home
Experti

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Jana Hubinská

Dlouho se mi film nelíbil a vtipy byly trapné, ale postupně jsem si na tu úroveň humoru zvykl a na konci jsem se už nenudil.

22. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Vynikající

Strašně se mi to líbilo. Nic proti Snowborďákum atd, ale tohle se mi líbilo mnohem víc. Díky tomu jak se hlavní hrdina přestal flákat a začal se sebou něco dělat, jsem to začal dělat i já. Sice jsem se nejdřív bál, že to bude něco jako Panic je nanic, ale Experti jsou samozřejmě mnohem lepší.
Pokud právě studujete a máte rádi legraci, určitě si rozhodně nesmíte tento film nechat ujít.

22. srpna 2008
avatar uživatele
30 %

Tak to vidím já...

Další česká (pod) průměrnost. Já nemůžu pochopit, že něco takového může vzniknout. Ve filmu není jediný zajímavý nebo originální moment a celkově mi to přišlo dost bez nápadu. Kam asi směřuje český film? Já to nechci vědět.

27. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

Nápad vypadal urči vtipně, ale to provedení .....působylo poněkud divně. Ano snála jsem se neuvěřitelnejm situacím ale až potom co jsem si je přeložila do původního nápadu. A tak se z tohohle pohledu na film koukat dalo, zvláště když vzpomenu na některé herecké výkony.A ještě jednu věc vyhozené absolventy různých soutěží apod. se nesnažit za každou cenu vespat k filmu.

30. prosince 2007
avatar uživatele
30 %

Bleh

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Tušila jsem dopředu, že film nebude nijak dobrý, ale že se mi nebude až tak moc líbit, to jsem si zase nemyslela. Nápad dobrý - ale jen ten původní - prostě natočit komedii pro mladé. Já takové filmy nemusím, ani Janákovy filmy (všichni ti -áci) se mi nijak moc nelíbily. A tohle už vůbec ne. Pokud to chtějí nazvat komedií, mělo by to být asi vtipné. Tohle bylo trapné, ne vtipné. A "herci"? No škoda mluvit, to herci ani nebyli. Aspoň na Hádka se dívat dalo, ale až po nějaké době, když jsem si na něho zvykla. Takhle opravdu ne!

29. prosince 2007

Tak tenhle film sem moc nepobrala a nepochopila, ale bude to spíš tim, že mě nezaujal, takže jsem ho víceméně nevnímala! :D Moc se mi nelíbil, bylo to takový nezajímavý!

7. října 2007
avatar uživatele
40 %

EXPERTI BY 2MIG1

karel coma přišel s dobrym nápadem... natočit komedii pro mladý lidi, který nebudou ani věčně zhulený jako samotáři ani nebudou věčně hledat nějaký ty brembeřice jako všelijací -áci.. natočit film o někom mezi tim.. musim uzant, že na papíře vypadal scénář asi zajímavě a po zpětnym vybavení některejch momentů i vtipně.. ale při sledování filmu v něm nefunguje vůbec nic, vše co má bejt vtipný, přejdete naprosto bez odezvy a prakticky se celou dobu nehorázně nudíte.. nemluvě o otm, že film nemá žádný vyústění, i ti snowboarďáci nakonec příjdou s svý panictví, ale tady se nestane nic.. najednou vám tam skočej závěrečný titulky a jediný co můžete udělat, je oddechnout si, že už to máte za sebou...

31. března 2007
avatar uživatele
dris
...
10 %

Experti

Hrůza. Takhle je asi nejlepší začít. Aco mi na filmu vadilo? Nabízí se odpověd všechno, ale trošku to rozeberu. 1) Neherci, zdálo se mi jako by role Michala Foreta byla to filmu vtlačena, a proč? Asi proto aby nalákali do kin hordy náctiletých fanynek, nehledě na to, že Foret fakt neumí hrát. Druhý učástník Superstar, a druhý neherec a dle mého "lákač" puberťaček Tomáš Löbl. A abych řekl pravdu moc mi tam neseděl ani Kryštof Hádek. 2) Děj, to byla katostrofa, některé scény se mi zdály dlouhé, jiné zase uplně nelogicky vecpané. Ale musím uznat, že se mi párkrát oběvil úsměv na tváři. Řekl bych, že si Karel Coma, u vědomil, že ted prostě frčí teenagerovské komedie, a řekl si: "Jednu taky udělám co na tom, že to bude hovadina a nebude to mít děj. Strčím tam pár superstár a puberťačky přiběhnou". Tak to připadalo mě. Jediné plus, které u mě udělalo 10%, ktere jsem ochotný dát, respektive 8,5%, protože 1,5% dám za občasný humor, spíše ojedinělý, ale párkrát se tam oběvil. Na abych se k tomu vrátil těch 8,5% dám za kameru, ta se mi hodně líbila Martin Matiášek to dle mého s kamerou umí. Ale to je boužel vše. Takže film je podle mého docela slušný brak.

28. ledna 2007
avatar uživatele
40 %

Myslela jsem, že to bude fajn film..už jen proto, že tam hraje Kryštof Hádek...a nekonalo se. Rozhodně to nebylo tak uhozený jako Panic je nanic, ale nemělo to k tomu zas až tolik daleko... obsazování superstárů do filmů NENÍ dobrý nápad (viz. Foret) Takže víckrát už né!!

21. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Zajímavý film, který nikoho neurazí, ale podle mě taky nikoho nenadchne. Byl to pokus zřejmě o něco jiného než je teenagerovská komedie i když nějaké její prvky obsahovala. Průměr bude tomuto filmu podle mě stačit.

16. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

A snowbordací sou nejaký kultovní film? Tak mozná pro pubertáky. Tento film tak do nepohody, není to žádná klasa, ale když clovek nemá co, pustí si to, ikdyž film obsahuje mnoho nesmyslů a neskutečných věcí. silně to připomíná Perníkovou věž, jsou to vlastně dvojčata, ptz Perníková věž je taktéž postavena na absurdnosti.

2. prosince 2006
avatar uživatele
clit
...
60 %

???

nejak se mi nezdalo, ze by mel foret nejakou moc obsahnou roli...sice sem to videl jenom jednou, ale co si pamatuju, tak sem ho tam vsehovsudy videl tak 10 minut...a ten film...no...kdyz uz to zacinalo mit nejaky pohyb, tak to skoncilo...

29. listopadu 2006
avatar uživatele
0 %

Jen tak...

Tak tohle bylo STRAŠNÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Normálně mám ve zvyku používat vykříčníky dva, ale tohle se jinak nedá!! Tohle snad ani nebyl film...to byla naprostá kravina. To už bych se radši dívala na Holky to chtěj taky a spol. než tohle. A to už je teda co říct. Pokud někdo čeká film, který bude podobný Snowboarďákům bo Rafťákům...ŠÍLENĚ SE PLETE!! Ty dva filmy sou aspoň ftipný když už nic...tohle je NUDA!!

4. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

No taky jsem od toho čakala víc. Takže pokud si to půjčíte, tak nečekte a nezklama vás to. Tento film je ale v některých místech zdárný příklad toho, jak to někdy může dopadnou, když se nám až moc zalíbí počítače...či ženy :D !!! Herecké výkony však byli mírně podprůměrné ( pro mě) od Kryštofa Hádka jsem čekala více!

30. října 2006

Blbouni

Co víc dodat, než jen totorní herci, špatné zpracování a nehorzázně debilní scénář.
No ehm já bych to radši dál ani nekomentoval...

28. října 2006

"..."

Nic moc teda...nic jsem si od tohoto filmu neslibovala, takže jsem nečekala, že by mě nějak zvlášť překvapil! Byl to celkem nudný film..jediné plus je tam asi tak v celkem humorných scénkách.. Herci se mi zdáli jako by i je ndilo to co musí hrát..no nic přece jen dám těch 30%!!

8. června 2006
avatar uživatele
70 %

Ujde

Film byl ze začátku hodně dobrý, uprostřed a ke konci nic moc. Nějaké scény byly úplně stupidní a film zbytečně kazily, ale celkově nebyl zas tak špatný.

5. března 2006