home
Mezi řádky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Hilary Swank

Je to zajímavý příběh natočený podle skutečných životních osudů a první polovina filmu má i náboj a napětí.

13. července 2011
avatar uživatele
100 %

Na téma problematické mládeže bylo natočeno už dost filmů, ale tenhle byl vážně perfektní. Celý film jsem měla na rukou husí kůži a slzy na krajíčku. Ještě víc mě dorazilo, že film je podle skutečné události. Něco tak poutavého jsem dlouho neviděla.

21. května 2010
avatar uživatele
100 %

Fantastický!

Film, který zaútočí na vaše city a probudí ve vás aspoň na chvíli úplně jiného člověka,vaše dobré JÁ! Jeden z nejsilnějších příběhů. Nemám slov.Jsem nadšená!

1. června 2008
avatar uživatele
100 %

Silný příběh

Bez spravedlnosti není mír!Tato věta mě zaujala hned na začátku tohoto filmu.Ano,je tomu opravdu tak.Bohužel většina lidí má zkreslené představy pod pojmem spravedlnost.Já se těmto lidem ani nedivím.Žijí v krutém světě...Pokud chtějí přežít,musí se,byť by to bylo proti jejich přesvědčení,chovat stejně.Je neuvěřitelné,co dokáže jeden člověk silou vůle.Nádherný a silný příběh,podle skutečné události...

29. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Zpočátku mi to přišlo celkem dost předvídatelné (jakože předvídatelné to bylo celé, ale vadilo mi to jen ze začátku:)) a kýčovité... Pak jsem se do toho asi tak nějak dostala...a bylo to geniální. Moc, moc krásný film, jen co je pravda:) Hilary je slečna herečka, ta už to dokázala dřív... Celý ten film má skvělý námět, provedení je fakt pěkné...kdyby to byla knížka, řeknu "čtivé", u filmu asi, že se na to prostě dobře dívá... :) Snad chápete:)

28. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Úžasný film, naprosto mě dostal. Je to přesně z mého oblíbeného soudku, dojemné, drsné, napínavé, poučné, ohromující a podle skutečné události. Kdyby byli takoví všichni učitelé na planetě, bylo by všichni lidi vnitřně tak nějak lepší. Slečna G šla do všeho se stoprocentním nasazením, děcka ji zbožňovala. Můj přítel žil v USA deset let, takové poměry, rasismus a nenávist tam všude opravdu jsou. :-( Jakmile někdo není bílý...a ti jsou kolikrát ještě horší než jiní. Tento film by měl vidět každý. Herci super, hudba super, zfilmování skvělé, sestřihy, monology, prolínání se jednotlivých příběhů...atmosféra úžasná. Mohla bych psát dál a pořád bych jen chválila. Dala bych i sto dvacet!

27. října 2007
avatar uživatele
100 %

Pekný film

Film mal dej,ktorý každého chytí za srdce a v niektorých úsekoch je až do plaču.Takéto filmy nikdy neomrzia,lebo sú o živote.Je to dosť podobné filmu Nebezpečné myšlienky.Toto je fakt super film.

25. října 2007
avatar uživatele
100 %

Freedom Writers

To je film dle mého gusta. I když mi hodně připomínal jeden nejmenovaný staršího data, ale i tak to stálo za to se na něj kouknout.

17. října 2007