home
Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Krom nesympatické Flynnovi pobočnice si nemůžu stěžovat. Film téměř neztrácí z nasazené laťky. Je to rychlé, vtipné a pořád je to matla. Skvěle je tam i zapleten Flynnův otec.

4. listopadu 2014
avatar uživatele
60 %

Ušlo to

Docela povedené pokračování prvního dílu. I přes to, že tento díl byl o něco horší a měla bych k němu pár výhrad. Samotný příběh byl ale zajímavý. Líbilo se mi zapletení Flynnova otce do děje. Naopak docela nesympatická mi byla hlavní herečka. Pro uvolnění ale pohodový film.

16. května 2011

příjemný televizní film, který sice není tak zábavný jako díl první, ale přesto v něm zůstávají světlé momenty a vtipné situace. Tentokráte tvůrci tlačili víc na city(Carsonův otec) a na chvilku se objevila i Carsonova temná stránka. Zajímavý dorbodružný film. A třetí díl je bezkonkurečně nejlepší z celé trilogie

16. července 2009
avatar uživatele
40 %

Myslím, že pokračování už tak neúspěšného filmu nemělo vůbec cenu, protože jsme se opět stali svědky laciné a bezduché akce. Je mi to líto, ale celkově vysoký dojem na mě Flyn Carsen vůbec nedělá, protože i když se snaží tvůrci o originální honbu za jakýmikoli poklady světa, nikdy se zatím nepodařilo film stvořit tak poutavě, aby jenom nekopíroval dobrodružnou podívanou z jiných filmů. Co se mi na tomto díle, mimochodem doufám, že jich nebude, opravdu nelíbí je neustále stejný průběh. Začátek je nejistý, ale pak se vše rozjede a obrovskou roli ve filmu hraje přímočarost. Co se vlastně změnilo od předchozího dílu byl jenom hon za jinou záhadou a pár detailů. Například kam zmizela akční dívka z prvního dílu? I když její role nebyla nic originálního, pořád by měl zde film větší úspěch, protože u filmů tohoto typu nejsou pokračování nic moc. Nová dívčí postava se mi skoro vůbec nelíbila. Ano, sílu vystřídaly vědomosti, ale pořád její postava ve filmu postrádala smysl. Navíc i vzhledově se první nevyrovnala. Dalším velkým nedostatkem je opět zapojení nepřátelských postav. V čele banditské tlupy stojí opět nějaký šílenec, který svým počínáním může zničit svět, a opět se stává v hlavním příběhu stejnou překážkou jako předtím. Jediné, co mi na filmu přišlo dobré, bylo nepříliš mnoho scén, kde Carsen vyřešil překážky během pár vteřin, díky tomu jsem se ve filmu nemusel smát kvůli tolika trapným scénám. Nicméně, zase mi film připomínal Indiana Jonese i viditelnější film Lovci pokladů, a originální pojetí vtipně dobrodružných scén zde postrádá počet.

24. února 2009
avatar uživatele
70 %

Gabrielle Anwar

Ve srovnání s filmem F. C.: Honba za kopím osudu je tento příběh menší parodie a přišel mi zajímavější. Je to pestrý dobrodružný film s lehkou romantikou a humorem.

25. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

První díl se mi fakt líbil, ale tenhle druhej se už tolik nepoved. Byla to jen nepovedená snaha o napodobení jedničky. Taková bez nápadu. A ani herci se tolik nepředvedli, hlavně Emily, do její role bych obsadila kohokoli, ale ne ji. Scházela mi tam ona tajuplná Nicol z prvního dílu a vadilo mi že se ani nezmínili co se s ní stalo, vždyť přece s Flynem chodila ne? Jakto že najednou ne? A efekty v tomhle díle byli taky dost nepřesvědčivý. Třeba ty ohně...

24. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

První díl sem neviděla, takže nemám s čím srovnat, ale moc mě to nenadchlo. Film mě vůbec nevtáhl do děje a efekty se mi taky nezdály povedený. Nic moc.

3. března 2008
avatar uživatele
60 %

film by byl docela dobrej,Noah je dobrej herec,ale celý mi to zkazila ta Emily...protivná,rádoby chytrá... a jestli někdo tvrdí,že hezká...tag by si měl nechat vyšetřit zrak:/

3. března 2008
avatar uživatele
40 %

No no no... Jednička byla taková celkem dobrá, ale tohle už bylo na mě moc. Mimoto Emily mi byla hrozně nesympatická, takže mi zkazila celý film...

1. března 2008
avatar uživatele
50 %

Dlouho jsem přemýšlela jestli se mám k tomuto pokračování nějak vyjadřovat ale přece jen mi to nedalo a můj verdikt zní asi takto: podle mého názoru to byla slátanina ostatních dávno natočených příběhů - přišlo mi jako by si tvůrci vypůjčili některé scény z Indiana Jonese, Mumie nebo třeba Krotitelé duchů. Našla jsem tam také scénky, který byly na můj vkus až moc "ujetý" a až moc neuvěřitelný... Jednička se mi docela líbila a hodnotila jsem jí sedmdesáti procenty ale u tohoto filmu budu muset hodně hodně slevit. Doufám, že se nebudou natáčet další protože pochybuju, že by byly lepší a když by každé pokračování u mě kleslo o dvacet procent tak to bych byla za chvíli v mínusech.

1. března 2008
avatar uživatele
50 %

No narozdíl od prvního dílu sem u tohohle neusnula takže si určitě nějaký ty pomyslný bodíky zaslouží, přestože to neni typ filmu, který by se mi líbil.

1. března 2008
avatar uživatele
20 %

Return to King Solomons Mines

Po prvním dílu, který se mi nijak zvlášť nelíbil, jsem se rozhodla, že si protrpím i druhé pokračování. A protože jsem od toho nečekala nic zázračného, nebyla jsem ani zklamaná. Podle mě je to snad ještě horší než předchozí díl a to jsem si myslela, že to nejde. Opět je to celé neuměle dělané a je zde vidět, že některé věci jsou počítačově dodělávané. No a to jak na začátku filmu skočili s těmi koni do vody, to bylo vážně trochu moc. Jediným kladem tohohle filmu je Noah Wyle, který má místy celkem povedené hlášky.

29. února 2008
avatar uživatele
50 %

Je to docela v pohodě film. Ale trochu mi příjde, je byl točenej ve spěchu,protože je takovej utahanej, žádná pořádná akce.Pokus o velké dobrodrzství, ale na Indiana Jonese nemá... A určitě bych ubrala vituální efekty.

29. února 2008
avatar uživatele
20 %

Tohle by skvěle vystihl přibližný název jednoho hodně debilního českého filmu - ještě větší průser, než jsme doufali. Odhad kvality druhého dílu mi vyšel dost přesně a jediné co se dalo běem filmu dělat, byl smích tomu, jak je to hrozně blbý a povrchní a vůbec ne nad věcí, jak by si asi rejža přál. Stačil mi jeden poletující Exculiber, abych přesně věděl, kolik aspirinů bude naší lékárničku tenhle film stát. Raději než nějaký další díl Flynna, si v budoucnu radši střelím tři díly argentinských telenovel.

29. února 2008
avatar uživatele
50 %

VAROVANIE

Sklamanie je výstižné slovo pre film, ktorý má pokračovanie a nevydarí sa. VARUJEM všetkých, ktorí si ho chcú pozrieť- nepozerajte ho, pokazíte si iba mienku o Flynnovi Carsenovi. Jednotka bola skvelá, ale toto bolo hrozné. Fakt.

6. srpna 2007
avatar uživatele
Sedo
...
50 %

Sklamanie

Prvý diel tohto filmu sa mi vcelku páčil. Bolo to niečo nové a zaujímavé. Preto som sa tešil na pokračovanie o ktorom som dúfal, že bude aspoň tak dobré ako jednotka. Škoda, ale mýlil som sa. Dvojka ako keby zobrala tie najnudnejšie úseky z jednotky a to zaujímavé z jednotky v nej nebolo. Chýbali mi tam tie nástrahy, pasce odhaľovanie rôznych tajomstiev atď. Dej bol priamočiary, chvíľami enormne nudný a ľahko predvídateľný.
Mrzí ma, že dvojka nenasledovala, svojho podľa mňa veľmi dobrého predchodcu, ale dúfajme, že ak bude trojka, dopadne to lepšie. U mňa za snahu dostáva tento film len 50%

8. června 2007