home
Ducháček to zařídí

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Vlasta Burian

Je to už starší komedie, ale pořád má zajímavý děj a je to jeden z nejlepších a nejvtipnějších filmů Vlasty Buriana.

19. března 2011

Hezký film, myslím že Burianův jeden z nejlepších. Je vtipný, má spád a i ostatní herci se ke svým rolím hodí. Prostě nesmrtelná komedie.

16. října 2010
avatar uživatele
100 %

Hezký film, oddechový. Vlasta Burian jako vždy nezklamal. Skvělá komedie, takové se už dnes moc netočí.

11. května 2010
avatar uživatele
80 %

Klasika

Doháním klasiky, které opět musím nakoukávat ke zkoušce. A když se řekne klasika, každý si z té doby vybaví filmy s Burianem. Doposud jsem je docela ignorovala, ale zjišťuju, že se mi líbí. Ducháček se mi z těch filmů, co jsem zatím viděla, líbil asi nejvíce. Krkolomné situace, humor, lehkost, komediantství Buriana, které nezná mezí, výborní herci i ve vedlejších rolích. Vtipný a pohodový film nejen na nedělní odpoledne.

9. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Další Burianův majstrštyk. I když ne jen Burianův, protože ve filmu zářili naprosto všichni, časem mě čím dál více ohromují výkony herců ve vedlejších rolích, ať už jde o Karla Máje v roli naprosto nesnesitelného Ervína, Václava Trégla coby rozvádějícího se manžela nebo Čeňka Šlégra alias admirál z Rispaldicu. Atmosféra první republika, která na vás z filmu dýchá vás naplní nostalgií a vy si říkáte "Proč jsem se nenarodil před sto lety"! Málem bych zapomněl na Adinu Mandlovou, která je nádherná a naprosto vás ohromí, v Ducháčkovi podle mě podala svůj životní výkon. Takže vzato kolem a kolem, Ducháček to zařídil perfektně a není možno mu nedat nejvyžší hodnocení. Snad prominete, že jsem se v tomto příspěvku nevěnoval Burianovi, ale jeho výkon byl vynikající jako vždy a proto mi přišlo již zbytečně znovu psát, že sršel vtipem a pouhý pohled na jeho grimasy mě zaručeně pobavil. Ten člověk nehrál, ten působil tak přirozeně protože takový byl!

6. května 2009

Tenhle film jsem sledovala už od malička. Tehdy jsem ho ještě nechápala a nudil mě. S věkem jsem pochopila, jaký měl Vlasta Burian božský humor... Všechny film, ve kterých hraje tento muž, jsou nezapomenutelné!

2. května 2009
avatar uživatele
100 %

ZdrDoDuch

Naprosto báječný, uvolňující snímek. Jeden z mých nejoblíbenějších ze starší české kinematografie vůbec...

18. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Ano, Ducháček toho zařídí hodně a v neposlední řadě skvělou zábavu. Tuhle komedii miluju a pokaždé se bavím dokonale.

26. září 2008
avatar uživatele
100 %

Nejlepší film

Ducháček je skvělý. Mám ráda staré filmy. Styl i herce. A tenhle je ze všech nejlepší. Jako komedie úplně skvělá. Hlášky používáme celá rodina!

14. září 2008
avatar uživatele
100 %

Ducháček to zařídí je pro mě jeden z nejlepších starých českých filmů. Vlasta Burian je prostě nejlepší herec na světě...co víc dodat. Nejvíc mě vždycky pobaví hláška, při tvoření ceny pro bůžka: "To není milostivá paní? Je, že jo." No prostě na tenhle film se můžu dívat znovu a znovu a neomrzí mě.

22. července 2008
avatar uživatele
Nazu
...
100 %

Je to opravdu skvělý film , kde hraje i má oblíbená Adina Mandlová , ale hlavně Vlasta Burian, u jehož hry na housle jsem opravdu málem brečela smíchy.

21. března 2008
avatar uživatele
90 %

Film Ducháček to zařídí je můj druhý nejoblíbenější film, kde hlavní roli hraje pan Vlasta Burian (jasně u mě vede U pokladny stál). Ve Vlastových filmech najdete vždy něco co vás zaujme a naprosto vtáhne do děje. Říkejte si co chcete, ale pro mě je Vlasta Burian pan herec.

29. února 2008
avatar uživatele
90 %

Stará klasika, Burian byl opravdu herec velkého formátu. Toto je asi nejlepší z jeho filmů, které jsem viděla.

3. března 2007
avatar uživatele
90 %

Skvelej filmek! Burian je opravdu asi nejvetsi herec sve doby! V tomhle filmu se mi nejvic libila ta scena jak se prevlekl za toho mrtveho a strasil pana se smenkou, to se povedlo!

1. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělý Vlasta Burina ve společnosti dalších skvělých herců tehdejší doby ve skvělé a svižné komedii, která by neměla chybět v žádné videotéce, co víc říct? Jedním slovem: nezapomenutelné

17. května 2006