home
Jeho fotr, to je lotr!

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
80 %

Príjemné pokračovanie, čo, povedzme si na rovinu, sa u pokračovaní často nestáva. Som zvedavá na to ďalšie.

14. července 2013
avatar uživatele
60 %

Zase jedna filmová dvojka. Hvězdná titulní dvojice si poradila i s lehce fádním a místy trapným scénářem a celou sérii tak nepotopila, nebudete se řezat smíchy od začátku do titulků, ale nudit se určitě nebudete.

9. února 2011
avatar uživatele
60 %

Ani toto pokračování nevidím poprvé a jsem vážně rád, že se nepotvrdila sestupná tendence druhých dílů. Za sebe mám zcela jasno, proč to tak je. V prvé řadě scénářem, který se díky bohu zaměřil na další seznamování a více méně se vyhnul rodičovským problémům. Greg s Pam nemuseli řešit narození miminka (bohatě stačil malej Jack), takže je veškerá pozornost soustředěna na nové postavy – skvěle ztvárněné B. Streisand a D. Hoffmanem. Na komedii jsou jejich charaktery nezvykle dobře napsány a časté konfrontace s diametrálně odlišným Jackem (De Niro) tak nepřestávají nudit. Nedivte se, že budu mluvit pořád o hercích. Celý film je totiž hlavně o nich, Meet The Parents přímo závisí na populárních tvářích! A v kombinaci s příjemným dějem a situačním humorem tak mohla vzniknout maximálně pohodová oddychovka. Ve srovnání s jedničkou jí řadím na stejné místo. De Niro byl kapánek upozaděný a humor troch víc jednoduchý, než bych si přál, ale dvě nové tváře, mi to bohatě vynahradily (+ perfektní dabing Streisand). Proto opět 65%. PS: Bude trojka blbost? Potvrdí se, že nový přírůstek do rodiny Fockerů způsobí víc problémů (z hlediska filmu) než užitku? No uvidíme, jak to dopadne, každopádně obavy jsou veliké…

29. prosince 2010
avatar uživatele
70 %

Dobré pokračování skvělé komedie. Amíkům se občas něco povede a tohle se jim opravdu podařilo. U tohohle filmu jsem se opravdu nasmál. I když jak to bývá, nejvíc mě pobavil, když jsem ho viděl prvně. Jinak herecké obsazení bylo dokonalé. Krásně jim ty role sedly.

14. března 2010
avatar uživatele
80 %

Tohle na jednu stranu připadá už jako dost utažený film, na druhou stranu o výstřednost zde není nouze. Nudit se zde nebudete, ale místy film opravdu vypadá křečovitě. Například scénky s malým Jackem jsou více než nepovedené.

13. března 2010
avatar uživatele
80 %

Skvělé pokračování velmi dobré komedie o povedených dětech a rodičích, které tentokrát dodávají dvojnásobné grády Dustin s Barbrou, kteří jsou naprosto k sežrání!!!! Zvláště u "křivonosé pěnice" je to role z těch velkolepých návratů, které si užíváte už jen kvůli té hvězdné auře, kterou daný herec má. Barbra je pojem - jedna z mála dobrých hereček (a režisérek!), která navíc zpívá a zpívá snad nejlépe ze všech (hereček). To ji zařazuje mezi naprosté unikáty a když se k tomu přičtě unikátní vzhled a v tomto filmu živočišná role ztřeštěné matky, masérky a žádostivé manželky, je z toho biják jedna báseň - a nemuselo by snad ani být Dustina. Že je tam on, a vedle něj jako vždy neselhávající Robert De Niro a báječný komik Ben Stiller, máme zaděláno na parádní komedii. (a skvělý je i soundtrack, zejména Gary Glitter ve scéně zápasu).

30. prosince 2009
avatar uživatele
joda
...
80 %

Meet the Fockers

Trochu mi uchází, proč ten český překlad názvu. Nevšimla jsem si, že by JEHO fotr byl lotr. Jinak jsem se bavila, film se mi líbil. Opět staří známí z jedničky plus bonus v podobě Gregových rodičů hippíků. Zase tu byl pan Jinks a k němu ještě čoklík Mojžíš, spousta komických situací a malý klučík byl taky fajn... Ale jednička je prostě jednička, líbila se mi víc...

23. listopadu 2008

Tak první díl jsem sice neviděla, ale dalo se dobře pochopit, o co jde, ;) Jinak si myslim, že je film celkem i fayne. ;) Ae nemusela bych ho znova vidět hned...ae za čas klidně. Mno prostě pohodová, oddechová komedie, co neurazí...

10. října 2008
avatar uživatele
100 %

Tak tady to teda neplatí! Dvojka rozhodne muže konkurovat jedničce! Supr komedie, skvelí herci...Skvelej filmeček s Benem!!!!

27. září 2008
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

No abych řekl pravdu tak dvojka se mi líbila o něco víc než jednička. Lepší vtipy a o hodně lepší vtipné scény. Přibylo pár nových herců kteří filmu určitě přidali na kvalitě.

16. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Nemůžu soudit podle jedničky, neb jsem ji neviděla, ale dvojka sama o sobě nemá chybu. Skvělý hlášky a herecký obsazení - klobouk dolů. Výborná plejáda herců;) A zdravotní bratr - originál je jen jeden:D Suma sumárum, dávám 100%, ten film si to zalouží:))

16. března 2008
avatar uživatele
pier
...
70 %

U jedničky mi vadilo, že se film v průběhu měnil z komedie na solidně vážné drama; ta vážnost mi tam prostě nepasovala. Nebýt Roberta de Nira, tak by se na to koukalo opravdu těžko. "Dvojka" je postavená na stejném základu a nebýt malého posunu v ději, tak by se skoro dalo říci, že je to jen předělávka prvního filmu obohacená o Dustina Hoffmana a Barbru Streisandovou. Právě díky kombinaci de Niro, Hoffman a Streisandová to funguje lépe než v jedničce, přičemž potenciál téhle "trojky" rozhodně nebyl využit naplno. Ve scénáři patrně bylo, že "dáme je dohromady před kameru, oni spolu budou blbnout a to bude stačit." Do jisté míry to opravdu stačí, ovšem kdyby se toho chopil jiný scénárista a napsal zajímavější komedii, tak by mohlo vzniknout vtipné veledílo. Tohle je jen vcelku ucházející nadprůměr, přičemž ostatní herci tu jen bohužel opakují své role z jedničky, hlavně Ben Stiller, který celou dobu jen vysvětluje či omlouvá trapasy a průšvihy, do kterých se shodou nešťastných okolností dostal. Na celém filmu je prostě dost znát, že to mohlo být ještě zřetelně lepší. Na druhou stranu jsem rád, že tvůrci odolali pokušení rozvádět vtip s nefungujícím záchodem a nedávat tam ani žádné další podobné "záchodové legrácky."

30. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Jednička je sice lepší, ale u tohodle jsem se taky hodně nasmál! Stillera mám hodně rád a když ho ještě k tomu doplňuje bezchybný a prostě vždy a v jakékoli roli dokonalý De Niro, výborný a taktéž téměř neomylný Hoffman a úžasná Streisandová (kterou jinak upřímně nesnáším) ke spokojenosti mi to bohatě stačí!

11. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Nó, film byl docela potrhlý :), něco bylo až přehnané, ale docela jsme se bavila :) Jednička byla sice lepší, ale na dvojku se taky dalo koukat...

27. října 2007

Tak jako jednička byla super....a co dvojka??? Super na druhou...:-) Smála jsem se od začátku do konce filmu. Není nic co bych vytkla... prostě komedie k sežrání

26. října 2007
avatar uživatele
70 %

No, bylo to dosti šílené.Děj šílený, postavy šílené.Nicméně docela to ušlo.Musim říci, že jednička byla lepší, ale zase tady bylo větší hvězdné obsazení.

21. října 2007
avatar uživatele
10 %

Nesmysl, na který jsem se dívala z donucení, ale vůbec mě to nechytlo. Ty rádoby vtípky mi přišly dost ubohé a celkový děj byl velice slabý. A Barbra Streisand mě docela překvapila, že se nechala obsadit do takové tupé role.

21. října 2007
avatar uživatele
Lafi
...
80 %

Jack Byrnes

Stále skvělý Robert De Niro, kvalitní Ben Stiller. Je to sice výrazně horší než jednička, ale stále dobrá komedie o Geyovi Jebalovy!

21. října 2007
avatar uživatele
100 %

Jeho fotr, to je lotr!

Tak tohle je další film, který sem neviděl celý...co jsem viděl tak můžu hodnotit jako velmi pozitivní...s rodinou Focker sem se dost nasmál...malý Jack to byl prostě borec...už se těším až to uvidím znovu...dávám 100%

21. října 2007
avatar uživatele
100 %

Meet the Focker

Skvělý, perfektní film. Jsem se tomu zasmála a jsem ráda, že stále takové filmy někdo dělá. I když ten film má úspěch i z toho jména...kdo by se nekoukl rád na Yebalovi?

21. října 2007
avatar uživatele
100 %

Tak jsem se slušně pobavila:) Šílení rodiče, šílená zvířátka a spousta šíleně situací. Mě si to získalo. Těším se, až to uvidím zas a doufám, že brzy:)

21. října 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělá komedie...přímo úžasnej výběr herců,situace...závěr-prostě perfektní,tenhle film miluju...a Ben Stiller je fakt k sežrání:D :P

21. října 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Osobně se mi tenhle díl líbil víc než jednička. Děj byl sice o tom samim, ale celkově mi to přišlo vtipnější a zkrátka lepší. A hlavně DeNiro a Dustin Hoffman tomu dali takovou lepší atmosféru. Kdyby film neměl je, nestál by za nic.

21. října 2007
avatar uživatele
80 %

Kouzelná komedie, která v mých očích první díl přece jen o kus překonala a navíc se dramaticky zvýšil počet hvězd na metr čtvereční. De Niro svou postavu skvostně zopakoval a Hoffman ho bravurním způsobem doplňoval. Na sobotní večer film jako vyšitý ...

20. října 2007
avatar uživatele
60 %

Myslím že tohle pokračování mělo dobrý potenciál a také nové tváře díky nim se přece jen pár vtipných scén podařilo. Barbra a Dustin jako dovádějící hippie rodiče jsou určitě to nejpodstatnější ale já na jedničku nedám dopustit protože tady jsou vtipné scény jakoby někdo hodně tlačil na pilu. Příliš násilné dolování smíchu. Mám ten divný pocit že se ještě trojky dočkáme v podobě porodů a přebalovacích manévrů.Snad to dopadne lépe než tentokrát.

19. října 2007
avatar uživatele
70 %

Možná ještě vtipnější než jednička, ale zase tam některé věci byly trochu přehnané. Ale je fakt, že jsem se u toho moc dobře bavila.

13. října 2007
avatar uživatele
100 %

Přísný táta 2

A ještě lepší komedie s ještě lepším obsazením... zapojili se i rodiče z druhé strany a válka rodin a rodičů se může začít :-D snad někoho napadne udělat další díl a ještě lepší jako byly tyhle dva...

15. června 2007
avatar uživatele
80 %

Dobré pokračování

Jedno z mála pokračování, která se povedla. Nechytla mě jako jednička, ale rozhodně sem se nenudil. Takový rodiče, bych na druhou stranu, ale určitě nechtěl, i když s něma nuda určitě není.

10. března 2007
avatar uživatele
90 %

No... i když není tak hodně dobrá tak jako jendička, musím říct, že je taky velmi povedená. Jebalovi jsou skvělý... a opět úžasný De Niro... koukněte se na to, budete se smát..!!!

23. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Moc se mi tahle ujeťácká komedie líbila..teda mít jednu z takoyých rodin tak sem asi stejnej blázen jako Gaylord Jebal :). Ben Stiler no a vlastně všichni to hráli naprosto skvěle. Doporučuju...

20. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Maličko horší než jednička, ale přesto skvělej film! Ben Stiller furt dobrej a i v tomhle filmečku je hooodně scének u kterejch jsem se faaakt chlámala :-D:))

17. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Na jedničku to sice nemá, ale je to mazec film!! Nejvíc se mi líbilo jak Greg hlídal to malý mimčo a to začalo říkat magoooor :D. Z toho jsem byla vysmátá ještě půl dne!!! A Gregovi rodiče!!! Být na jeho místě a oni mě tak ztrapňovat...musela bych je zabít :D jinak super a pohodový pár :)

27. října 2006
avatar uživatele
70 %

Ale jo, tohle jde

Jednička mě příjemně překvapila. Přinesla trochu něco nového, spoustu vtipu při scénách s Gaylordem a rodiči Pam. Dvojka taky rozhodně nebyla špatná, s jedničkou je na stejné úrovni a drží krok, není to nijak horší. Ale co postrádám, je více vtipných scén a větší originalitu. Vím, že při točení pokračování je to těžké, ale mi prostě tohle u dvojek vždy vadí. To, že je to zase o tom samém a všechno už tu jednou bylo...

20. října 2006
avatar uživatele
70 %

24. září 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělá komedie s Benem Stilerem. Moc sem se bavila. Líbila se mi o něco více než první díl. Skvělá hudba, děj a už jednou zmiňovaný Ben Stiler neměl chybu. Podal skvělý herecký výkon!!

11. září 2006
avatar uživatele
70 %

Milé překvapení

Po prvním shlédnutí jsem byl značně v rozpacích. On už první díl nebyl kdovíjaký zázrak, ale proti jiným stupiditám z amerických rodin příjemný. Jenomže vaše názory mně nedali a rozhodl jsem se film podstoupit ještě jednou. A hle, tentokrát to bylo mnohem lepší, sice to není komedie, u které se budete chichotat od začátku do konce, ale za to je to alespoň trochu inteligentní navíc vskutku hvězdně obsazené. Je sice pravda, že Dustinova role mi občas problém dělá, ale postupem času si zvyknete.

9. září 2006
avatar uživatele
40 %

No, musím říct, že dvojka se fakt nepovedla. Pravda občas sem se zasmála, ale oproti jedničce toho smíchu nebylo rozhodně tolik. Spíš mi tam některý hlášky a scény připadly až trapný. Jedničce jsem dala 100%, dvojce musím dát 40%. Holt zase jedno pokračování co se silně nepovedlo...

28. srpna 2006
avatar uživatele
lsk
...
70 %

Moc sa mi tento film pozerať nechcelo, ale dalo sa na tom zasmiať, celkom pohodová oddychová komédia, ale asi tak na jedno pozretie.

26. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Absolovent Jebal

Nějak si nemyslím, že tohle je povedený film. Určitě jsem se zasmál víc u jedničky. Ve chvíli, kdy Dustin Hoffman dělal Capoeiru jsem měl chuť film vypnout. Směšných věcí mi přišlo opravdu jenom pár.

25. července 2006
avatar uživatele
80 %

bohužel jsme neviděla jedničku, takže jsem šla do kina jako úplný neznalec, ale v průběhu děje jsem pochopila "vo co go". Byla to podařená komedie, u které jsem se hodně nasmála. Bylo tam hodně vtipných prvků a tehle film mě nakopl, aby se podívala na první díl.

16. července 2006
avatar uživatele
90 %

Robert a Ben

Sice je tento díl, oproti tomu prvnímu, o trošku slabší, ale po obsahové a herecké stránce k tomu nemám žádnou kritiku. Film vtipnými scénkami přímo srší. Ani Robert de Niro a Ben Stiller mě nezklamali, jejich slovní potyčky jsou prostě geniální. A Jebalovi rodiče jsou tak svérázní lidé, prostě mají pěkně prořízlou pusu a za nic se nestydí. Film semi velice líbil, doporučuji všem, ( i když se možná některým lidem tento způsob humoru nebude líbit...) Ale za shlédnutí to stojí..

9. května 2006
avatar uživatele
90 %

Skvělý film

Tahle komedie je fakt povedená, ani jsem nečekala, že 2 předčí první dil, ale byla jsem mile překvapená - pokračováni bylo jestě lepší, asi i proto, že tam přibyly i dalši filmové hvězdy, jako Dustin Hoffman a jini.

7. května 2006
avatar uživatele
80 %

...

Fajn komedie... Film je docela zábavnej... Ale určitě se na něj nevydržim koukat častěji... Určitě existujou lepší filmy, ale taky mnohem horší...

7. května 2006
avatar uživatele
70 %

Neni to síce 1ka ale ako pokračovanie je to v pohode. Ben Stiller je jeden z najlepších komikov pri každom filme v ktorom hral som sa bavila.

15. dubna 2006
avatar uživatele
gt23
...
90 %

To je jméno...

Hodně dobrá sranda...Určitě bych nechtěl být takový popleta jako GAY YEBAL....a to jméno bych taky určitě nerozdýchal, ale jinak doporučuji pro pobavení celé rodinky....

30. března 2006
avatar uživatele
50 %

Setkání s Jebaly.....

Opět sranda, jako v předešlém díle.....ale 1 byla prostě lepší......geylord dělal samé průšvihy, prostě strašná sranda, naopak 2. díl, tam jim všechno vychází, je to místy až moc romantické......je to legrace, ale není to ONO !!

25. března 2006
avatar uživatele
rvg1
...
90 %

Málo kedy sa dvojka podarí tak ako jednotka, ale toto bolo fakt skvele pokračovanie. Nechýbalo skvele obsadenie, tak isto skvelý bol aj humor. Ale trochu ma zarazilo že Jack sa na konci tak rýchlo zmenil z tvrďáka na milujúceho manžela plniaceho si manželské povinnosti.

13. března 2006
avatar uživatele
90 %

opět správně

Opět jsem byl mile pobaven a musím uznat že ten humor je skutečně dost dobrej.neztratil nic z prvního dílu a opravdu skvělé pokračování.ale na těch vytoužených 100 procent stejně nemůžu.

11. března 2006
avatar uživatele
80 %

Skvělé pokračování párádní komedie. Zase se vrátili ti staří známí z prvního dílu a někdo navíc :-) Ale co jsem nepochopil byl překlad názvu filmu to už jsem fakt nedával

9. března 2006
avatar uživatele
100 %

super film

super co dodat,jak u jedničky tak i u dvojky sem se skvěle pobavil A mohl bych ho vidět ještě několikrát,kdo neviděl prostě musí vidět,zaručeně se pobavíte!!!!!!!!!!!

5. března 2006
avatar uživatele
90 %

:)

Uz to neni jako 1-cka,ale je to bobry fakt se u toho pobavite vzdycky si to rad pusim,kdyz nemam co delat je to proste dobry.

19. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

tak tenhle film je špica a nezaostává za jedničkou, super trapasy a taky jsem docela koukal když se tam objevil Kevin

14. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Jó rodičové:-)

Už dlouho jsem se tak nepobavil, jako při sledování tohoto filmu! Kvalitou je určitě minimálně na stejné úrovni jako první příběh! Jebal má dobré rodiče:-)

10. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Yebal

Super vtipný filmík, jedničce se určitě vyrovná.
Takže ať žije Gaylord Yebal a nedojí Mr. Jinkse!!

1. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Paráda !

Kto sa nechce počúrať, mal by sa ísť pred spustením tohoto druhého dielu výbornej jednotky. Vôbec som netušil, že sa môže druhý diel môže takto vydariť. Parádne to spestrili svojimi výkonmi aj rodičia nášho nešťastného Jebala a samozrejme nezaostal ani Ben s De Nirom. Bolo to super ľudia a odporúčam skuknúť !!!

8. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

super

Pokud jste viděli první díl a mysleli si, že už to nemůže být lepší...omyl. druhý díl, nemá chybu. Doporučuji všem. Fakt super!!!!!

14. října 2005
avatar uživatele
90 %

Hmm....

Mal som to stastie vidiet aj prvy diel a preto som si hned ako to islo stiahol aj druhy z netu ( viem ze by sa to nemal robit.... ), poviem vam dobre som urobil, je to super komedia, ja osobne nemam rad Stillera ani ako herca ani ako komika ale tu je fakt dobry, rozhodne si to zozente, vyborne sa pobavite

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

super!

Jo tak tenhle film stál za to.Byl vtipný a i když moc druhé díly nemusím byl docela záživnej.Nejvíc se mi ale líbil konec u titulk§ů :) Jink pohodový skvěl film.Doporučuji jako odreagování!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Gaylord

Už křestní jméno hlavní postavy, v podání skvělého komika Bena Stilera, nám napoví, že film bude asi pěkně ztřeštěný. A taky je. Viděl jsem první díl takže jsem byl celkem zvědavý jestli se druhý utopí v šedi dvojek a skončí v hromadě trapnosti. Opak je pravdou, sice už to nebyla taková síla jako v jedničce, ale tvůrcům se povedlo mnoho opravdu povedených situací u kterých se od srdce zasmějete. Návštěva Gregových rodičů byl skvělý námět pro pokračování, zvlášť když se nám jako rodiče představí Dustin Hoffman a Barbara Streisand. Tito perfektně kontrastují s konzervativními a usedlými rodiči Pam, Gregové nastávající. Příjemným oživením je také Jackův (otec Pam) vnuk... hádejte jaké bude jeho první slovo? :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Vynikající komedie!!

Film se mi líbí mnohem víc než první díl.Má lepší atmosféru a prostředí.Robert DeNiro a Ben Stiller opět nezklamali a podali ve filmu vynikající výkon plný ftipů, gegů, omylů Atd..Určitě ho musíte vidět!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Prostě dvojka

Pokud jste neviděli první díl, tak se nechytáte. Pokud jste ho viděli, tak vám možná bude ten druhý připadat jako slabý odvar, který má být vylepšen účastí dalších hereckých es. Ale, přesto je to vtipné, inteligentní a nadgenerační. Co byste chtěli od komedie víc? A co na tom, že už to tu jednou bylo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
raz
...
90 %

slušná nálož

když mi řekl kámoš že se mu to konečně stáhlo z internetu tak jsem mu hned volal ať mi to hned další den přinese....tak moc jsem se na to těšilla nezklamalo mě to dost jsem se řechtal to jo ,ale když jsem si vzpoměl na jedničku tak se mi to zdálo slabší oproti ní.......líbilo se mi to i když nenávidim Barbaru S......je to slušná nálož humoru

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

idilka

tohle bylo víc k odreagování sice to uteklo strašně rychle, ale zasmálo se u něj. Hlavně noví dva herci to skvěle oživili. Jenom ta věc s tím 15 letým klukem nic moc.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Vynikajíci komedie!!!

Vynikajíci komedie s hvezdním obsadzením ako sú Ben Stiller, Teri Polo, Robert de Niro, Dustin Hofman, Barbra Stredsaind. Už první díl se mi velice líbil a teším se až bude tohle pokračování již na DVD.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

proste komédia

Na tomto filme som sa zasmiala tak ako nikdy pred tým na iných filmoch...Je to skvelá komédia a zaslúži si 100 percent :O)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

sranda

Sice sem viděla nejdřív 2 a pak 1,ale zasmála sem se stejně :-) s takovym taťkou to může bejt občas zajímavý :-) ale nechtěla bych se mu zavděčovat :-) skvělý herci,skvělej příběh-co víc dodat

Kdysi dávno

Meet the Fockers

Skvělé pokračování... I když mi trošku vadí ten název. Přece jenom Meet the Fockers vs. Jeho fotr, to je lotr! Ale nad tím se dá zamhouřit oko. Jinak opravdu neodolatelná komedie se stejně neodolatelným Benem Stillerem.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Čekal jsem víc

Musím napsat, že jednička se mi líbila více. Samozřejmě herecké výkony byly opět skvělé, ale jinak průměr. Z DVD bonusů bylo vidět, že na place byla téměř nepřekonatelná legrace i pro tak ostříleného herce jako je Robert De Niro. Těžko říct zda je Dustin Hoffman v tomhle větší profesionál, ale tipnul bych si, že smát se v roli pohodáře bylo jednodušší, než se nesmát v roli podezíravého agenta ve výslužbě.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Bezva!

Jedničku jsem neviděla, ale tohle bylo supr!! Moc sem se u toho násmala, tak vtipnejch filmů je málo, a navíc Bena Stillera mám fakt ráda, takže-joo...=)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

:-D

Film s velmi dobrým humorem (někdy až dost drsným). Dokonce i otec Pam nakonec překoná pracovní deformaci z CIA apřekvapí vás, tak jak byste to nikdy nečekali. Určitě se na něj brzo vrhnu ještě jednou.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

hehe

Dustin Hoffman nemal najmensiu chybu..aj Barbara bola fajn (aj ked ju rad nemam ako herecku)..vidno ze sa na tomto filme poriadne vsetci vyblaznili..uletene, blaznive, potesujuce a hlavne sa budete smiat dobrovolne (aspon ja som sa rehotal)...boli sem tam aj slabsie momenty, ale zase nic ie je dokonale...v posednom case jedna z najlepsich komedii co som z US produkcie videl

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

podarene dieta

myslel som, ze ked je to dvojka ze to bude slabota ale nastastie som sa mylil! Bavil som sa rovnako ako pri jednotke miesto mozno este viac. A to babeno nemalo chybu! super!

Kdysi dávno