home
Dva v tom

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Když jsem viděla film před deseti lety, měla jsem chuť hlavního hrdinu, pardon, poseru zabít, byť ho hrál můj miláček Hjů. Dnes už ho poněkud více chápu, takže to nebude za mínus deset, nicméně pořád mě tam ŠÍLENĚ štve dějová linka s Robinem Wiliamsem, která má úroveň Troškova humoru. Asi mi to víckrát nebude stát za ten ztracený čas. Třicet jen za sexy pana Mouchu.

20. května 2013
avatar uživatele
E Š
...
50 %

Občas mám pocit, že spraviť poriadny film o deťoch, tehotenstve a všeobecne o vzťahu medzi ženou a mužom je nad sily všetkých ľudí z filmového sveta.Tento to vôbec nevyvrátil.

18. srpna 2012

No nevím. Film je tak něco mezi opravdu zábavnou komedií, trapnějším příběhem a nudou. Některé vtipy jsou dobré, něco mi přišlo trapné. Není to zrovna film, co bych musela vidět znova.

24. května 2006
avatar uživatele
60 %

Normálka

Nejhorší asi u chlapů je,když ztratí svobodu-což tenhle film perfektně vystihuje.Děj a obsazení herců je dobrý.Nejvíc jsem se ale zasmála u toho porodu. Jestli to je taková sranda,tak jak můžou všichni říkat,že to strašně bolí?!

6. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

okoukaný Hugh Grant

Tak tadyten filmík mě skutečně dostal. Hugh Grant coby skoro otec.....předvedl svůj standartní herecký výkon, natolik stejný jako v jiných rom.kom., až mi připadá, že své role kopíruje přes pauzák. Nic nového a originálního, jeho grimasy mi už úsměv na tváři nevykouzlí. Ale celkově se mi film líbil, téma sice okoukané, ale na pobavení to stačí. Robin Williams v roli ruského gynekologa obstál na jedničku, dalo by se říct, že předvedl nejlepčí herecký výkon ze všech.

12. února 2006
avatar uživatele
70 %

Kristin Davis

Ve filmu nebylo nic co by mě překvapilo, nebo nějak výrazně zaujalo. Občas je se čemu zasmát, ale nic extra, stejně jako Hugh Grant.

12. února 2006
avatar uživatele
50 %

...

Dejme tomu, tenhle film nebyl špatný, ale že by byl dobrý, nebo dokonce perfektní, to se opravdu říct nedá... Herecké výkony ucházející, děj však nic moc, tipicky Americký film, bohužel... Myslím, že 50 procent je na místě...:(

12. února 2006

ušlo to

Tenhle film, pokud vím jsem viděla pouze jednou, klidně bych se však koukla znovu. Sice mi to až tak vtipná komedie nepřijde, ale líbí se mi, že tam hraje Hugh Grant. Je to takový odlehčovák

2. února 2006
avatar uživatele
100 %

V pohode

Velmi vtipna komedia s velmi dobrym hviezdnym obsadenim.Na to ze Hugh Grant hra skor romanticke postavy tak tato rola mu sadla skvele

2. února 2006