home
Falešná hra

NÁZORY K FILMU

Nenáročná akční podívaná, při které se dá celkem dobře odpočinout. Sice to má trochu nelogický konec, ale jinak slušný průměr!

5. března 2017
avatar uživatele
100 %

Reindeer Games

Tak tohle bylo tedy totálně zamotané, nepřehledné až popletené, ze začátku sice ne, ale paxe TO, ani ne za moc dlouho fakticky zamotalo a znepřehlednilo natolik, že jsem fakt až do konce jedním dechem sledoval co se nakonec bude dít a stane (((; určitě nejeden milovník akčních thillerů bude z něho na větvi neboli lépe řečeno žasnout na gauči ... a ten geniální nápad s "bow wow sejfem... No a samozřejme nesmím zapomenout na detail, že nádherná Cherlize je tam dokonce až dvakrát bez oblečení (((; možná netypická role pro Bena, ale myslím že se v ní taky cítil jako doma... plus sice jen štěk, ale předse Ashtona... ilm má originální zápletku, nápady a taky humor

15. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

Fajn

Zajímavý nápad děje. A hlavně je zde vidět, jak člověk v prekérní situaci dokáže skvěle zalhat nebo toho tolik naslibovat. A taky falešná tvář mnohých žen se zde skvěle vyjímala. Ben Afleck je skvělý herec a na tomhle filmu má určitě velký herecký podíl. Film se mi líbil, akorát trošku morbidní vraždící Santa Clausové no. Ale jinak fajn.

25. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Jee

Zdá se mi, že tento thriller působí opravdu jako thriller. Tedy alespoň tehdy, kdy jsem ho viděla poprvé-to se mi fakt hodně líbil. Navíc je docela zajímavý a napínavý, a Ben Affleck to zahrál myslím dobře.

4. února 2006
avatar uživatele
100 %

Zaujimave

Tak tomu hovorim podvod ako sa ma.Kdo by povedla ze sa take nieco da naplanovat.No Ben Affleck tu nemal chybu

4. února 2006