home
Drž hubu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Rubíí!!! Hovnóó!!!

Francouzské komedie jsou prostě super! Tenhle film jsem viděla teprve nedávno poprvé, ale hned jsem si ho oblíbila. Nebylo minuty, kdy bych se aspoň neuchechtla. Depardieu je prostě třída a s Jeanem Reno se tadydobře doplňují. Myslím, že jsem si prodloužila život aspoň o rok. Fakt nechápu, že jsem tuhle komedii neviděla už dřív. Bomba! :D

16. září 2013
avatar uživatele
100 %

Toto je výborný film, jako už dlouho ne. Jistá záruka prodloužení života, protože se budete smát od začátku, až do konce. Gérard Depardieu dokonale ztvárnil blbce a Jean Reno záporáka, který ve skutečnosti žádným záporákem není. Na tuto francouzskou komedii se ráda zase někdy podívám.

15. listopadu 2012
avatar uživatele
90 %

Toto bol jeden z prvých filmov, ktoré som na DVDéčku dotrepal domov. Dodnes si pamätám na tú scénku doma:
JA: Čau oci, hádaj čo mám.. OTEC: No čo?.. JA: DRŽ HUBU!
:P Určite by ste si túto komédiu nemali nechať ujsť :)

12. listopadu 2011
avatar uživatele
100 %

SUPER

Plně souhlasím s názorem od petky123.:-) Ta hláška je naprosto skvělá.:-D V tomhle skvělém filmu jsou všechny hlášky super. Smála jsem se u toho s rodinou od začátku až do konce. Ti dva tam jsou úžasní!:-D Prostě dobrý děj, skvělé a vtipné hlášky, dobře obsazení herci do hlavních rolí. 100%

20. července 2011
avatar uživatele
100 %

Hóvno!

Naprosto dokonalej film s dokonalejma hláškama, kterýmu prostě neni co vytknout... ,,Takže hledáme ošetřovatele, jeřábníka, debila a zabijáka." :D jedna z nejlepších hlášek, na který se prostě nezapomíná. Vždycky jsem ten film milovala a už ho nejspíš vždycky milovat budu :)

4. května 2011
avatar uživatele
90 %

Jean Reno a Gérard Depardieu, to je teda dvojka ako sa patrí. Príbeh sám o sebe vtipný, hlášky a scény tiež super ale kvalita obrazu to všetko kazí. O to menej na hodnotení.

4. května 2011
avatar uživatele
100 %

Drž hubu.. :)

Tento film se mi opět velmi líbil. Bylo tam i kousek akce, ale hlavně hodně vtipu. :) Nejlepší byl Quentin. Ten jeho prdící polštářek .. :):):) A abych nezapomněla-kráva v krabičce .. :):):):) a také ten na psychiatrii co pořád křičel "HOVNÓÓÓ!" :):):) Velmi se mi to líbilo .. :)

26. prosince 2010
avatar uživatele
70 %

Celkem dobra francouzská komedie vhopdná na zabití času. Už název je originální až dost. Celkem mě pobavilo jak Depardie imitoval koně. To zahrál výborně.

11. září 2010
avatar uživatele
100 %

Nemyslím si, že každý film musí mít silný příběh. Tenhle stojí na humoru a vtipných hláškách a pravdou je....směju se od začátku do konce, pokaždé! =) fakt mazec

5. září 2010

Dobrá komedie. Opravdu jsem se zase jednou dobře pobavila. Jean Reno i Gérard Depardieu si vedli velice dobře. Myslím, že tento film nepotřebuje sáhodlouhé komentáře a názory, protože fakt, že je skvěle provedený a pobaví se u něj kdekdo, ho naprosto vystihuje....:-)

30. srpna 2009
avatar uživatele
30 %

Tais Toi

Další pitomost z francouzského plátna. Prostě děj o ničem, a rádoby vtipný. Ne že by to nebylo vtipné, ale je řada věcí, dokonce i vtipnějších než tohle, tak proč vyšilovat kvůli tomuto filmu? Co se mi tu líbilo opravdu ze všeho nejvíc a u čeho jsem se nejvíc nasmál, byl okamžit, dyž Vogel zjistil že ho žena podvádí a rozhodl se s ní proto učinit patřičné kroky :-) Ale v celku, dá se říct, o ničem, a film mi neměl co nabídnout (snad jen ztrátu času).

31. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

Kentán z Montarži

Málem jsem tady Depardieua nepoznala. Každopádně svojí roli zahrál dokonale. Miluju francouzský komedie a tahle mě rozhodně nezklamala. Když mám na tenhle film náladu, vydržim se u něj smát od začátku až do konce. Je tu plno takovejch nenucenejch vtípků, který se tvářej jakože nic a položej mě smíchem na zem.
A k tomu ta neustálá Quentinova nevinná přiblblost a Rubyho kamenná tvář.

23. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Skvělá komedie. Gérard Depardieu a Jean Reno odvedli fakt skvělý herecký výkon. Neustále jsem se u toho smála, prostě ty hlášky. Fakt povedenej filmik.

1. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Bylo to skvelý. Francouzky komedie jsou čím dál tím lepsší. Depardie byl 100 bodový!!! Skvelé komedie, jiste si ji seženu na DVD.

30. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Perfektní komedie s výbornými herci. Viděl jsem ji už nejmíň pětkrát, ale vždy najdu něco nového a zatím se mi tato komedie neokoukala. Rozhodně doporučuju každému, kdo už má dost prvoplánového humoru z amerických tzv. komedií :)

30. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

och

Tohle byl prostě best film. Výborné obsazení a skvělý děj. Vlastně mu nemám co vytknout. Takový film jsem už dlouho neviděla. Prostě senzační.

30. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Velmi dobrý film. Neviděla jsem ho sice od úplného začátku (přišla jsem cca 10 minut poté, co začal), ale moc se mi líbil. Velmi dobré obsazení, Depardieu i Reno se předvedli. I ten příběh byl zajímavý tím, že profesionálnímu zabijákovi "pomáhá" prostoduchý venkovan. Skvěle jsem se bavila, občas jsem se zalykala smíchy. Překvapilo mě, jak skončil Rubyho vztah k té albánské dívce, nebylo to ani za mák ohrané či kýčovité. Ale bučící krabička a prdící polštářek (=krává, která prdí), to je naprosto nádherné a á se vždycky začnu znova smát. Tohle je krásná komedie, která určitě stojí za vidění!!!

30. prosince 2008

drž hubu

tahle věta se tam vyskytovala často:-) ale nedivim se, toho člověka by musel jeden zabít, ale na druhou stranu si ho nejde nezamilovat! skvělý filmový obsazení, poutavý děj, vtip...prostě vše, co od dobrýho filmu čekám!

30. prosince 2008

No prostě fakt dobrá komedie, nedivim se, že Ruby chtěl Quentina zabít :-):-D Prostě drž hubu! Moc se mi to líbilo...

30. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

...

Výborná francouzská komedie. Hlavně se mi na ní líbí, že je francouzská a ne americká...:D Dva hlavní představitelé jsou moc vtipní. A ještě ke všemu Jean Reno je jeden z mých nejoblíbenějších herců. Takže prostě pro mě jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděla. Troufla bych si i říct, že možná nejlepší.:)

30. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Velice vtipná záležitost

Jak málo stačí k tomu, aby se člověk pořádně pobavil. Spousta komediálních filmů se snaží o humor pomocí co nejbizardnějších a často i co nejtrapnějších scén, ovšem humor je kdesi v pozadí. Drž hubu je jasný důkaz, že k vytvoření vtipné komedie není třeba zase tolik. Jen dva kvalitní herci, kteří se dokáží postarat o celou zábavu. Pro Rena a Depardieua naprosto brnkačka. Oba hrají své role naprosto dokonale. Depardieu to měl určitě těžší, ale zhostil se postavy Quentina na výtečnou. Kdykoliv se objevil na scéně, aniž by něco říkal (což bylo opravdu vyjímečně), už jsem s úsměvem čekala, co z něj zase vypadne. K tomu pak pohled Rena a zábava je dovršena. Rozhodně jeden z nejvtipnějších filmů, co jsem kdy viděla.

29. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

BOMBA

Nejlepší francouzská komedie všech dob. Dva buzíci mi šlohli věci.......Super prdel. Doporučuji zhlédnout

29. prosince 2008
avatar uživatele
joda
...
70 %

OK

Docela fajná komedie na večer. Moc často se nestává, že by Depardieu v komedii zklamal. Reno byl taky fajn, říkala jsem si, kdy asi začne mluvit. Nejvíc jsem se pobavila, když byli ještě za katrem a pak také, jak je chtěli okrást ti dva frajeři. Slušný kousek, pobaví, ale najdou se filmy, u kterých jsem se bavila víc.

29. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Bomba

Tak tenhle film mě prostě dostal. Samozřejmě, Jean Reno a Gerard Depardieu jsou oba skvělí herci, ale až tak ohromující výkon jsem nečekala! Většina scén je pořádně vtipných, u toho se prostě nedá nesmát. Ale úplně nejradši mám ta z té věznice, jak Gerard napodobuje koně nebo to s tím psychiatrem. Tento film jsem viděla dvakrát, ale strašně jsem si ho oblíbila už po prvním shlédnutí. Sto procent je prostě málo!

27. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Perfektní film u kterého se směju pokaždé když ho vidím. A to se teda už směju pořádně a je to co říct. Jean Reno a Gerard Depardieu, to je prostě perfektní dvojka. Zvlášť, když je jeden z nich tak trochu, řekněme hloupější. Kdo by se chtěl zasmát u kvalitvní komedie, ať se na Drž hubu určitě podívá.

23. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Tento film patří k těm, na které se já i celá moje rodina dokážeme dívat znova a znova. Dva výborní herci se sešli a vytvořili sehraně nesehranou dvojku. Samý vtip, prostě úžasné. 100% je pro tento film málo.

22. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Film se mi velmi líbil,protože jsem fanoušek komedií a ty francouzské nemají chybu.Navíc se zde sešli dva mí oblíbení herci-Jean Reno a Gerard Depardieu.A hráli opravdu senzačně.Jsou tam naprosto úžasný hlášky.V průběhu filmu jsem prakticky nedělala nic jiného,než kuckala smíchy.Všem,co mají rádi bláznivé komedie,vřele doporučuji!!!

29. října 2008
avatar uživatele
90 %

Film se mi velmi líbil. Jakožto velký fanda komedií jsem byl opravdu zvědavý co dokážou předvíst dva skvělí herci, a to Jean Reno a Gerarda Depardier. A musím jednoznačně potrvdit, že dokázaly opravdu hodně. Jejich obsazení snad nemohlo dopadnout lépe, zvlášť G. Depardier se na roli blbce skvěle hodil. Jinak J. Reno také coby mafián nebyl špatný, ale přece jenom na Gerarda neměl. Samotný děj sice nijak nevinikal, ale vše napravila hromada vtipných scén, které doplňovaly skvělé hlášky. No prostě velmi vydařená komedie, dokonce si troufám říct, že patří mezi nejlepší komedie vůbec. Doufám, že třeba natočí dvojku, protože tento film byl velmi krátký a to byla škoda, tolik srandy najednou se totiž hned tak nevidí.

24. října 2008
avatar uživatele
Miya
...
100 %

Mazec!

Tais toi, to je naprosto skvělá francouská komedie, navíc, když tam hrají ti nejlepčí francouští herci-Reno a Depardieu. A jak řiká kamarád: I ta nejhorší francouská komedie je lepší než ta nejlepší americká :D

29. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Skvělá komedie, dobré obsazení, jen .. mi tam trošku vadí všechno francouzský ... nevím prostě mi to tam nesedí .. ale opravdu jsem se zasmála ... je to opravdu dobrá komedie :D ... 70%

25. července 2008
avatar uživatele
90 %

Výborná francouzská komedie s největšími francouzskými esy v hlavních rolích. Reno jako zločinec skvělý, Depardieu pak jako debil ještě lepší. Jedna z nejlepších francouzských komedií.

23. července 2008
avatar uživatele
100 %

skvela komedia, naozaj sa na tom da dobre zasmiat, len skoda toho konca. cakala som nieco ine :) ale aj tak to bolo skvele, 100 % ;)

15. července 2008
avatar uživatele
100 %

Jean Reno a ty jeho ksichty, když Depardieu otevřel pusu, to nemělo chybu. No hned po četnících moje nejoblíbenější francouzská komedie. Ale opravdu se klaním před pány herci jako jsou tito dva.

7. července 2008
avatar uživatele
100 %

31. května 2008
avatar uživatele
3ged
...
100 %

Drž hubu

Tak rozhodně nejlepší francouzská komedie. Gerard Depardieu je vážně skvělej a i když je děj filmu skoro o ničem, tak se na to každej musí kouknout až do konce a nudit se rozhodně nebude.

18. května 2008
avatar uživatele
100 %

Snad nejlepší komedie co jsem kdy viděl. Film byl opravdu velmi vtipný - smál jsem se skoro každé třetí scéně. Vlastně od začátku do konce, protože film začal neúmyslným vloupáním do směnárny a konec s bistrem. Spojení Jeana Rena a Gerarda Dipardiera - geniální dát k sobě tak známé a úspěšné herce. Oba myslím ze sebe dali to nejlepší. I jejich dabing byl naprosto geniální, protože Pavel Rímský je hodně specifickej hlas. Líbilo se mi jak se nebezpečný vrah neúmyslně spojil s tim blbem a jak si se všim nějakym způsobem dokázali poradit. Trochu mi vadilo, že v dabingu Zdeněk Mahdal nadaboval asi deset postav, někdy to až působilo fakt trapně, že tady prostě neměli dost dabérů. Tady jste Mahdala slyšeli jako chlápka v psychiatrickém ústavu, a za chvíli to už byl jeden z poskoků hlavního padoucha. Na francouzskou komedii je to naprostá bomba, takovejhle úspěch bych čekal spíš od američanů, i když američani by si měli takovýhle komedie držet na uzdě, protože někdy z toho vzejde jeden z největších trapasů a kravin jako třeba Superbad. Děj byl vlastně celou dobu velmi zábavný, ale mnohem víc v té první půlce, to jak jsem se se vším seznamoval, naopak druhá půlka se proměnila spíš na drama. To už bylo spoustu humoru vyzaseno a nahrazeno za emoce spolu s novou postavou. Ve filmu padlo tolik vtipných hlášek, že to dělá z tohohle filmu opravdu nejlepší komedii, na kterou se dá dívat. Někdy člověk nemohl ani popadnout dech. Jenom škoda, že film nebyl delší. ale ten konec si to navždy zpečetil takže dávám 97%.

29. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Tais-toi!

Film Drž hubu jsem viděla už několikrát a vždycky si ho s velkou chutí opět pustím. Líbí se mi na něm jak herecké obsazení tak námět. Ty komentáře hlavních hrdinů jsou prostě úžasný! Kdo si chce zvednout náladu a opravu se od srdce zasmát tak tenhle film je to to pravé ořechové.

12. února 2008
avatar uživatele
90 %

Tais Toi

Je to opravdu skvělý film, jeden z nejlepších z rukou francouzských filmařů, vždy mě pobaví a na 100% zvedne náladu. Spojení Gerarda a Jeana také nemá chybu, no a ty hlášky jsou taky super.

12. února 2008
avatar uživatele
100 %

Tak to byl snad nejlepší film jakej sem kdy vyděla, bavila sem se od začátku do konce a ještě mi bylo líto, že už to končí. Francouzský filmy mají většinou kvalitu. C'est magnifique.

9. února 2008
avatar uživatele
90 %

Na tenhle film můžu koukat pořád dokola a stejně se u něj vždycky výtečně pobavím.. Depardieu i Reno jsou skvěle sehraní, myslím, že lepší dvojici vybrat nemohli.. a suchej Vogel s tou svojí sebrankou.. hell yeah! 90%

26. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

na to se dá hledět dlouho. Čekali byste tyhle dva v tak vtipných rolích? Kdo jste to neviděl, najděte si čas.

1. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Tak tato komedie nemá žádnou chybičku! Je naprosto dokonalá a senzační! Jinak Gerard Depardieu tam vypadal jo skutečný cvok, a když se k němu přidal Jean Reno, vznikla dokonalá komedie. A tak vtipné hlášky jsem v žádném jiném filmu neslyšela

20. října 2007
avatar uživatele
100 %

Drž hubu

Výborná francouzská komedie o útěku z psychiatrie...Nejlepší je jak prchají jeřábem a prdící polštářky...Hodně sem se zasmál...100%

16. října 2007
avatar uživatele
100 %

Supr

Neni moc filmů, ze kterých sem dostal záchvat smíchu. Tohle je ale jeden z nich. Fakt bezva film, nemůžu ho vynachválit. Myslim že si zaslouží těch 100%.

15. října 2007
avatar uživatele
100 %

Supr

byl to fakt supr filmik sice sem ho videl uz pekne davno ale skoro vsechno si pamatuju.ale takovej blbec jako depardie nemuze byt nikdo.

4. října 2007
avatar uživatele
100 %

Francouzký komedie mám rád a tahle rozhodně nezklamala. Škoda jen na ten konec, to se mi k tomu moc nehodilo, ale scénka ve vězení s pavoukem je nejlepší z celýho filmu.

28. září 2007
avatar uživatele
80 %

Mě se tohle líbilo. Depardieu jako magor byl kouzelnej, Rena mám ráda a všechny ty útěky byly docela vtipný:)

27. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

100%

Skvělý film, už dlouho jsem se u ničeho tak nenasmála... Je to plné úžasných hlášek, dobré herecké obsazení, Gerard Depardier hraje blbce opravdu věrohodně. Rozhodně stojí za skouknutí....

27. srpna 2007
avatar uživatele
40 %

Tak to vidím já...

Celkem průměrný film, který mě nenudil, ale ani nebavil. Je plný klišé a děj není nijak originální. Celkově mi to přišlo jako něco o ničem. Vlastně mi chvílema lezly na nervy výroky Gérarda Depardieua, který je v tomhle filmu k nesnesení.

21. srpna 2007

Já prostě komedie s Renem miluji. Vše, co jsem doteď viděl, bylo bezchybné. A Drž hubu je snad nejlepší. Smíchy jsem nemohl chodit.

17. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Je to taková milá nijak zvláštní, ani nijak špatná francouzská komedie s hvězdným duem, které na každém kroku dokazuje, že umí. Na první pohled naprosto evropský film, který je hlavně uvěřitelný, nic nepředstírá, nic nepůsobí uměle, příběh se postupně nenásilně line. Některé okamžiky jsou veselé, jiné vážnější. A kdyby tvůrci dali ještě větší prostor té vážnější lince, mohlo to být ještě hodně zajímavé. Také je škoda, že to tak rychle skončilo. Ovšem za 42Kč z Blesku dobrý, ne?

7. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

úžasný xD

Tento film je podle mě vážně skvělej xDD. Já se na něj můžu dívat pořád dokola a nikdy mě neomrzí =). Ten, kdo to vymyslel, by si zasloužil "řád", páč tolik výbuchů smíchu jsem u jinýho filmu ještě nezažila=D. Vím, že ostatním lidem, který znám se to buď líbí hrozně moc anebo to pokládaj za "nesmyslnou blbost"... já patřím do té první skupiny=). Takže - vážně úúúžasnej film =P

1. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

To je dvojka :)

Reno si zopakoval chladnokrevného zabijáka jako v Leonovi a Depardieu si zase zahrál neuvěřitelnýho chudáka (na což se dle mého hodí nejvíc). Dohromady neskutečná dvojka, film byl fakt pro pobavení, super hlášky a ještě lepší děj. Komedie je to velice zdařilá a doplněná překrásnou chytlavou hudbou. Skoro lepší dvojka než Otík a Pávek ze Střediskové vesničky...

11. července 2007
avatar uživatele
80 %

Sranda

Jo tenhle film je fakt sranda. Stačí chvíli poslouchat Depardiera nebo se koukat na výrazy Rena, tak se hned musíte smát. Ještě k tomu tady jsou parádní hlášky.

9. července 2007
avatar uživatele
hani
...
100 %

Tak u tohohle filmu jsem se moc bavila. Dlouho sem se u filmu takhle nezasmála. Dvojice Gérard Depardieu a Jean Reno je opravdu výborná.

9. července 2007

Naprosto bezvadnej filmík. Po dvou letech mě stále neomrzelo se na něj dívat. Jeana Reno mám fakt ráda a tahle role mu sedla. A vůbec celej film má nějakej nápad a nezabývá se zbytečně trapnejma scénama jenom kvůli sledovanosti.

7. července 2007
avatar uživatele
90 %

Super filmek!!! Moc rada se na nej vzdycky podivam! Necekala jsem, ze Jean Reno bude tak bezvadnej v komedii.

3. července 2007
avatar uživatele
Elik
...
90 %

Tais Toi

Hlavní zápletka nestála za moc, ale film exceluje svou vtipností a dobrými nápady, díky kterým hned rádi zapomenete na ostatní chybičky:) k tomu kombinace dvou znamých a velice úspěšných herců, byla taky dobrý nápada, Reno a Depardieu byla dobrá volba...

25. června 2007
avatar uživatele
70 %

Na ne dvakrát originální zápletku je nabaleno hodně, ale opravdu hodně skvělých gagů v nichž doslova exceluje Depardieu. Reno se taktéž hodně snaží, ale jeho postava je napsána tak trochu ve stylu Leona, nicméně mu sedí jako ulitá. Bavil jsem se téměř jako u De Funesovek.

24. května 2007
avatar uživatele
100 %

Tais Toi

Jo, jo, jo a jo. Skvělý prostě boží nemá chybu. Herci parádní. Tvář Jeana a Geralda prostě všechno skvělý.

5. května 2007
avatar uživatele
90 %

hezké

Výborné herecké obsazení + výborný scénář = povedená komedie. Dost mě překvapila, nemám co vytknout a určitě se na ní ráda podívám znovu.

3. května 2007
avatar uživatele
100 %

Drž hubu

Výstižný název, a spojení tak perfektních herců v perfektní komedii. Co víc si člověk může přát na sobotní večer, dá se koukat fakt mnohokrát a stále je něco na pobavení... Jedna z nejleších komedií současnosti (((; nejlepší jsou ale TY hlášky!

15. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

tenhle film je podle mě spíš trapnej než vtipnej. žádnej světaborněj děj, celej film stojí na hereckej výkonech dvou hlavních hrdinů,k teří to taky jediní drží nad vodou

12. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

BOMBA!!!!!!!!!!!!!!! Nádhera!!!!!!!!!!!!!!! Kdykoliv tento film vidím směju se jak blázen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znám ho nazpaměť, ale stejně si ho znovu a znovu pouštím! Už jen kvůli skvělému hereckému obsazení!

26. března 2007
avatar uživatele
90 %

Tak u tohoto filmu , jsem se upřímně zasmála , a že hodněkrát, ty hlášky a vše. Když jsem si to pustila myslela jsem , že to bude nudné , ale postupem času sem se smála čím dál víc. Herci hráli super.

19. března 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to jo :)

Když jsem se na film dívala poprvé sledovala jsem ho jen tak jedním očkem takže mě nijak zvlášť neuchvátil... ale po dalším zkouknutí musim říct že je fakt supr... herci naprosto úžasní, je tu vtip, napětí, prostě pohodička... co víc si přát...

16. března 2007
avatar uživatele
100 %

Odzbrojující komedie, vlastně spíše mírná parodie na klasické akční filmy. Výborné herecké výkony Gérarda Depradieu a Jeana Rena. Patří mezi mé velmi oblíbené filmy.

3. března 2007
avatar uživatele
90 %

Drž hubu

Super povedená francouzská zlodějská komedie, kterou jsem už viděl minimálně třikrát a ani by mi nevadilo, kdyby ten film byl ještě o pár minut delší... Jean Reno a Gérard Depardieu sehráli své role na výbornou... Moc se mi to líbilo, takže dávám 90%...

22. února 2007
avatar uživatele
100 %

Nemá chybu! Tenhle film nemá chybu!!! Je fakt k popukání... Určitě doporučuju všem, kteří mají rádi komedie...

13. února 2007
avatar uživatele
90 %

Tohle je suprově bláznivá komedie s haluzama. Fakt se člověk nemůže nudit ani chvíli. Místama sem fakt nemohl s těma hláškama. Pár chyb, ale prostě super komedie, mohla by být delší, působí strašně rychle

6. února 2007

Tak toto je nejjlepší komedie jakou sem viděla.....no skoro nejlepší! Ale moje ségra u toho padala z křesla =o) Takže co dodat....sou tam super hlášky
Rubi.....Hóvno! Rubi...Hóvno!!!!!!! =)

30. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Vážně parádní komedie. Nemoch jsem se přestat řehnit. Vážně to nešlo. Gepardiemu to chak sedlo. Ta jeho postava "Quentin", byl fakt blázen.Ten na tom byl fakt nejlepší.

30. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělej film, obsazení, zápletka a komický scény dokonalý. Ode mě má 100% zaslouženejch. Vždycky se u toho chlámu..

12. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

skvělé

Tenhle film jsem viděla teprve nedávno, ale naprosto mě to uchvátilo. Po dlouhé době jsem viděla dobrou a naprosto šílenou komedii. Opravdu dobře vybraná dvojice hlavních hrdinů. Perfektní...

4. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělá komedie

Opravdu skvělá komedie, na kterou se určitě musíte podívat. Nejlepší je hláška: Máš oči jako kůň. Pro mě patří mezi nejlepší komedie. Dávám 100%.

1. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Skvelyyyy

Je to uzasnej film,super hlasky,uzasnej dej a herci goood..na to se urcite musite podivat!!davam 100%:))

17. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

:-D

Tento film mi doporučila moje profesorka francouzštiny stím, že je to oddechová komedie, ať si to pustím francouzsky s titulky, abych si tu "fráninu" procvičila. Musím říct, že mě ten film tak neuvěřtelně bavil, že jsem na nějakou gramatiku a fráze nestačila dávat pozor... fakt skvělé... smála sem se nahlas... Gérard i Jean byli bombastičtí. Nemůžu o tomto filmu psát jinak, než v superlativech...

2. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Kvalita

Tak tenhle film nemohl mít lepší herecké obsazení...Jean Reno jako individualistický zloděj je naprosto perfektní...role šitá pro něj...a Depardieu jako nejukecanější člověk...kdo by to mohl zahrát lépe než on?!Vtipné hlášky, senzační mimika...prostě kvalitní komediální film...

8. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

Film jsem viděla jednou a úplně mi to stačilo. Ale nemyslete si, že se mi to nelíbilo. Líbilo, jen Gerard to zahrál tak skvěle, že jsem měla opravdu chuť mu rozbít hubu. Je to takový ten typ dobré francouzské komedie a hlavní dvojice si to určitě užila.

29. října 2006
avatar uživatele
90 %

Jean Reno a Gérard Depardieu ako skvelá komediálna dvojica, ktorá ma naozaj prekvapila. Táto komédia je úžasná a dokazuje, že aj európske komediálne filmy dokážu v pohode konkurovať aj tým z Hollywoodu.

7. října 2006
avatar uživatele
80 %

Jednoducha oddechovka, ktera si zaslouzi uznani pro herecke role. Film vas pobavi jednoduchymi, ale hodne vtipnymi forky, ktere se tam objevuji velmi casto. Skvela komedie, ktera urcite stoji za zhlednuti;)

14. září 2006
avatar uživatele
90 %

Reno+Depardieu Záruka kvality

Myslím si ,že se tímto filmem ukázalo ,že jak Reno,Depardieu jsou herci výborné kvality naše cesta do řecka byla díkyy tomuto bijáku velmi dobře oživena.

7. září 2006
avatar uživatele
100 %

:)

Bezvadná komedie. Člověk si u ní odpočine a moc se pobaví. Herecké obsazení je dokonalé a ty hlášky!! I když sem to už viděla asi 40x pořád se tomu upřímně zasměju.

7. září 2006
avatar uživatele
pb
...
100 %

Dobrá komedie, a obsazení hlavních rolí, jean reno a depardieu, no dokonalý. moc se mi to líbilo a zasmála jsem se. =) moc dobrý.

2. září 2006
avatar uživatele
90 %

Super komedie s perfektníma hláškama, člověk se u ní mrtě pobaví. Herci odvedli skvělý výkon, děj trošku pokulhával, ae to se mu dá odpustit.

28. srpna 2006

!!!!!!!!

Dokonalá komedie. Udělalo to hlavně obsazení hlavních rolí. Divila jsem se, jak Jean Reno, kterého známe spíše z komedií, dokázal zahrát takového ledového zabijáka, když kolem něj pobíhal Depardieau a říkal něco jako "Jsem Quentin a jsem z Mortarji"
Moc se mi to líbilo a myslím, že na tenhle film se dá koukat i víckrát.

22. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Perfektni komedie plná skvělých hlášek a vtipných scén. Doporučuji těm, kteří se rádi od srdce zasmějí ocení kvalitní herecké výkony a dobře napsaný scénář, žádné trapné dialogy ani "umělé" hraní jako v amerických teenagerských komediích. Neříkám, že jsem žádnou neviděla, některé jsou fajn, ale Drž hubu! je podle mě taková "seriózní" komedie:)

21. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Nářez jak nic jiného prostě Gérard Depardieu a Jean Reno dali dohromady suprovou dvojci která se doplňuje svýmy kecy a hláškamy prostě nářez doporučuji

18. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

To bych nečekala

Původně mi tahle komedie byla proti srsti (už jen proto, že ji vybrala sestra), ale pak jsem se opravdu bavila. Příběh o tom, jak držíte bobříka mlčení a šoupnou vás do cely s ukecaným magorem je docela povedený. A pak ten únik, blázinec a vtipné scénky okolo toho, které doplnuje opravdu skvělý humor, který mám ráda.... Dobrý

1. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Jean Reno

Komedie jo, na vic jak 60% ani náhodou... Z těch 60% patří minimálně třetina za výkon, který předvedl Jean Reno... Reno dokáže i z relativně "podivného" filmu udělat něco víc. :)
Film má podivnou zápletku a končí ve chvíli, kdy jsem to nečekal - připadal mi nedokončený.

18. června 2006
avatar uživatele
90 %

Naprosto geniální komedie, u které jsem se nasmála od začátku až do konce! Dlouho jsem neviděla něco takhle geniálně povedeného! Depardieu i Reno odvedli skvělý výkon! Ale přesto mi tam vadilo pár věcí ve scénáři (viz holka z bistra).

16. června 2006
avatar uživatele
90 %

Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl(alespoń podle mě).Celkem dost jsem se u toho nasmál...skvělý film...

10. června 2006
avatar uživatele
100 %

tenhle film sem neviděla do konce ale na 100 procent si ho pujčím! měla sem u toho celou dobu záchvaty smíchu, byly tam pěkný hlášky a ani trochu jsem se nenudila!!

24. května 2006
avatar uživatele
50 %

Pár vcelku vtipných hlášek, dokonce i scén, ale trochu jsem se nudil. Rozhodně jsem od dvou hereckých hvězd čekal víc. Neříkám, že by to špatně zahráli, to vůbec ne, jen mohl být film líp zpracovaný. Řekl bych, že děj se trochu vymknul z ruky a nebylo to moc profesionální. I když námět oceňuju.

9. května 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tento film byl opravdu skvěle natočen a hlavně Jean Reno a Depardie předvedli vynikající výkon. Vždy jak se na tento film podívám, tak mně vždy dostane a pořadně se zasměju.

1. května 2006
avatar uživatele
80 %

Vynikajúca francúzka komédia v ktorej sa pre mňa v nezvyčajných úlohách objavia skvelí G.Depardieu a J.Reno. Herecké obsadenie polovica úspech a druhú dotvára vynikajúci humor.

20. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Nebýt několika vtipných xichtů Jeana Rena, nezasmál bych se vůbec. Snaha o vtipnost jednotlivých dialogů i scén vyznívala spíš trapně a nevtipně a je vidět, že se tvůrci snažili udělat bláznivou komedii za každou cenu. Nepovedlo se, škoda.

19. března 2006
avatar uživatele
100 %

francouzke filmy-Jean Reno ....

Teda, všechny filmy, kde hraje Jean Reno, jsou skvělý, ale Drž hubu!...to prostě nemá chybu...už jsem to viděla asi desetkrát a stejně mě to vždy dostane

17. března 2006
avatar uživatele
80 %

Tomu říkám komedie. Jean Reno je skvělý a Gerard Depardie taky. Ta jeho role totálního blbce mně uchvátila. :-)

8. března 2006
avatar uživatele
90 %

:)

Úplně nejlepší francouzská komedie, strašně moc sem se nasmál.Super hlášky, super herci.A Kentán je fakt super borec.

8. března 2006
avatar uživatele
90 %

komedie tak zoufale absurdní a šílená, že jsem byla donucena rozsekávat se smíchy od začátku do konce..

6. března 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělý

Skvělá francouzká, místy trochu akční komedie.
Výborný děj, skvělý scénář, a skvělý výkon obou herců(Reno v roli Rubiho, a Dipardie v roli blbce)

28. února 2006
avatar uživatele
20 %

nic moc

Teda jako tenhle film mě už od začatku nenadchl a spíš jsem se u něj nudila. Všichni mi tvrdili jak je to vtipný, ale mě to přišlo spíš k pláči.

13. února 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

Mám rád komedie a tohle je zrovna jedna z těch, u ktarých jsem se smál od začátku až do konce a kdykoliv se na ní podívám znovu...

3. února 2006
avatar uživatele
70 %

Shut Up!

Koukala jsem na to s kámoškama a ty říkaly, jaký to není perfektní film. Nemůžu říct, že by se mi nelíbil, ale zase tak moc jsem se u něj nepobavila. Ale Gerard byl kouzelný:) Až mi ho někdy bylo moc a moc líto, jak na něj Reno kašlal:)) Naštěstí to ale mělo happy end, jak jinak.

1. února 2006
avatar uživatele
50 %

De.....dobrý....

Zajímavej film.......někdy docela vtipnej, ale naprosto nejlepší je hereckej výkon Depardieuho(Quentina)to je fakt bomba!Ale film celkově mě moc neoslovil......!

31. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělá francouzská komedie. Člověk se při ní uvolní a zasměje. Výborné herecké obsazení. Ve filmu jsou dost good hlášky:) Skvělá od začátku až do konce.

28. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

jojojo

Supr komedie,herecký obsazení jako ze škatulky.Tenhle filmeček se jim fakt poved.Fakt sem se u něj zasmál.

18. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

No Depardie byl dobrý, komické situace umí dobře ale přesto mi film přišel jaksi nudný. Reno taky moc nezaválel a jim proto z pohledu diváka dávám 60%.

29. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Sqvěle francouzi =0)

Skvělá komedie, která se určitě francouzům povedla, nemám celkem co vytknout, možná akorát nadměrný humor, ale to je přece dobře ne?! =0)

14. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Drž hubu!

"Jsem Quentine z Montarquie" tahle hláška je z celého filmy nej. Jinak film byl fakt dost dobrej:) Ale Quentine z Montaquie byl stejně super:) Doporučuju:)

13. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je opravdu bomba. Celej film stojí na dokonalejch hercích a Depardie jako blbeček je naprosto excelentní. U tohohle filmu jsem se prohybala smíchy od začátku do konce!Doporučuju

8. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Sqele

Sqele, ja už ani neviem čo už mám na takéto filmy písať...proste sa mi strášne páčia takéto typy filmou a ak sú navyše francúzske tak to nemá chybu :)

1. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Tais Toi

Super film, Depardieu ze sebe udělal prvotřídního blbce. Moc se mi líbil a tak jsem na něj šla do kina dvakrát. Takže všem doporučuju, je to fantastická komedie s brilantními replikami!

30. října 2005

Držte huby!

U tohodle filmu se budete chlámat od začátku do konce. Je tu spousta skvělých vtipů a humor, který se zde propaguje přesně padl do mojí noty. Třeba scéna, kdy Depardie ukazuje Renovi fotku koně a říká, že je mu podobný by měla být ve zlatém fondu kinematografie.

29. října 2005
avatar uživatele
100 %

Wow!!!

Tak zaprvé Reno a Depardieu sou snad nejlepší francouští herci které znám :-) Myslím, že to zahráli na 100% a film musí pobavit snad úplně každého... Doporuču skouknout!!! =)

28. října 2005
avatar uživatele
90 %

hehe

nenarocny, ale pre mna veeelmi zabavny film, ktory mi pripomenul zlatu eru francuzskych komedii. jean aj gerard skvele hraju a vynikajuco pobavia. velmi prijemna komedia, ktora zarucene pobavi a neurazi.
doporucujem

13. října 2005
avatar uživatele
90 %

Komedie

Povedená francouzká komedie. Skvělé hlášky. Gérard Depadieu je k potrhání, odvedl dost dobrý výkon. Jean Reno hraje svoji roli drsňáka taky dobře, ale myslím, že mohl být i lepší. Každopádně jsem se hodně nasmál a doporučuji všem, kteří mají rádi francouzkou komedii.

12. října 2005
avatar uživatele
80 %

Gejzír Humoru!!

Opravdu neuvěřitelný pocit mě zalil po zhlédnutí prvních 10 minut tohoto francouzského filmečku. Někdy sem skoro "explodoval" smíchy. Výborné výkony obou hlavních herců dotvořily můj celkový dojem. Jean Reno v roli klasického drsňáka u mě obstál na jedničku a Depardieu? Ten mě velmi mile překvapil, na svůj věk, klobouk dolů.
Na závěr bych rád i tak trochu ubral, tomuto jinak skvělému filmu, trochu mě totiž zklamala jednoduchost příběhu, ale pravda je to komedie a tam se ten příběh tak nějak "nepočítá".
Toď vše

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

tak je

Jean Reno je moj najoľúbenejší herec a Gérard Depardieu je jeden z tých ktorých nemusím ale tento film je niečo neuveriteľné. Smial som sa od začiatku až po koniec, doporučujem každému kto sa chce baviť

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Nevim

Nevim nevim jestli je ten film zas tak vtipnej, tentokrát se postavim na stranu kritiků. Nebylo to výborný ani dobrý bylo to doceka dobrý. Reno tam hral asi nejlíp.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Jean a .... no žůžo :)

Francouzsky filmy moc nemusim ,ale tenhle se mi opravdu líbil.Bylo to moc pěkně udělaná a Jean Reno mě o5 nezkalmal.Mám ho moc ráda jako herce a tady se prokázal i jako skvělý bavič.Tento film srší humorem a vtipem.Je to skvělá zábavná komedie :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Není co řešit

po dlouhé době opět jedna klasika a k tomu se skvělým obsazením.Kdo se chce pobavit a nechat se unášet skvělým humorem klasické francouzské komedie měl by tento film shlédnout bez okolků.Skvělé herecké výkony všech herců a podání toho všeho fakt super.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Fakt sranda

Gepardieu je v roli Quentina naprosto jedinečný, a když se k tomu přidá Jean Reno v roli drsného zabijáka a zloděje, který prostě musel chytit jako profesionál takového blbce jako je Quentin a hezky zamotaný film tak je to úplně super.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Drž

hubu. Tak takhle jsem se už dlouho nezasmál, navíc mistrovsky vybraná dvojice herců. To se musí vidět. Zvláště scéna v autě, kdy quentin má tu mečící plechovku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
100 %

:-)

Docela povedená komedie o bláznovy a vrahovy.Humor skvělý,dějově taky povedené-no opravdu povedené !

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nečekané

Skutečně nečekaně zábavná francouzká komedie. Viděl jsem ji již několikrát a stále mě nenudí, ve srovní s jinými pokusy francouzkého humoru.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

ňo nevím

začátek se mi moc líbil to jak si spletl směnárnu s bankou . Ale pak se mi nelíbilo to jak pořád dolézal za tím druhým ale jinak to byla dobrá podívaná .

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nářez

Tak tenhle film patří mezi mé nejoblíbenější a to sem ho viděl jen jednou. Podle názvu jsem si myslel že to bude ptákovina ale hned na začátku mě Gerard totálně rosekal a do konce filmu jsem se jen řezal.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Bomba

U tohoto filmu jsem se smála od začátku do konce. Jinak to ani nešlo. Všechno ve filmu bylo skvělé, od prdícího pytlíku a bučící krabičky až po kradení aut. Tenhle film se nedá popsat, ten se musí vidět!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Drž už hubu

Film jak se patří. Hned po skončení úvodních titulků, kdy většina lidí ani nedosedne a nenapije, začne se na nás valit příliv vtipů. Skvělý Jean a Gerard se skvěle doplňují, a každý hraje tip hrdiny, jaký by se dal hned na první pohled uhodnout. Blbec a drsňák - sami už určíte... :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
80 %

Zábava

Prostě jsem si sednul, pustil film a od začátku do konce se docela dost bavil. Nepatřilo to k nejlepším, ale je to hodně dobré.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Drž hubu

Tenhle film je suprový.Jak vydeptat i toho nejotrlejšího zločince aby si podřezal žíly nebo se pokusil jinak zabít.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Gérard Depardieu

Film není famózní díky svému ději, ale díky tomu jakým způsobem ve filmu hrají Jean Reno a Gérard Depardieu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Trošku jiné

Prostě francouzský humor je zase něco jiného. Je to takové milejší něž americké "komedie"¨, které z vás smích spíš vynucují... Tady prostě jen přirozeně vyprsknete smíchy, ono stačilo už jen to střídání se u těch vězňu na začátku, jak s ním nikdo nevydržel. Gérard Depardieu se své role zhostil na jedničku a udělal ze sebe perfektního šaška... třeba jak ukradl to druhé policejní auto. Nebo jak postupně hodnotil veškerá auta, která řídil, prostě příjemně uvolňující podívaná. Jean Reno byl takový, nevím jak to říct, prostě se do role moc nepoložil, takže mě trošku zklamal. Celkový dojem je však víc než uspokojivý, váhám mezi 80 a 90...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Drž hubu

Blbec a drsňák to už jsem někde vyděl,ale Depardieu je dobrej.Asi typický francouský humor.I přesto jsem se bavil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Dobrá komedie:-)

Vtipná svěží komedie postavená na chemii ústředního tandemu Reno-Depardieu. Tito dva francouzští herci prakticky neslezou z plátna a jen díky nim jde o opravdu zajímavý kousek. Kam se na francouzské komedie hrabou ty rádoby vtipné americké popcornové taškařice.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

:)

tak toto je úžasný film já bych toho druhého být na místě jeana rena nejraději přizabila nejvíce mě rozesmála ta scénak na začátku kde chtěl přepadnout tu směnárnu fakt úžasný film

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

:-)

francouzi vědí jak na komedie . Obsazení taky dokonalý. Možná by mihlinatočit něco jako pokračování. Jen málo lidí dneska má tak velký srdce jako ted hlupák

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Film

Skvělý film a ještě lepší herci jako je např.: Jean Reno. Francouzské komedie patří mezi mé oblíbené a tady tento film mě v tom utvrzuje.

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
100 %

Ruby HOOOVNO!!!!

Tak tahle komedie se jim opravdu povedla!Blbec a trestanec!V celku nemá chybu!Srandovní i napínavé!Tak to má být!

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Nic moc

Na to, že zde hraje Jean Reno a Gerrd Depardie sem čekal o trochu víc.Čekal sem, že to bude něco jako WASABI.To se Renovi povedlo dost.
Pro mě tedy zklamání.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Dalo sa

Ja som čakala tiež niečo lepšie, ale dalo sa na tom zasmiať a niektoré scény boli fakt dosť dobré. Mne sa to v celku páčilo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Burani...

Od této komedie sem moc nečekal, ale mile mě překvapila. Hlavně tím, že je krátká a pak také svým přímočarým až buranským humorem. Depardiue hraje toho debila s gustem a Reno je standartně dobrej.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

:0(

Kravina na entou.Buď nerozumím francouzskému humoru nebo byl tenhle film opravdu tak hrozný.Nezasmála jsem se jediné scéně a udělat z Gerarda Depardieu takového blbce...to snad není možné!!! I Jean Reno hrává v lepších filmech...

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Drž hubu

Nevim, člověk se sice zasměje ale jinak celkem chaotická komedie. Nebo směs něčeho podobného. Míval i lepší filmy. Pa.

Kdysi dávno

Nejlepší komedie

Nejlepší komedie kterou jsem kdy viděl.Viděl jsem ten film 14krát a pořád se směju.Myslím že obsazení herců je též dobrý.A dokonce je obrý i český dabing a to by jsem nečekal.Jinak myslím že to je njlepší komedie na světě a jestli se na to někdo chce podívat doporučuji.I když se někomu nelíbí nevadí.Nezazlívám jim to ale divím se jak se nemůže takhle povedená komedie někomu líbit. Prostě dvěmi slovy Drž Hubu (Tais-Toi)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Very good

Asi nejlepsi francouzska komedie.Skvele obsazení.Zvlaste pak herecky vykon Gerarda Depardieu,ktery vzal roli blbce.Moc se mi libil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

typický frantíci

komédia na ktorej sa dá zasmiať herecké obsadenie dobré len nemôžem si pomôcť stále z toho cítim tú francúzsku filmovú školu:) ale inak fajn

Kdysi dávno