home
Firewall

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Nuda

Rádoby akční drama mě celkem dost nudilo, chyběla šťáva a ani jindy po čertech charismatický Ford nezářil. Fakt mě to neoslovilo

28. prosince 2012
avatar uživatele
100 %

Firewall

Harrison snad ani nemůže hrát v ničem jiném než filmu plném napětí a akce. Tady dokonce ještě navíc je zápletka fakt relatívně reálná nic není jaxe zdá a všechno se zdá není....

15. prosince 2009
avatar uživatele
60 %

Paul Bettany

Tohle drama není moc kvalitní ani propracované. Všechny ty bankovní transakce i únos působí spíš zmateně a i když děj určité napětí má, tak mě stejně nevtáhl.

17. října 2009

Neměl jsem chuť u filmu vůbec přemýšlet a místy jsem se ztrácel. Novodobí akční Béčkový thriller, který mi hodně připomínal film Rukojmí. Začátek vypadal slibně, ale jak nastoupili únosci začalo to být k smíchu. Všechno zbytečně komplikované a hloupě najivní. O hlavním záporákovi jsem nevěděl co si místy myslet- jeho osobnost postavy byla absolutně nepromyšlená. Jednou chvíli vyrovnaný uctivý profesionál a druhou chvíli psycho dítě s bouchačkou, který pořád jenom vyhrožuje a nezmůže se na nic jiného, než odpravit vlastního chlapa. Nějakých akčních scén jsem nedočkal. Až na konci filmu bylo menší pozdvižení o které se postaral můj veliký oblíbenec H. Ford. Jelikož ho mám v úctě dokoukal jsem film až do konce.

21. června 2008
avatar uživatele
60 %

no no

No film mě ničím nepřekvapil ani zas tak moc nezaujal, myslím že takovýchto podobných filmů je určitě víc. Jen vidět Paula Bettanyho v záporný roli bylo zajímavý (Wimbledon-slaďáček) Jinak nic extra. Kdo má rád H.Forda at se jukne.

29. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Celkem dobrý film, který sráží dolů přílišná nevýraznost. Harrison Ford předvádí tradiční (skvělý) výkon, ostatní herci spíše pokulhávají, za což může hlavně scénář. Hudbu jsem skoro nepostřehl, ale zápletka je poměrně zajímavá. Prostě takový průměrný film se skvělým Fordem.

7. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Ne že bych se u filmu nudila a nebyla bych místy vylekaná, ale byl to klasický klišácký průměrný thriller. Chlapec chudák astmatik (ve kterém thrilleru s motivem únosu či nějaké jiné formy vydírání nebyl???), táta nakonec hrdinsky všechny pobije - ještě že je aspoň Harrison dobrý herec, a ačkoli se dovede dobře mlátit, k astmatickému záchvatu taky nemá daleko, umí být vystrašený jak malé kotě, které poprvé strčíte do přepravky ... a věříme mu to. Příjemné osvěžení bylo v podobě "zachránkyně-sekretářky" - většinou to bývá černoch nebo tak nějak. Ale facinuje mě, jak filmoví padouši, kteří touží po penězích, vždycky vykoumají složitý plán - místo toho, aby klasicky přepadli banku nebo vykradli muzeum...

6. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Firewall

Na konci filmu jsem přemýšlel, jak bych se zachoval já v takové situaci, naštěstí nejsem až takovej počítačovej expert, tak mi to nehrozí. Byl to pěkný akční thriller, tempo měl dobré, takže jsem se nenudil a bylo na co koukat. Hudba byla taky dobrá. Jednou ročně se objeví pěkný akční film, něčím lepší než ostatní a to by mohl být právě tento. Můžu jenom doporučit.

13. března 2007
avatar uživatele
80 %

Dle mě je to celkem povedenej film..ikdyž mi Harrison Ford přijde jako starej dědek, tak to bylo dobrý...Všichni hráli dost přesvědčivě a role jim docela i sedly, Navíc mojí nejoblíbenější postavou je únosce Vel :)..Muzika ušla, takže dávám 80%.

13. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Dobrý

Tenhle film, jsem neznala, a ani mě nelákal, protože akční moc nemusím, ale mile mě překvapil! Dobrá zápletka a film jako vystřižený z dnešního světa. Proto radím....pozor co vyhazujete :)

9. září 2006