home
Dva lidi v ZOO

NÁZORY K FILMU

Hezký film, ale dost smutný. Snad zákulisí zoologických zahrad takové není. Amos stále žije i se svou rodinou v zoo v Ústí nad Labem a zdá se, že se mu daří líp než tomu filmovému.

16. října 2010
avatar uživatele
100 %

Hezký film, ale trochu smutný. Někdo přede mno tu psal, že je to v zoo v Plzni. Možná to točili na více místech, ale určitě to točili i v zoo Ústí nad Labem. Orangutana Amose se svou rodinou tam můžete vidět i teď-i když trošku vyrostl :).

13. května 2010
avatar uživatele
70 %

Orangutan Ňuňák

Hned na začátku film šokuje uprchlou gorilou, která pak běhá v malé místnosti. Ale celkově je to pěkná reklama na ZOO Plzeň, oživená zábavným příběhem s dvojčaty.

10. října 2009
avatar uživatele
80 %

...

Musím se přiznat, že tento film jsem dnes v televizi viděla poprvé.:D Už mockrát jsem o něm slyšela, ale nikdy ho neviděla. Takže nemůžu posoudit, jak by se mi film líbil jako dítěti. Ale po dnešním shlédnutí musím říci, že docela zajímavý film pro děti i dospělé se zajímavou a smutnou zápletkou "Jak vydělat na zvířatech", což mi přišlo trochu smutné, ale hodně pravdivé vzhledem k dnešnímu světu. Všude v Africe plno lovců, kteří chytají zvířata do zajetí nebo je rovnou dokonce zabíjejí pro srst, kůži,... Jinak velmi kladně hodnotím záběry zvířat, občasnou vtipnost filmu a úžasnou herečku paní Růžičkovou.

4. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

Tenhle film jsem měla hodně ráda jako malá. Teď už ani nevím proč ale to bude asi tím, že jsou tam opičky a k těm jsem měla vždycky blízko. :)

7. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Hodnocení

Dříve jsem se na tento film velice opravdu strašně moc rád díval, musím však přiznat, že i dnes se na tento film nedívám s odporem, nějak mi uvízl v srdci :D :D

27. prosince 2007
avatar uživatele
50 %

Jako malá sem tenhle film měla ráda(halvně kvůli zvířátkům),ale teď už ho nemusím .Neříkám že to je strašný film,je to vcelku dobrý ,ale už to vidět nemusím .No ,ale když se vrátím k hodnocení filmu tak musím říct že tenhle film docela ujde je to taková zlatá prostřední cesta.No, je tam legrace (hlavně jak tomu chlapovi vleze do kalhot had),ale místama je to nudný.Takže 50% .

7. července 2007