home
Dům duchů

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Antonio a Meryl

Tak s tímhle filmem mám trochu problém. Na jedné straně stojí dokonalé obsazení v čele s Antoniem Meryl a Jeremym a nadruhé straně mírně zprzněná kniha kterou mám moooc ráda. Nakonec u mě spíš ale vyhraje strana "pro" film. Moc se mi líbil výkon Antonia jako takového svůdnějšího Ché Guievary. A ustřední pár Jeremy a Meryl byli velice...velice...realističtí...mmchd mám slbost pro Estebanova levobočka který dostal jméno po něm a vstoupil do armády...;-))

14. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

Ani já jsem si nenechal ujít jeden z filmů Meryl Streep a po mnoha letech jsem se na něj opět podíval. Co říci k hodnocení filmu-skvělé herecké výkony, výborná hudba, ale příběh se mi líbil jen do poloviny, pak už to nebylo tak zajímavé. Čekal jsem, že konec bude jiný.

27. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Meryl v průběhu věků :-)

Mám moc ráda Meryl Streep, takže nevynechám jediný film s ní. Dům duchů není výjimka a musím říct, že tenhle její film patří k těm u mě více oblíbeným. Nevím proč, prostě u mě navodil takovou tu správnou atmosféru, což rozhodně všechny filmy nedokážou. Moc se mi líbilo, jak se jednotlivé postavy měnily v běhu času. Třeba Meryl hrála svou Claru od slečny až po stařenku a to samé i Jeremy Irons. Výkony obou byly prostě skvělé. I když Esteban mi jako člověk moc sympatický nebyl, Jeremy ho zahrál skvěle, a tak jsem mu to odpustila :-) Ve filmu jsou krásně ukázány povahy několika lidí, někteří méně, někteří více příjemní. Když umírala Clara, musím říct, že mi i slza ukápla. Film se mi líbil, byl o lidech a lidských charakterech a na třech generacích jedné rodiny krásně dokázal ukázat dobu, lidi i prostředí.

27. května 2006