NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Tak to vidím já...

Příšerná hudba, nudná Madonna, nepasující Banderasův zpěv. Kýč. Nejhorší je, že Evita nesleze z plátna, ale vlastně se o ní nic nedozvíme. Muzikálový paskvil.

15. září 2012
avatar uživatele
100 %

Super

Andrew Lloyd Weber! Antonio Banderas a ¨Madonna..........dokanalé nelze jinak než dát100% ale nejraději bych dala 300%...

14. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

No tak další muzikálek bylo jich na filmovém nebi už poměrně dost. Ale Madonna podala skutečně dost dobrý herecký výkon, o zpěvu mluvit nebudu, je to prostě profesionálka se vším všudy. Hodnocení bude tentokrát trochu vyšší ne ž obvykle.

2. října 2007
avatar uživatele
100 %

GREAT!!!

Dnes som si tento film(muzikál) pozrel v TV... A netuším, prečo som ho nevidel skôr... Bolo to proste nádherné... Koniec dojímavý... Proste... Môj namilší muzikál:) U mňa jednoznačne 100%...

18. června 2007
avatar uživatele
80 %

Pěkný muzikál, ještě hezčí hudba. Narozdíl od ostatních filmů, ve kterých Madonna hrála, se na ní v tomto filmu dalo dívat. Ostatní filmy s ní se mi moc nelíbily.

15. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

...

tak tu máme další další zfilmovanej muzikál.. .evita je spolu s jesus christ superstar nejlepší dílo andrewa lloyd webbera, a i proto byl tenhle film dost očekávanou událostí.. ale že bych byl z filmu nějak extra odvázanej se říct nedá.. .o hudbě nemá cenu se zmiňovat, ta je bezkonkurenční.. .možná až tak, že na ní tvůrci sázeli všechno.. .ve sborovejch scénách, kde se děj valí dopředu, je notně použito střihu.. což o to, takový scény to i vyžadujou,a le tady je ho až moc.. což by taky asi nevadilo, kdyby s nim tvůrci uměli pracovat jako třeba v moulin rouge.. .ale tady ten střih vypadá dost zmateně, někdy až tak nějak amatérsky.. .kromě hudby filmaři taky spolíhali na výpravu, která tu je poměrně velká a v davovejch scénách i působivá.. .co mi tu ale chybělo, byla nějaká větší taneční scéna, která k muzikálu přece patří.. co se týče obsazení, tak madonna je dobrá zpěvačka, ale to herectví jí mírně vázne a v mnoha scénách vypadá dost rozpačitě.. pochvalu zasluhuje antonio banderas, kterej si všechno sám odzpíval..

28. září 2006
avatar uživatele
90 %

Teda....

Jelikož jsem o Evitě hodně slyšela, byla jsem velmi zvědavá, o co že tam vlastně běží. Ze začátku se mi film moc nelíbil, ale čím víc se to blížilo ke konci, tím víc jsem se do toho vžívala. Nejvíc se mi líbila píseň You must love me, ten text je naprosto krásnej. Madonna to opravdu zahrála výborně, dokonce jí to tam i slušelo. Ale že bych Evitu chtěla hned teď vidět podruhý, to zas ne, možná tak za pár let. Asi jsem od tak slavného muzikálu čekala trochu víc, ale pokud se člověk nenechá tak jako já ovlivnit a prostě sedne a kouká, může se mu dostat pěkného filmového zážitku.

5. září 2006
avatar uživatele
90 %

Eva a Juan Perón

Bravo! Na Madonnu jako herečku jsem moc nesázela, ale jelikož se ve filmu z 90 % a možná i více jenom zpívalo, nebyla vůbec špatná, spíš dost dobrá. Oscara si zaslouží, to bezpochyby, jen mě udivuje, že nikdy nedokázala zahrát nic dobrého (teda kromě Evity). Ty písničky tam jsou prostě nádherné. Tak do půlky filmu jsem si říkala: dobrý, takových pěkných 80 %... Ale pak mě ten film, samotný příběh tak pohltil, že své hodnocení musím ještě zvýšit. To bylo úžasné, cloumaly se mnou emoce... Paráda!

3. září 2006
avatar uživatele
80 %

Tak Madonna se mi jako herečka vůbec nelíbí, ale tato role i skutečně padla. Samozřejmě, že chválu si zaslouží i Antonio Banderas.

21. srpna 2006