home
Fáma

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Lena Headey

Je to zvláštní komické drama o studentech, kteří rozšiřují drby a sledují jejich běh. Vše jsou jen slova, ale můžou i ublížit.

21. června 2009
avatar uživatele
90 %

Fáma

Úžasný film se skvělou dějovou myšlenkou. Určitě stojí za zkouknutí. Děj napínavý se zajímavou teorií šíření neškodné fámy do obludných životu nebezbečných rozměrů.

9. června 2007

U tohoto filmu je plus, že nevíme, jak to skončí a je to i zajímavě natočený, takže to člověka nutí dokoukat až do konce. Žádná složitá zápletka se nekoná jde spíš o ten zajímavej nápad.

3. června 2007
avatar uživatele
90 %

Fáma

Tohle podle mě vůbec není béčkový film. Je to dobře provedené, má to i dobrý nápad, a je to takové "reálné". (podobný jako Ďábelská hra). I ten konec byl pro někoho překvapivý-mě osobně se to zdálo trochu průhledný, a předvídal jsem (kupodivu správně) ten konec, ale někdo to opravdu nečekal. Ve filmu jsem ani nezpozoroval nějaké viditelné chyby, a jinak nemám výhrady. Ten film se mi prostě líbil.

20. března 2007
avatar uživatele
80 %

Noo....

I přes to, že má film celkem jednoduchou zápletku, je zajímavě zpracovaný..Je tam hodně uměleckých detailů....A hlavně konec a rozuzlení celého filmu je hodně překvapivé..Myslím,že stálo za to, se na Fámu podívat.......

25. června 2006
avatar uživatele
60 %

Ale jo, dobrý. Hlavně konec, nečekala jsem to, mnozí možná jo, ale já zůstala na konci šokovaná. Občas mě něco nesedělo, ale tak dalo se.

18. června 2006