home
Všichni jsou v pohodě

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Smutných filmů jsem viděla už dost, ale aby cítila smutek snad po celou dobu, kdy film běžel, to se mi moc často nestává. Krásný snímek, bohužel myslím i reálný. Postupné objevování pravdy, zjištění lží ve vlastní rodině. To jistě není příjemné. De Niro tu byl vážně skvělý a ten jeho smutný výraz ve mě vyvolával zvláštní pocit. Je příjemné vidět film, který neukazuje úplně dokonalou rodinku.

21. února 2013
avatar uživatele
90 %

Everybody´s Fine

První co mě napadlo, když skončil tenhle film bylo: To nechceš... A opravdu - tohle je film, který přesně vypovídá o tom, čeho se bojím už teď, ve svých jednadvaceti. O tom, že mi mé děti budou lhát... Jinak abych řekla pravdu, tak jsem spíš čekala nějakou úsměvnou komedii o šlamastykách jedné rodiny, takže film mě překvapil. Zbožňuji Drew Barrymore a Robert De Niro zahrál svoji roli naprosto perfektně. Nemůžu jinak než film ohodnotit tak, jak ho ohodnotím :)

8. prosince 2010
avatar uživatele
60 %

Everybody´s Fine

Je to zpomalené, melancholické, smutné, veselé, pravdivé, no prostě všechno a tak to asi má i být. Je to zajímavý příběh o muži, který už vše hezké prožil a teď chce jít do dalšího stádia. Rodina je to nej a pokud to jde musí se bojovat.

1. prosince 2010
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

De Niro je ve své roli skvělý, ale opakování poselství a pomalý průběh to ráhne dolů. Je to depresivní, bez nadhledu a až moc vážné. Ale ne v tom dobrém slova smyslu. Děj je odhadnutelný a přímočarý a vše je to bez jediného překvapení. přes to všechno se na to koukat dá. Může za to převážně De Niro, který hrát umí, takže nás tím rohlíkem do jisté míry opíjí. Ne ale dost, aby mi to zavázalo obě oči.

7. dubna 2010
avatar uživatele
90 %

Everybody's Fine...maybe

Tenhle film je krásný! Podívala jsem se na něj kvůli hereckému obsazení, protože jsem na něj neviděla moc ukázek. Ze začátku budí dojem, že to bude vtipná pohodová komedie, ale brzo se to změní v srdcervoucí drama. De Niro je pán herec a i tady to opět dokazuje. V roli osamělého otce je perfektní. Kate Beckinsale je v pohodě a Drew Barrymore mám moc ráda a obě hrajou jejich role moc dobře. Sam Rockwell se tady taky celkem dobře ukázal. Už po druhé jsem ho měla možnost vidět ve filmu s Drew Barrymore (Charlieho Andílci).
Děj tohohle filmu mi přijde jako dost originální...samozřejmě, že některé nápady už byly natočené, ale celkově je tenhle film jedinečný. Hudba je v něm krásná, hezky pomáhá vytvořit emoce. Podle mě je tohle moc krásný film, který je jednoduchý na sledování i když se u něho člověk dost hluboce zamyslí nad sebou a svým životem. Konec je moc hezký i když stále dost dramatický. Ale jinak super film....vážně jedno z nejlepších komediálních dramat v dlouhé době!

5. dubna 2010