home
Extra život

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Kdyby Frank Capra fetoval a žil dneska, takhle nějak by vypadaly jeho filmy. Zábavná fraška s romantickým podtextem a sympatickými postavami. Skoro 90%.

19. dubna 2011
avatar uživatele
100 %

Vtipná a svižná komedie s trefnými hláškami a neskutečnými situacemi, možná trochu kýčovitá, ale to tady vůbec nevadí. Kdo víc by mohl mít tolik smůly a štěstí zároveň jako únosce Ewan McGregor a kde jinde by jste hledali "tak křehkou" oběť únosu než v Cameron Diaz. Těžko říci, zda se máme na zásah z hůry spoléhat nebo ne.

27. března 2011
avatar uživatele
80 %

Správně střelené. Jako by si chtěl režisér vyzkoušet co všechno na scéně McGregor a Hunterová zvládnou a oba to bych řekla ustáli na výbornou. Ke konci to bylo trochu zdlouhavější, ale jako oddychovka super. Takový americký " penzion pro svobodné pány".

8. února 2010
avatar uživatele
90 %

Viděla jsem to kdysi dávno,ale tehdy se mi to líbilo moc.Ale je to takový typ filmu,který by se mi jistlě líbil i dneska.Svým způsobem je totiž dost ujetej a to mám ráda...

16. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Holly Hunter

Andělé Holly Hunter a Delroy Lindo mě bavili, ale film jako celek žádná vynikající komedie nebyl a s tim nic nezmohl Ewan McGregor ani nikdo další...

12. prosince 2006