NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Film má úžasné téma a ta hořkoveselýá atmosféra z něj přímo čiší. Obě Jiřiny předvedly skvělý a hlavně uvěřitelný výkon. Tenhle film opravdu stojí za shlédnutí!

1. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Poprvé jsem tento film viděla hodně dávno. Nijak mě nenadchl, ale postupem času se mi líbil čím dál víc. Je to úžasný a dojemný film. J.Bohdalová a J.Jirásková tam podle mně zahrály své životní role a díky tomuto filmu se proslavily na mnoho let dopředu.

23. července 2006
avatar uživatele
100 %

Poutavé

Tento film mě opravdu upoutal. Jiřina Bohdalová v jiné roli než komické byla tak přesvědčivá, že to hovoří o jediném a sice, že je opravdu vynikající herečka. Jiřina Jirásková není můj šálek kávy, ale nemohu ji upřít, že svůj part odehrála dobře. Toto téma, které si film vybral, i když není zrovna nejpřitažlivější, bylo podáno opravdu s citem a dokázalo diváka zaujmout. Mě alespoň ano. Například scéna s Mr.Proper - byla přece kouzelná. Prostě je to takový lidský film.

5. května 2006
avatar uživatele
100 %

Souhlasím se všemi, kteří tvrdí o filmu, že je vynikající. Bohdalová a Jirásková vytvořily něco, na co bych se mohl dívat neustále dokola. Konec je smutný!Film nemá chybu! Doporučuji

4. května 2006
avatar uživatele
80 %

Tento film je nádherný ale zároveň strašne smutný. Ak si ho pozriete určite tým nič nestratíte práve naopak môžete len získať skvelý filmový zážitok. Jiřina Bohdalová predviedla úžasný herecký výkon ktorému nie je čo vytknúť.

30. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Naprosto překrásnej a nádhernej smutnej film. Viděla jsem ho už před hodně dlouhou dobou, ale ani to nevadí, protože vím, že v některých scénách jsem se hodně dobře bavila a na konci jsem měla oči plné slz. I tak se mi ten film hodně líbí. Je skvěle propracovanej a obsazení se taky povedlo.

22. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Hodně smutná komedie s mou oblíbenou Jiřinou Bohdalovou. Filmeček se mi moc nelíbil, hlavně díky tomu, že se tvůrci za každou cenu snažili z postavy ztvárněné Bohdalkou udělat megapuťku, ale Bohdalka prostě pro tento typ role prostě podle mě není, byť se snažila sebevíc. I tak se jedná o výborný film, na který se kdykoliv rád kouknu znovu. Jedním slovem: ale proč ne

22. dubna 2006