home
Dostaň ho tam!

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Elisabeth Moss

Film se snaží o komičnost až moc, ale přece jen je několik scén vtipných a během filmu zazní několik výborných starých hitů.

22. října 2013
avatar uživatele
30 %

Dostaň ho tam

Tak přátelé, tak takhle ne! Na film jsem se opravdu těšil v domnění, že se bude jednat o kvalitní rockový humorný snímek ale tohle byla špatná komedie. Herci mi neseděli a příběh taky moc ne. Sice tam pár hlášek bylo dobrých
ale zbytek byla jedna velká " zvratka". Směs povrchnosti, bez hodnotosti, bez úcty,.....vlastně nechápu co se nám tento snímek snažil říct. 30% s odřenýma ušima.

25. května 2013
avatar uživatele
30 %

trapné...

Čekala jsem něco úplně jiného, vážně. Myslela jsem, že to bude vtipná komedie, ale bohužel. Nevím, jaké slovo je nejlepší použít... trapné? Přehnané? Divné? Už začátek mě dost vyděsil a po celý film se moje pocity nezměnily. Zasmála jsem se možná třikrát, jinak jsem celou dobu jen kroutila hlavou. Taky nechápu, proč je u infa k filmu vypsaných tolik známých herců, když se mihnou jen dvě vteřiny na obálce nějakého časopisu. Až tedy na "Draca Malfoye" který hraje ve filmu asi dvě minuty, haha. No prostě podle mého propadák. Jeden z filmů, o kterých jsem se už několikrát zmiňovala, jako o trapných amerických komedíí. Jednou stačilo. Dávám 30% za Feltona a za skok do bazénu...

5. května 2012
avatar uživatele
60 %

Čakal som od toho niečo fakt lepšie, po rýchlom premietnutí medzi zábermi sa mi film lúbil no ale akonáhle som si film pustil normálne celý tak po chvíľke zavládla nuda. To čo malo byť vtipné tak nebolo a to čo mohli rozvinúť na dobrý vtip tak neučinili. Nuda.

27. května 2011
avatar uživatele
50 %

Get Him to the Greek

Byly tam chvíle, kdy se člověk pousmál či jednou nebo dvakrát i zasmál, ale nebylo jich zas tak moc. Bylo to bláznivé a možná trochu i ztráta času, ale už se stalo takže čas nevrátím.

23. února 2011
avatar uživatele
70 %

Get Him To the Greek

"Kopačky" byly podle mne velmi povedená komedie. Jedna z těch lepších, které se za poslední roky vyklubaly. Volné pokračování mi tedy nemohlo ujít, i když jsem čekal jistý pokles kvality. Jenže Russell Brand se mi jako Aldus Snow vryl do paměti rychle, Jonah Hill je sympaťák a velké množství cameo roliček slavných pěveckých i jiných hvězd jsou zkrátka pozitiva, které se nedají moc dlouho odkládat. Natočit film hlavně o postavě Russella Branda byl asi ten nejrozumější a nejvýdělečnější nápad, který tvůrci mohli dostat. Aldus Snow je lehce zapamatovatelný a vtipně kontroverzní. Navíc nemá "Dostaň ho tam!" (až na některé odkazy) nic společného s předchozím filmem, kde Aldus Snow působil, takže diváci si mohou užít zábavu tak či tak. Největší problem filmu je asi ten, že tahle komedie se snaží být vtipná až moc na sílu. Z toho pak vznikají fórky, které jsou předhozeny divákovi tak rozpačitě a z ničeho nic, že potom scéna nevyzní tak, jak by správně měla. Není to tak dobré jako "Kopačky", ale to jsem taky čekal. Tenhle nedostatek není však ve filmu tak častý, aby mi to začalo nějak výrazně vadit. Také jsem měl pocit, že film je delší, než by měl být. Úvodní scéna je dobře vymyšlená a opravdu vtipná. Takový zábavný prolog, abysme lépe porozuměli ději. Některé scény jsou opravdu památné a je to tak zběsilá komedie s šílenými nápady, že se až místy budete divit, co všechno scénáristé vymyslí. Vtipné jsou taky některé cameo role, kdy se na scéně na chvíli objeví Tom Felton nebo Lars Ulrich. Není to špatná komedie a dá se na ní koukat i vícekrát, ale že bych se u toho za břicho popadal, to říci nemůžu. Je to zkrátka fajn oddychovka a je na vícero použití, ale to je tak vše. Herecké výkony jsou dobré. Jonah Hill je sice místy na facku a celkově je to jen další moula, ale má něco v sobě. Russell Brand byl a je blázen. Tenhle charakter mu jde nejlépe a je dobře, že se ho drží, protože jen tak je úspěšný. Aldus Snow nezklamal a je pořád stejný. Jestli jste viděli předchozí film s ním, tak víte, co máte očekávat. Sean 'P. Diddy' Combs mě překvapil. Myslel jsem, že bude hrát jen další cameo roli a nakonec měl roli o hodně větší. Hrát šéfa nahrávací společnosti vlastně ani nemusel hrát a když zvládl vtipně podat i některé repliky a nic nezkazil, nemám na něj žádné námitky. Colm Meaney má za sebou už mnohem lepší role a tady podal spíše takový průměrný, nezajímavý výkon. Jedním dechem: "Příjemné a kvalitní, ale nikoli to nejlepší komediální osvěžení za posledních pár let. Russell Brand a Jonah Hill jsou bezva dvojka, a Nicholas Stoller a Jason Segel mají zase dobré humorové cítění!" Slabější nadprůměr. Dávám 70 %.

15. prosince 2010
avatar uživatele
60 %

Ani bych se nedivil, kdyby bylo v titulkách uvedeno: „Od tvůrců Pařby ve Vegas“. Jediný rozdíl je v tom, že minule nám onen osudný večírek naznačila, kdežto teď ho můžeme celý prožít. A je to skutečně jízda… Přitom tvůrcům stačila jedna věc, přivést k životu nejznámější představu o rockové hvězdě. Karikaturní postavička, která jeví zájem jenom o to, co jde vypít, fetovat nebo vo*íchat. Je vyfellenej až kampak, nic neřeší a žije svůj chill život bez reálných problémů ve vlastním světě pochybných hodnot a priorit… Představuji vám, Alduse Snowa! Kdežto na straně druhé, o dost usedlejší chlápek, řešící spory s fajn přítelkyní, Aaron Green… Co mě ale překvapilo, scénář nesází na nejprovařenější možnosti (ve smyslu morálních poučení a klišé). Když tedy přišli do kontaktu naši diametrálně odlišní chlapci a jeden má přepravit toho druhého z bodu A do bodu B, zábava nabírá nečekané obrátky. Neříkám, že jsem se všemu smál, něco bylo zkrátka moc, ne vždy uhlídali hranici snesitelnosti, ovšem… nekonečné párty, kde jsou litry chlastu jenom začátek, na jedno zkouknutí maximálně baví. Parádně jsem se odreagoval a jsem schopný překousnout všechny mouchy na úkor plynulosti. Takhle totiž vidím celý film jak na dlani - nic mi to nedalo, nejsem o nic chytřejší, ale pokaždé když mi řeknete název, vybavím si šňupání mravenců, pašování kokainu, písničku o drbání zdi… Slovní spojení „to je tak blbý, až je to dobrý“ je pro tento případ jako stvořené. Podívat, užít si, zahodit - a další rok znovu.

6. listopadu 2010