou celkem dobré a Eva Mendes je hezká herečka. Jinak bych tento film vůbec nedoporučoval.

17. března 2007
avatar uživatele
100 %

achjo

k tomuto filmu.... obsazení supr, děj dobře podle komiksu ... ale ten závěr ježiš horší to snad být nemohlo... škoda čekal jsem mnohem víc...

16. března 2007
avatar uživatele
60 %

OMG!!

OMG!! to co je za film. Je to uplne cele jedna velikanska nuda. . Som cakal ze to bude aspon o 20-30% lepsie a nic s toho. . ale nemozem zase vsetko skritizovat. Su tam niektore sceny aj celkom v pohode a aj good su spravene niektore efekty. .

15. března 2007
avatar uživatele
40 %

Bohužel musím souhlasit s názorem podemnou. Když jsem četl tady ten obsah filmu které se napínavě jmenoval Ghost Rider věděl jsem, že to bude podle komiksu a věděl jsem, že to bude jiné než Superman, Spider-Man nebo Fantastická čtyřka, ale nevěděl jsem, že to bude slabší než zmiňované filmy. Daniel Frederiksen coby Satan Memphisto vě mě nevzbuzoval hrůzu ani pocit, že takhle přesně se chová samotný ďábel. Herec Blackhearta to už zahrál trochu líp než jeho filmový otec. Do role Ghost Ridera jsem si představoval někoho mladšího než je Nicolas Cage, ale kdybych se musel projíždět v tak parádní motorce taky bych tu roli vzal. Filmu přidává plus herečka Eva Mendes, která je typická kráska pro hlavní superhrdiny a v tomto filmu byla hodně půvabná. Děj taky nění příliš rozvinutý a je snadno předvídatelný, Ghost Rider se honí za synem satana a řeši problémy v lásce. To už tu bylo tolikrát (Superman, Spider-Man, Batman atd.) a je to hodně okoukané. Taky by už komiksy mohli být o něčem jiném, ale bohužel budeme si muset počkat až si to tvůrci uvědomí. Ještě jedno plus byl herec, který hrál Cartera Slatea, tak bych si přesně představoval starého veterána, který pomáhá nováčkovi. Ovšem velké mínus je konec, kde se dozvíme, že možná bude dvojka a to mě úplně oddělalo. Film se mi ani nelíbil a oni chcou zfilmovat pokračování, které je jak víme u komksů vždycky katastrofa. Film Ghost Rider je sice zajímavý, ale né dobrý. Dobrý bude spíš pro fandy komiksů a pro ulítlé teenagery, kteří si ve škole hrajou na superhrdiny. Z pohledu diváka 40 %.

4. března 2007
avatar uživatele
pier
...
60 %

Ghost Rider

Mno jak začít,na tenhle film mám různý názory.Nápad na film celkem slušný, herecké obsazení taky není špatný a ty triky s motorkou perfektní ale to je tak všechno co se mi líbilo,scénář hrůza filmový provedení taky slabota ostatně co bych měl čekat od režizéra kterej už pos... dardevila.

2. března 2007
avatar uživatele
20 %

Nastává zkáza komiksů?

Tenhle kousek mne vážně zklamal. Velmi dlouho, často a samozřejmě i intenzivně jsem se nudil, ale rozhodl jsem se to dokoukat do konce. Přiznám se, že mdlý začátek příběhu, kde "Mefisto" dělá bububu, mne spíš rozesmával a uváděl do trapného rozpaku. Pak se objeví jeho synek a ačkoliv dělá lidem na potkání zlé věci, vypadá spíš jak adolescent, který vzdoruje rodičům a chce se za každou cenu prosadit. Záporáci v podobě démonů "zkázy" byli chvilku zajímaví, ale našel bych tam inspiraci u jiných, brakovitějších filmů a seriálů. Vypadali jako členové nějaké pouliční bandy, která dělá bordel a trochu to přehnali s opiáty. Nejtrapnější bylo asi Cageovo zatčení, kde ze ztracené "espézetky" [kde se tam vzala?] vypátrali, kdo je viníkem. A pak ho zavřeli bez důkazů do vězení s bandou vyvrhelů a jedním nevinným. Navíc ani půvab Evy Mendes nezachránil jinak celkem klišovité romantické scény. Druhá půlka, tedy kariéra Ghost Ridera, byla už zajímavější, i když klasika - zlo se domáhá své moci díky zranitelnému místu hl. hrdiny [rodina, láska, přátelé] - byla tak nějak předvídatelná. A já se na tenhle snímek tak těšil, škoda! Škoda promarněného příběhu. A ta animace ghostriderovy lebky byla v některých momentech vážně příšerně odfláknutá. Už i v klipech od Michaela Jacksona jsem viděl lepší!
Závěr: Ztráta času!

2. března 2007
avatar uživatele
90 %

Plameny

O filmu jsem četl spoustu recenzí atd. A konečně jsem měl možnost po dlouhém čekání ho skouknout.No efekty byli senzačně provedený zvlášt ghost rider,ale i ostatní démoni(vítr atd.)byli zajímavě udělaný.Ale nejvíce se mi líbila pekelná motorka!!Plamená motorka byl opravdu dobrej nápad.Myslím,že tento film se bude líbit více lidem nejom mě.

28. února 2007