home
Ecce Homo Homolka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Yvonne Kodoňová

Film je z roku 1969 a stále dokáže pobavit. Navíc velké množství hlášek z filmu už zdomácnělo a humor této komedie je opravdu nesmrtelný.

4. dubna 2011
avatar uživatele
40 %

Nerada bych se opakovala, ale tato česká komedie ze 70. let opravdu není můj hrnek kávy. Ale alespoň jsem se u ní nenudila.

17. září 2010
avatar uživatele
90 %

Výtečná česká komedie, která nemá ani hlavu ani patu. Nejlepší a nejvtipnější je, že tento film je o ničem. Nedělní den s dopolednem stráveným v lese a odpoledne na koních nebo na fotbale + obrovský bolehlav z opilosti. Smát se tomu člověk musí, i když to uvidí po toliká, že už to ani nepočítá. Všechny vtipné momentky jsou vážně k potrhání.

29. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Miluju tuhle starou českou komédii:-) Krásně ukazuje českou povahu, českou rodinu ve vší své kráse. Paní Růžičková je celá moje maminka..

14. února 2009
avatar uživatele
70 %

HAHA...blbost na entou ale opět jedna z českých klasik a je to fakt podívaná. Není to nejlepší komedie ale určitě se u toho dá zasmát.

7. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

:-D - vyjadřuje to všechno, neboť u toho se jenom smějete, je to prostě superovina nade vše...!!! Kdo to neviděl, jakoby neexistoval...

2. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

k tomuhle snad není co dodat... klasický český komedie mají pořád něco do sebe... kvalita, vtip, osobní kouzlo... prostě super.. :)

2. března 2008
avatar uživatele
100 %

Homolka forever!:)

Tohle je prostě klasika a současně elita českého filmu. Situace ze života jako přes kopírák a herecké výkony tak přesvědčivé, že máte rodinu v kuchyni, ani nemrknete...Hrozně by mě zajímalo, jestli by se na tohle byli ochotní dívat v Hollywoodu...:) Já se kouknu kdykoli!:)

28. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Ecce homo...

Komedie ze života jsou ty nejlepší, protože se do nich můžeme vžít, aniž bychom si museli něco představovat nebo žít v říši snů. První a zároveň nejlepší, tedy všechny jsou na té nejvyšší úrovni, díl série v sobě má nějaké kouzlo. Začíná hezkou romantikou a zvrhne se v nespoutané hádky. Hlavní role byly vybrány opravdu výborně a je krasné, poslechnout si Helenku v bonusech na DVD...

28. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Prostě jeden z nejlepších českých filmů. Pobaví o po třiceti letech a určitě pobaví ještě za dalších 30 let. Dřívě prostě měl český film skvělí rozkvět, hlavně co se komedií týče.

13. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Opravdu jedna z klasik české komedie - každopádně obrázky ze života opepřené humorem plně rozproudí krev apolechtají bránici. kdo neviděl jistě prohloupil. Hodnocení bez pardonu nadstandartní.

25. září 2007

Fakt nechápu, kam režisér na takové nápady chodí. Komedie naboucháná hláškama od začátku do konce a i po 30 letech nesmrtelná :D.

8. července 2007
avatar uživatele
100 %

Vždycky pobaví

Nevím, jestli jsem tuhle komedii viděla už 10x nebo 50x, v každém případě se na ní kouknu i příště. Vždycky mě pobaví a rozesměje.

5. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

nestárnoucí komedie

Tohle si zaslouží jednoznačně 100%. Zkouším si vybavit, jestli jsem viděl nějakou lepší českou komedii, ale nic mě nenapadá. Je tam naprosto věrně vyobrazen takový ten prototyp české rodinky. Scéna se stlaním postele je zahraná úplně přesně a věřím, že se to odehrálo i ve skutečnosti alespoň ve stovkách domácností:)

5. března 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělá komedie v níž kraluje nezapomenutelná Helenka... Opravedu zaručená zábava v každý situaci.. Jednoznačně dávám 100%

3. března 2007
avatar uživatele
100 %

Nezapomenutelná komedie

Tuhle komedii vidím pokaždé, když má svou reprízu v televizi. Naprosto nezapomenutelný film, který se Vám vreje do paměti. Ludánek, děda Homolka a malí kluci Vás přimějou k smíchu v každém okamžiku. Rodinná komedie, která ukáže jak to doma doopravdy chodí.

3. března 2007
avatar uživatele
100 %

Výborný, fakt to vystihují ona slova o malých českých lidech a jejich žabomyších válkách. Celý film LOL.

2. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Tak toto je jedna ze tří legendárních komedií, v Homolkových se asi dodnes mnoho z nás "najde". Určitě skvělá zábava a neokouká se ani při několikátém shlédnutí, možná je jako víno - čím starší tím lepší. Tato mi připadá ze všech tří nejlepší.

5. října 2006
avatar uživatele
100 %

Typická česká rodina

Tyhle komedie doslova žeru. I když ten film vidim po stý, tak se stejně řechtám celej film. vážně česká klasika s výtečným hereckým obsazením. Homolkovi asi navždy zůstanou tou nejznámější českou filmovou rodinou.

16. září 2006
avatar uživatele
80 %

tak jedna z komedií co vám ovlivní život obzvlášť když máte příijmení jako já...exceluje Helenka a už jenom kvůli tomu se vyplatí tenhle film zkouknout...

29. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Jednička

Legendární komedie, opět, zná ji asi každý, co? Podání typicky české rodiny? Docela bych s tím souhlasila, protože taková svérázná Heduš a uťápnutý Ludánek:-))) se nevyskytují jen na plátně:-) Film srandovní, dobrý, dvojčata, ale hlavně babi s dědou nemají chybu!

28. května 2006
avatar uživatele
100 %

...

obyčejné odpoledne v jedné obyčejné české rodině... .film je natočen tak věrohodně že může působit spíš jako dokument.. .člověka homolkovic rodina pobaví, ale jsou momenty kdy je mu spíš smutno... .super film...

6. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Česká kom....!

Tento film můžu nazvat parádní komedií....výborný humor v podání všech postav....vždycky se moc zasměju....prostě super....!

22. března 2006
avatar uživatele
90 %

Nedávno to dávali v televizi a jako vždy jsem si tento filmeček nenechal ujít. Výborné dialogy, skvělé herecké výkony herců i neherců, sranda kam jen oko dohlédne. Tohle se prostě musí vidět!

19. března 2006
avatar uživatele
100 %

Ecce Homo Homolka

Klasická česká komedie, která mě vždycky přitáhne k televizi. Super herecké obsazení a skvělej humor!! Nic víc k tomu psát nemusím :-)

16. března 2006
avatar uživatele
70 %

Klasická komedie, tady není o čem debatovat. Sice jsou mi humorem i bližší komedie, ale u Homolkových se pobavím.

10. března 2006
avatar uživatele
50 %

Mě se tahle serie komedií moc nelíbí. Nevím ten humor mi nepřijde tak nějak uchvácející. Prostě nic moc..znám lepší.

15. února 2006
avatar uživatele
dris
...
100 %

Klasika

Když se řekne "Klasika české kinematografie" ne málo komu padne na mysl rodina Homolkových. A myslím, že zaslouženě. Tradiční česká komedie o netradiční rodině je velice vtipná a dnes už doopravdy kultovní. Komedie, která zaručeně pobavý jednoduchým, ale učiným způsobem tak, že se usměv na rtech oběví opravdu každému. Mě baví pokaždé a vždycky se u ní zasměji. Pokud se chcete pobavit a podívat se na skvělé herecké výkony sežeň te si Ecce Homo Homolka.

12. února 2006