home
Dvojníci

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Dvojníci

Mám rád všechny filmy od B a T , ale tenhle, to je extra třída! Nedá se k tomu co víc dodat, možná jen, těchto filmů, nebudu mít nikdy dost!

9. listopadu 2008
avatar uživatele
80 %

Dvojníci

Tohle je klasika, k této dvojici stačí napsat jeden názor, který bych pak mohl jen kopírovat. Tyto filmy mají ale jednu chybičku a tou je český dabing. Bud Spencera a Terence Hilla nadabovalo až moc herců, takže zážitek z filmu jde dolů. Jinak se jedná o dobré odpočinkové filmečky u kterých se skvěle pobavíte.

20. července 2008

Bud Spancer a Terence Hill

je to skvělý film, úžasné pěstní souboje, a zábavné scény a hlavně to co film dělá tak skvělým je nejlepší herecká dvojice skvělý Bud Spencer a stejně úžasný Terence Hill, když ve filmu hraje tato dvojice tak je jasný že film nemůže být jiný než skvělý, hlavně je obdivuju jak zvládly dvojrole, to je důkaz že to jsou opravdu herci vyšího levelu.

14. února 2007
avatar uživatele
100 %

Absolutne nejlepsi filmek tyhle dvojky... Nanejvic se jim to povedlo. Videla jsem to uz asi stokrat a porad se u toho dobre bavim. Proste super!!! 100%

23. října 2006
avatar uživatele
100 %

Dvojka

Tak ako obvykle ma tieto dve hviezdy nesklamaly.NAj viac som sa bavil asi na ich filmoch.Skvelo zahrali svoje dvojrole kde by človek ani nepovedal že to sú len dvaja herci ktomu ich povestné peste a skvelé hlášky nenechajú žiadne fanúšika týchto hviezd na pochybách

31. srpna 2006