home
Garfield 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Jennifer Love Hewitt

Tento film má ke Garfieldovi ještě dál než ten první, ale i přesto to není špatný příběh a dokáže pobavit.

26. prosince 2013
avatar uživatele
40 %

Hrozný

No, ještě horší než jednička. Proč se americká kinematografie ničí takovýma kravinama, když umí natáčet dobrý filmy? V prvním díle to byl aspoň takovej decentní Garfield, ale v tomhle dílu ho už moc "poameričtili". Nedivím se že je ten film blbej, když ho režíroval ten režisér, co má na svědomí ne o moc lepší film Alvin a Chipmunkové. Ale aspoň dabing stojí za to.

4. dubna 2012
avatar uživatele
100 %

Paráda

Nejsem přítel komiksů, takže Garfielda původně také ne. Ať si každý říká, co chce, já jsem se teda neskutečně bavila, ač jsem (už i k jedničce) byla dost skeptická. Samozřejmě, nikdo nemůže čekat něco smysluplného, zápletka se zlým lordem byla vážně infantilní. Možná se nejedná o zábavu inteligentů, ale já jsem prostě nadšená a pár scén a hlášek mě vážně dostalo a přivodilo mi záchvat smíchu. Ne, na Garfield 2 mi nikdo nešahejte!

7. ledna 2011

Proč zase dvojka? Film, už jednička byla nahraně. Ale výměna dvou kocourů-to už je moc. Český dabing je povedený, trochu snad i film zlepšuje.

16. října 2010
avatar uživatele
80 %

Určitě jsem se bavila víc než při sledování jedničky. Ale žádný velký filmový zázrak jsem nečekala a ani se nekonal. Zkrátka komedie.

18. září 2010
avatar uživatele
50 %

Celkem nudný film, občas torchu trapný. A nápad s vyměněnými kocoury...celkem nic moc. Jednička je rozhodně lepší.

11. května 2010
avatar uživatele
90 %

POhádky, to je moje =)Garfielda jsem milovala jako komix a tohle se mi velmi líbí.Má to humor i romantiku.GArfield je prostě Garfield a těm jeho hláškám se musím smát i když to vidím poněkolikáté.Oblíbený film i mého brášky

14. července 2009

Animáče mám ráda ale odsud až pocud...Tohle se mi teda fakt moc nelíbilo vůbec to neni vtipný,ty postavičky taky stálo za prd. já dávám 40% a i to je dost..

28. prosince 2008
avatar uživatele
30 %

Nemám proti filmu nic zasádního...jenom že Garfield tady není Garfield.... filmový Garfield má společného s tím komixovým asi to, že je tlustý a pojídá lasagně.ve snímku chybí Garfieldova ironie, nehledě na tu blbost s veterinářkou Lisou!!!!!!!

18. prosince 2008

Byť sem kreslenou a komiksovou verzi neměl rád, hraná podoba mě silodně pobavila. Garfield je slušná podívaná nejen pro děti. Dávám 80%

23. října 2008
avatar uživatele
60 %

Takže tohle je druhé pokračování. Za nic teda moc nestálo. Bylo to pořád to samý. Garfield zase představoval jakéhosi komika, ale nepodařilo se to stejně jako u jedničky. Přijde mi jako blbost, že se prostě najednou někde objevila jeho kopie. Ale aspoň u českýho dabingu měli oba "Garfieldové" celkem podobný hlasy. Vladimír Čech byl dobrej jako v jedničce. Děj byl tentokrát trochu odfláknuťejší, protože zase představoval námět jako u každé druhé komedie, kde je boj mezi nějakým "padouchem" a hlavními hrdiny. Film byl tentokrát ještě dětinštější než v jedničce, a to je co říct. Třeba ty zámecký zvířata měla určitě působit vtipným dojmem. Bohužel jsem neviděl "celoanimované" verze, ale tohle je spíš pro děti. 60%.

13. května 2008
avatar uživatele
60 %

60%

No ne tenhle film mě ani nebavil ani bavil. Dokoukala jsem to ale nic moc mi to nedalo...Asi jediný co můžu pochválit jsou triky a jinak asi nic.

8. března 2008
avatar uživatele
0 %

Tak toto nechápu. První film byl opravdu v pohodě, ale tohle? Nudila jsem se snad celou dobu a ani můj jindy oblíbený Garfield mě nedokázal rozesmát. Doufám, že se nechystá ještě trojka, to už bych neměla slov.

24. února 2008
avatar uživatele
90 %

Tento díl se mi líbí asi víc než jednička. Vtip tady je dobrý, příběh se mi líbí víc. Garfield je pořád stejný, pořád naoko myslí jen na sebe, což není tak úplně pravda a nakonec je za pomoci zvířecích přátel zloun potrestán, stejně jako v jedničce.

24. února 2008
avatar uživatele
30 %

Legenda už v prvním díle pořádně padla na čumák, ale to, co s ní udělali tvůrci ve dvojce, to už by si zasloužilo veřejné lynčování. Udělat z nejcharismatičtějšího kocoura protivného křížence otesánka a Richieho Riche, to už je opravdu vrchol. I v druhém dílu jsou několikrát, v rámci morálních ponaučení, totálně potlačena některá základní pravidla komiksu, což je opět k pláči. Garfield 2 je ještě horší než jednička (už jen pro ten typický Americký pohled na Anglii), potažmo cokoli z posledních let, kdy se v hraném filmu objevila mluvící zvířátka.

9. září 2007

Kočičák

První díl mě ani tolik nechytl, ale dvojka se mi o to více líbila. Mám rád filmy, na které se můžete dívat o deštivém odpoledni, kdy nemáte náladu na nic a Garfield 2 se mezi ně řadí. Není nic extra, ale zasměju se u něj a to mi stačí.

9. září 2007
avatar uživatele
20 %

Propadák!!!!!!!

Po dobré jedničce jsem čekal že se opět pobavím u Garfielda.Ňáké vtipy jsou sice dobré ale jinak nic moc.20%za ňáké dobré vtipy a trochu dobrý děj.

16. července 2007
avatar uživatele
40 %

Zbytečné pokračování

Toto pokračování nemuselo vůbec vzniknout. Film je bez nápadu a je to prostě jedna velká nuda, kterou nemá smysl ani sledovat. Připadá mi, že film už je spíše dost trapný a že je určen výhradně jen mladšímu, či méně náročnému publiku, které bude tupě "tleskat". Film nemá žadnou hodnotu a nemá smysl si jej vůbec pouštět, po slibné jednička, kde se musím přiznat, že se mi docela líbila, je toto velký propadák!!!

14. července 2007
avatar uživatele
60 %

Mnoooo, trojku ať prosím nikdo netočí... Jednička se mi v rámci možností líbila... Sem tam se na ni ráda podívám, ale ta dvojka... Nic moc... Herci nic moc, a výměna kocourů... Ne! Raději zůstanu u jedničky a u komixů... Jediné, co se mi tak asi líbilo, bylo, jak ty zvířata "kuchtily" lasagne. Jako sranda to celkem byla, ale už to vidět nemusím....

8. července 2007
avatar uživatele
90 %

Narozdíl od jedničky dvojka neobsahuje žádná hluchá místa, a tak si jen užíváte humoru. Když jsem na tom byl v kině, celý sál neustále praskal smíchy :-)

1. července 2007

WAW

Garfieldík sa opäť vracia a znova je super. Ten jeho štýl, tá je lenivosť, tá jeho pažravosť....... Všetko zvláda s takým úžasom, že je to až nemožné!!! Vrelo odporúčam.

1. června 2007
avatar uživatele
80 %

Musím povedať, čakal som, že to bude horšie ako jednotka, ale bol som príjemne prekvapený. Pozeral som to so slovenským dabingom, ktorý sa mi páčil viac ako česky, čo sa nestáva často. Určite stoji za to pozrieť si to po poľsky.

25. května 2007
avatar uživatele
90 %

Nebolo to zlé a myslím, že lepšie ako 1. A máme to aj na DVD. Akurát, že takýto podobný film som už niekde videla...

15. května 2007
avatar uživatele
90 %

Garfield: A Tail of Two Kitties

Myslela jsem, že to bude o něco lepší, ale koukat se na to dalo. Ale popravdě kdo by nechtěl být v jeho kůži???

5. května 2007
avatar uživatele
90 %

Po dlhej dobe som sa dostal ku Garfildovi 2.A urobil som dobre.Ten kocur je perfektny.Miestami mi moc pripominal par znamych.Aj mna...Mat taky zivot.Dobre som sa bavil.

4. května 2007
avatar uživatele
30 %

Reklama na zívající odpoledne

Animované filmy mám rád. Podle tohoto jednoduchého sdělení by bylo možno říct, že Garfielda mám rád jenom trochu, protože je také animovaný tak trochu. Ale jako všechno na světě je i toto daleko složitější a tak důvod, proč mám k filmovému Garfieldovi vlažný vztah, tkví v něčem jiném než v rozsahu animovaných prvků. A začnu pěkně zostra. Garfield 2 je totiž zoufale nudný. Podle příležitosti machiavellisticky jednající přitloustlý kocour totiž nedodává filmu naprosto žádný spád a "vyčůrané" chování je, pravda, úsměvné, nikoliv však k popukání, už proto, že i vtip se scénou vleče lenivě, jako hlavní hrdina sám a nenabízí absolutně žádné překvapení. Děj je zcela předvídatelný, nepřinášející vůbec nic neotřelého, kvůli čemuž zcela pozbývá poutavosti - záležitosti, kterou by jakýkoliv příběh ze své podstaty bez diskuze disponovat měl. Film zpracováním pravděpodobně zaujme zvířátkům nakloněné děti školkovského věku - možná, moje děti si po čtvrthodině šly hrát s kostkama (já jsem ještě chvíli tvrdohlavě koukal), bohužel však podle mého názoru není na místě dávat mu přívlastek "rodinný", protože starším členům toho narozdíl od jiných animovaných počinů mnoho nenabízí. ..A podle mých zkušeností vlastně ani těm mladším.

21. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Tak Garfielda jsem viděla nedávno a musím říct, že je to super. Jednička byla možná o něco lepší, ale i tak to stálo za to.

20. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Garfield 2 se mi zdal mnohem lepsi nez z jednička.Mělo to zajímavej děj a opět-ftipnej animák :D Nejlepčí byla záměna prince a garfielda-a taky tradiční souboj garfielda s odiem :D:D:D

18. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Luky II

Podlen mě je to dobře spracovanej film. Maj dobrou animaci stíny a všechno. U tohodle filmu jsem se opravdu pobavyl. Všem ho doporučuji.

15. března 2007
avatar uživatele
Dari
...
90 %

Tak tento film ma veľmi pobavil.Hneď na začiatku,keď si John precvičoval ako požiada o ruku svoju veterinárku a Garfieldove poznámky na to sú na popukanie.Svojou lenivosťou a večným hladom sa Garfield nezaprel ani v druhej časti.Film je plný výborných hlášok a aj dejovo je celkom dobrý.Je lepší ako jednotka.

5. března 2007
avatar uživatele
40 %

To si snad dělají srandu?!

Už jednička se mi nelíbila. V domě, kdy se na nás chrlí jeden animák za druhým, tohle zkrátka neohromí, ba naopak, unudí k smrti. Už u jedničky se mi zpracování kocoura vůbec nelíbilo. Taková divná, oranžová koule. No grafici by se mohli polepšit. Dvojka je ještě horší. Příběh je trapný, nudný, jedno velké klišé. Záměna kocourů - to už si nemohli vymyslet něco lepšího? Tohle už bylo ve filmech snad milionkrát. Něco tak neoriginálního jsem dlouho neviděla. Sranda nikde, vtip, herecké "výkony" nezaujmou, jsou špatné. Prostě blbost. Myslím, že to nenadchne ani malé děti. Garfield měl zůstat na papíře jako komiks, kde mu to sluší. Ne se cpát do filmu za každou cenu!

3. března 2007
avatar uživatele
80 %

:)

Tak tenhle film už nebyl tak dobrý jako jednička, ale piřád je dobrý. Fakt se mi líbilo jak se schovali do té tašky :D To bylo fakt good :o) Nevim jak se to líbilo dalším lidem, ale nebyl až tak dobrý jak sem si myslela. Jednička se mi líbila více. :o) Ale to už je jen můj názor :o)

5. února 2007
avatar uživatele
80 %

...

Tak...Tento druhý film o Garfieldovi je oproti prvnímu dost slabej, sice příběh byl docela dobrej, i když v některých chvílích dost ztrácel. Viděl jsem ho s dabingem a ten se mi zas hodně líbil. No vtip...ten tam taky nějakej byl, ale jen chvílema, nebyl to žádnej odvaz, ale šlo to a 80% si to zaslouží.

29. ledna 2007

Tlustá stvoření

je to o dost lepší než jednička,a proč?hlavní důvod je,že ve dvojce jsou msto jedné dvě velké,tlusté,chlupaté a hlavně hladové kočky,je to zamotany apomatený,ale to je na tom to skvělý,a také je to zabavný,a to je ten hlavní důvod proč se mi Garfild 2 tolik líbí,každý kdo má rád komedie jako já si to určitě stejně jako já nenechá ujít.

27. ledna 2007

Garfild 2

Ten to film Garfild 2 se docela povedl, ale na první díl to nemá. Ve filmu je málo hlášek, kterým by se člověk měl smát, ale jinak good.

18. ledna 2007

lepší než jednička,více hlášek oproti 2,dobré zápletky,ale chvilem nuda a nelíbilo se mi že mluvilo nepřirozeně moc zvířat ale jinak fajn

18. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Normální rodinná oddechovka.

1. ledna 2007

Děj byl průhledný..neoriginální..možná to je sračka ale.....mě se to líbilo. Každopádně to mělo zpád a nepotácelo se to pořád v jednom blátě jako první díl. To že tam mluvili i ostatní zvířátka bylo očekávatelné ale rozhodně mi Garfieldova lenost a slovník připadal mnohem zábavnější než v prvním díle.

30. prosince 2006
avatar uživatele
konz
...
20 %

...

Garfielda mám docela rád. I jednička byla v poho, ale dvojka už byla hroozně hrozná. Že Garfield mluví je v poho, ale že tam mluvily všechny zvířata bylo už fkt dost. Hlášky už byly taky slabší. Ale jinak chvilkama sranda

23. prosince 2006
avatar uživatele
30 %

Garfilda mám jako postavu ráda... Ale jeho útrapy neútrapy v Londýně mě moc nenadchly. Záměna je trochu obehraný téma... Ale na druhou stranu se u toho dobře vypíná... Nemusím myslet na nic, ani na zápletku filmu.

19. prosince 2006

:)

Na tenhle filmík jsem se moc těšila protože mně jednička celkem bavila a nezklamal mně líbil se mi.

15. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Nevim nevim

Na mě tento film nějak extra nezapůsobil... je to sice taková pohodová podívaná, ale moc mě to nebavilo, některé věci mi tam přišli až mírně hloupé... Nejsem moc fanoušek filmového Garfielda...ale jak říkám pohodová podívaná...

12. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

názor

Garfield 2 je podle mě lepší než jednička, ale připadá mi, že je dvojka jen trochu horší ve spůsobu provokování mezi Garfieldem a Odiem.

10. prosince 2006

to byla zase jednou ztráta času,dost jsem se u toho nudila. Malý děti by možná bavilo, ale pro ty starší je to nuda. Sice jsem neviděla první díl, ale po shlédnutí dvojky na to ani nemám chuť

30. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

No.....

Snad nejhorší animáč z poslední doby. A to je podle mě lepší než 1 díl. Nudný, snadno odhadutelný děj. Vše se točí kolem Garfielda, kterého ne a ne si oblíbit. Herecké výkony doslova mizerné. Člověk by čekal aspoň srandu, ale ani to nepřichází. Avšak viděla jsem i horší, i když zrovna si žádný nemůžu vybavit. Dodívla jsem se až do konce a to je, co říct.

29. listopadu 2006
avatar uživatele
Elik
...
60 %

Jo pokračovánáí bylo lepší než 1 díl, a bylo to i docela vtipný...mělo to trochu lepší děj, ale ještě stále z toho číhá neustále opakovaná zápletka zlého člověka a zvířete, ale jinak se mi to moc líbilo.....

17. září 2006
avatar uživatele
100 %

Mě se pokračování Garfielda mooooc líbilo=) hodně jsem se nasmála... herci podle mě hráli dobře a i ten dabing nebyl špatný... doporučuju se na něj podívat... určitě se nasmějete=)

5. září 2006
avatar uživatele
90 %

bomba jako jednička

je to bomba film fakt povedenej. jednička a dvojka je procentově u mě nastejno tak dávám stejně 90% , ze stejných důvodů. :)

4. září 2006
avatar uživatele
20 %

Nuda ...

Na tenhle film jsem šla jako chůva (pro ty méně chápavé = ne z vlastního zájmu:)) ... Chvíli po začátku jsem začla koukat na hodinky a přála si, aby ta další hodina utekla co nejrychlejc... Celej film byl založenej na Garfieldovi (vlastně Garfieldech:)), herce byste tam hledali lupou... Strojený vtipy, křečovitej dabing...prostě zoufalý! Jediný scény, co se mi ve filmu líbily, jsem už předtim viděla v traileru, takže... Příště radši zůstanu u kreslený klasiky

4. září 2006

...

Jen u menšiny filmů je druhý díl lepší než první. Garfield je jeden z nich. Už hodně dlouho mě takhle žádný film nepobavil, Garfield je prostě bezkonkurenční kocour :-)

1. září 2006
avatar uživatele
80 %

Je to pěkný film, podle mě o něco lepší než první díl-Garfield je bližší komiksové předloze. Příběh filmu je trochu pohádkový-zlý padouch, ketrý usiluje o dědictví a che ze zámku udělat hotel oproti zvířatům, která tam chtějí žít, trochu klasika, ale ujde to. Za sebe dávám 80%, jelikož původní komiks je prostě lepší.Film je prostě roztomilý a vtipný, líbí se mi.

29. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

super bomba

je to užasna komedie, hrozně jsem se pobavila je to mnohem lepší než jednicka je tam hrozne moc zabavi a hlavně jsou tam dvě zrzavé tlusté kočky....
A TO JE TO HLAVNÍ !!!! NÉÉÉÉÉÉÉÉ ????

26. srpna 2006

KRÁL

Garfild je ta největší sranda jakou sem kdy viděl.. Je to tak dobré jako jednička ale jsou tam lepší hlášky a vůbec... Miluju toho kocoura..!!! je bezva!!!

25. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Nejlepší komedie

garfield 2 je nejlepší komedie na světě,fakt jsem se u toho zasmál.Nejvíc se mi líbilo a nejvíc mě pobavilo,když pes lorda Dargise útočil na jeho kalhoty

24. srpna 2006

Já si myslím, že Garfield 2 je sice horší než jednička tohoto filmu, ale také myslím, že jsem se u něj alespoň někdy zasmála. A navíc Garfield je tak roztomilý, že bych ho chtěla mít doma (kdyby tolik nežral).

23. srpna 2006
avatar uživatele
10 %

Doufám, že dvojka je poslední

Garfield 2 je snad nejnepovedenější film tohoto roku. Jediné co na něm bylo pěkné byla ta trocha humoru jinak vůbec nic. Je škoda, že to takhle s Garfildem dopadlo. No jo.

17. srpna 2006
avatar uživatele
20 %

Smrt kocoura!

Film, který je velmi podobný jedničce... Ne, příběhem, ne hereckými výkony, ale tím, že se opět a čím dál víc vzdaluje malované předloze. To je rozhodně velikánská škoda, protože kresleného Garfielda musí mít všichni rádi. Jinak animace je rozhodně o chlup dál, než před dvoumi lety, i vtipné je to - to zejména v první části... Ale stejnak musím dát tomuto filmu méně než prvnímu dílu a to kvůli tomu, že jednička nás drobnými vtípky baví po celý film, jednička mě prostě nezklamala jako Garfield 2... jestli chce vaše děcko, abyste na to s ním šli, tak mu jednoduše řekněte: Piráti jsou taky dobrý!20%...!

2. srpna 2006