home
Hrdinové z říše Gaja

NÁZORY K FILMU

Film, který se může líbit tak dětem do pěti let. Je dost primitivní a ty postavy-dost k smíchu a ještě to mají být "hrdinové".

16. října 2010

panebože!!!!!!!!

co to je?co tím autor filmu myslel?skřety s netopýříma ušima,kteří se dostanou do našeho světa,což je už tak starý filmařský nápad,že už to nestojí ani za zlámanou grešli.Děj,který nemá hlavu ani patu rozhodně nepobaví ani malé děti.Teda finální doražení této katastrofy byla písnička k titulkám.Elvis Presley nebo co to bylo-ve skřetím provedení.Hrůza,hrůza,hrůza

19. ledna 2010
avatar uživatele
konz
...
50 %

...

Řekl bych že tenhle film je takový, který nějak zvlášť nezaujme a ani nenaštve. Zpracování celkem pěkné. Děj jakž takž.. Slabších 50%

13. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Hrdinové

Tato pohádka se celkem povedla a můj pětiletý syn si jí oblíbil a dává jí přednost před Shrekem či Nemem.

24. listopadu 2007
avatar uživatele
60 %

Ak by som mal tento film hodnotiť po obsahovej stránke, tak je to celkom fajn rozprávka. Gaju som pozeral aj s mojim mladším bratom, ktorému sa veľmi páčila. Preto z tohto hľadiska film hodnotím kladne. Avšak čo sa týka grafiky a celkovej animácie tak strach a hrôza. Chvíľami som mal pocit, že sledujem počítačovú hru a nie film. Jednoducho-čajové. Navyše ako to v rozprávkach býva je tu zopár nelogických vecí a celková zápletka má niekoľko chybičiek, ktoré by som si vedel predstaviť doladené, tak aby všetko spolu súviselo. Ale inak pozerať sa to dalo :)

7. září 2007
avatar uživatele
60 %

Hrdinové z říše Gaja není žádný světoborný animovaný film. Jenomže pokud se podíváte pořádně, zjistíte, že za tímto projektem nestojí žádné megastudio typu Pixar a i přesto s o dost nižším rozpočtem působí vizuální stránka velmi dobře. Postavy jsou netradiční, velmi propracované, také oceňuji velké množství nejrůznějších lokací a velmi moderní kameru. Bohužel se scénářem už je to horší, tedy lépe řečeno s dost hloupými dialogy, které prostě unavují. Také bych vytknul otravné stálé máchání pažemi při mluveném slovu postav, což působí trapně a v žádném případě ne realisticky. Věřím, že dětskému publiku se to pro roztomilost nejrůznějších bytostí a zrůdiček zalíbí, starší publikum bude možná litovat ztraceného času.

29. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Když to porovnám se Shrekem, tak to je ze 2/3 dobrý jako Shrek. Je to pěkná pohádka, ale ten děj mi tam nesedne, že se dostanou do reálnýcho světa a za svým stvořitelem (že by Matrix?)

14. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

pohádka

Já mám pohádky moc ráda a tak se mi i tohle líbilo i když podruhý už to vydět nemusím ale dětem se to taky určitě líbilo(asůpoň mí neteři).

15. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Jiní hrdinové

Opravdu zajímavý snímek. Když napsali "ve stylu Shreka", čekal jsem něco jiného a byl jsem docela mile překvapen. Hrdinové nejsou klasicky roztříděni na jednu a druhou stranu, ale jsou propojeni. Taky se to odehrává více v reálném světě, takže je to opravdu trochu jiné. Tím je snímek opravdu hezký. Není převratný, ale potěší.

16. října 2005
avatar uživatele
60 %

hrdinovia z rise gajaaa

O nicom mne sa to velmi nepacilo ale da sa tam aj zasmiat trosko blobo domyslene niektore veci na tak mu davam 60%

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dá sa pozrieť.

Snaha autorov o ďaľšiu hitovú rozprávku. Mám dojem, že ich snaha nebude korunovaná takou odozvou, no mne učarovala. Pekné spracovanie digitálnou grafikov trošku zatieňuje nie veľmi oslnivý dej. Pre deti to je prehnane hrdinské.

Kdysi dávno