home
Far Cry

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

A teda že to mohlo byť dobré.
Ale nebolo. Tvorcovia to úplne podcenili. Hudba je blbá sama o sebe, vystupovanie hercov a dialógy takisto. "Zopár" chýb, ktoré sa mi vôbec nechce vypisovať sa ta tiež našlo. Škoda, o to väčšia že ťažili z histórie počítačovej hry.

16. října 2011
avatar uživatele
0 %

Far Cry

K tomuto filmu jsem došla náhodou a po shlédnutí jsem toho i litovala. Nemám vůbec nic pozitivního co bych na to řekla. No prostě nic. Konec. Nemožu.

9. února 2011
avatar uživatele
40 %

Hodnocení: 2 z 5 (**)

Po zjištění, že se Uwe Boll pouští do zfilmování počítačové hry Far Cry, jsem docela zuřil. Jejím hraním jsem totiž strávil nemálo hodin a za jejího fanouška se můžu s klidem prohlásit. No a jak už je všem známo, na co Boll šáhne, to většinou končí na dně filmové žumpy. Tentokráte tomu však překvapivě není a světe div se, Far Cry v objektivním hodnocení dosahuje téměř průměru! Jeho smůla je ale ta, že srovnání s herní předlohou se přímo nabízí, a co si budeme povídat, ta byla na svoji dobu revoluční. Nízký rozpočet bohužel nedovolil natáčet na opravdovém tichomořském ostrově nebo do scénáře zahrnout skutečné vraždící mutanty. Namísto toho vidíme lokace jehličnatých lesů a jakési geneticky upravené lidské vojáky, o zcela překopaném ději ani nemluvím. Aspoň že postava bývalého mariňáka Jacka Carvera zůstala zachována. Hláškující Til Schweiger je v ní celkem sympaťák a já jsem mu docela fandil. Akce není nijak světoborná, přesto už měl Boll i slabší chvilky. Far Cry je zábavné béčko, při kterém když na chvíli vypnete, tak ani neurazí. Na druhé straně se však jedná o další nepovedený pokus o převedení herní klasiky na filmové plátno.

18. července 2009