home
Extrémní svahy

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Hannah Teter

Filmové záběry z Aljašky udělají obrovský dojem, ale děj je i dost rozkouskován úryvky ze životů jednotlivých jezdců. Super jsou všechny ty nespoutané jízdy, ještě podtržené rozhovory, kde je úplně cítit ten respekt z extrémního snowboardingu.

27. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Se snowboardem teprve zacinam, jsem letita lyzarka, ale tento film me celkem uchvatil. Nevadilo mi, ze je dokumentarne ladeny, bylo to zajimave, ale tesila jsem se vzdycky na zabery samotnych sjezdu. Jelikoz jsem na tomto filmu byla v kine, tak u scen, kdy snowboardiste sjizdeli svahy (i s lavinou v zadech), jsem sedela prikovana na sedadle.

22. května 2008
avatar uživatele
80 %

No jelikož jsem docela ucházející snowboardistka (dělám to dýl jak 4 roky), tak oceňuji kousky "herců" ale i to, že jde o dokument o vývoji tohohlec sportu. Je sice malinko delší a tím pádem vás začne nudit, ale mě se líbil... Toť můj názor...

26. srpna 2007

Film pro milovníky snowboardu,ke kterým se ovšem neřadím.Místy zajímavá a i poučná podívaná.Ale jak sem řekl,výrazněji zaujme pouze snowboardisty...

6. dubna 2007
avatar uživatele
10 %

zklamání

už dlouho to chci vidět,podle reklam se mi zdálo že to bude skvělej film,konečně si ten film pujčim a zjistim ze je to dokument!!furt sem to pretačela,myslela sem že sou to jenom nějaký uvodní kecy,ale byl to prostě blbej dokument...fakt zklamani!!

3. března 2007
avatar uživatele
50 %

To mě nezaujalo...

Nejsem příznivce zimy a už vůbec ne zimních sportů, proto jsem se na tenhle film dívala spíše ze zvědavosti. Čekala jsem něco ve stylu Legend z Dogtownu (ač nejezdím na sk8u, ten film se mi líbil). Tady se na mě ale místo toho vyvalil dokument. Musím říct, že mě ty jejich kecy moc nezajímaly, spíše jsem chtěla vidět akci. Ta tu sice byla, ale celkově ten film nevyznívá moc dobře. Docela jsem se nudila...

11. února 2007
avatar uživatele
90 %

:)

Mám snowboard mrtě ráda a tohle bylo určitě moc poučný. Úžasný sjezdy..v životě bych tohohle nebyla schopná :)...Jedinou výtkou by asi bylo, že to bylo moc dlouhý na dokument...Jinak vážně tleskám..úplně mě to navnadilo se učit víc a víc věcí.

10. ledna 2007
avatar uživatele
30 %

Film???

Dneska jsem měl možnost vidět tento "film"(já bych spíše řekl dokument). Moc mě nezaujal. Na filmu jsme byli se školou a během filmu odešla půlka kina. Ale pro toho kdo je blázen do snowboardu je to super.

22. prosince 2006