home
Futurama: Milion a jedno chapadlo (video film)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Bender

Je to hodně pestrý animovaný film se zajímavou zápletkou a spoustou výstředních postaviček. Postupně ubývá vtipných situací, ale příběh stejně nenudí.

20. července 2011
avatar uživatele
80 %

Chapadlo útočí

Po rozporuplném začátku v podání prvního dílu jsem s obavami zhlédl i druhý díl... čekalo mě však překvapení v podobě skvělé podívané. Od minula jsem sice moc dílů neviděl, co se ale týká zábavy, tak se může film se seriálem klidně srovnávat. Je možné, že jsem zatím viděl jenom horší díly, a tak film dělá dojem skvělé srandy... To teď nebudu řešit. Já prostě obdivoval všechny nové gagy a ještě více než vtipné scénky, mě dostaly hlášky. Proti jedničce obrovský krok vpřed. Minule nic moc vtipného postavy nepronášely a byly více seriózní, tady více pookřály a nebraly si servítky. Třeba profesor Farnsworth válel a i ostatní, no bomba. Obecně jsem rád, že oba filmové díly měly souvislost a tak můžu brát jedničku jako úvod, kde si tvůrci připravovali prostor právě pro dvojku. Říct, že to udělali mistrovsky, ale nemůžu. Někdy hlavně děj pokulhával a byl zbytečně moc jednoduchý, leč ne méně zábavný. To je přesně ono. Když se člověk baví, moc mu nezáleží na ostatních věcech, a proto jsem se dokonce podíval příští den znovu a filmů, které mě přinutí k tomu, abych je viděl 2x za sebou moc není. Najde se hodně záporů a komu se to od začátku nelíbí, tak si bude libovat v tom, jak co zkonili, ale ten koho to chytne, tak rázem "objeví" perfektní narážky, vychytávky a na první pohled nezřejmé věci. Nechci dělat dojem toho, kdo hledá něco, co není ani obsaženo, ale já nechci zbytečně kritizovat. Zapřísáhlý fanda Futuramy nejsem a proto jsem rád, že objevuji nový kult. A ani anglický dabing mě tentokrát nerozházel. Nějak jsem si zvykl a myslím, že české i anglické namluvení, má své výhody a nevýhody. Dávám 85% a těším se na třetí pokračování.

27. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Spectacular

Když jsem koukala na tenhle druhý futurámácký film, měla jsem pocit, že autoři museli být na tripu, když ho vymýšleli. To ale nic nemění na tom, že jsem se bavila naprosto královsky. Byla v tom snad ještě větší koncentrace hlášek a vtipných obrazů než v Bender´s big score, a to je co říct. Pomalu se začínám klepat na další film, už aby tady byl... Snad budou autoři pokračovat v psaní dalších úžasných věcí a nevzkážou nám "Bite our shiny metal asses, viewers!" :-D :-) (btw nevíte někdo, kdy má vyjít další film?)

20. července 2008
avatar uživatele
80 %

OK

No, na seriál to zdaleka nemá, ale jinak dost dobrý. Pravda, že k smíchu to zas tak úplně není, ale dívat se na to rozhodně dá a přijde mi lepší než jednička. Prostě OK.

9. července 2008
avatar uživatele
50 %

Slabšie

Neviem, od Futuramy som čakal viac. Po vydarenom prvom diele som čakal niečo ešte lepšie, no prišiel iba úpadok. Hlášky neboli práve najkvalitnejšie a spolu s nepodareným príbehom tento film zničili a tvorcovia si urobili hanbu. Snáď to v Bender´s Game napravia.

19. června 2008
avatar uživatele
50 %

Tak to vidím já...

Nudné, bez nápadu. Seriálu to dělá ostudu. Je to vážně velké zklamání. V první půlhodince byly nějaké ty hlášky, ale celkově je děj průměrný, nudný a celý film působí odfláknutě. Velké zklamání pro každého opravdového fanouška Futuramy, za kterého se z části považuju. Je to i asi nejhorší z Futurama filmů a těch 50% dávám jenom z oblíbenosti vůči seriálu. Film samotný si zaslouží polovinu.

12. června 2008