home
Dračí války

NÁZORY K FILMU

Celkem zvláštní, ale zajímavý film. Je tu sice pár věcí, které mi to vadily, například vyzbrojení ani nevím jak to nazvat, prostě ty velký potvory na straně Zlého draka. Příběh z části zajímavý a z části nesmyslně nudný. Ale hlavní představitel neskutečně krásný ;) tak aspoň nějaké plus :-D....jinak teda film není úplně špatný, nemůžu říct, že bych se u něj vysloveně nudila, ale už jsem viděla lepší filmy i s touto tématikou, ale také horší ;)......

22. března 2009
avatar uživatele
80 %

Draci

Docela pěkný film, umělost možná trošku prokukovala, ale ve strovnání s Eragonem teda o mnoho lepší, herce jsem neznala ale jejich herecký výkon byl podle mne pěkný, nevžili se do toho naplno a chovali se jako obyčejní lidé....Děj byl rychlí,lehký snadno pochopitelný a zajímavý... konec byl podle mého názoru velmi smutný...

Za samotný film dávám 100% ale rozhodně jsem musela minimálně 20% strhnout za Draky. Čínký drak je zkutečně z počátku Hadem, ale je jím pouze dop doby kdy dospěje a přemění se v draka se dměa páry nohou a tak to pokračuje dál až nakonec má drak pro všechny velmi cenná křídla. Připadá mi to jako urážka draků, drak nikdy nesebere život nevynnému člověku jako to zde udělali byla by to urážka a velká potupa draka.

Režisér tedy udělal krásný film ale znalost Drakologie velmi kolísá.

25. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

Panebože díky za to, že ten film byl tak krátký, že jsem u něj naštěstí nestihla usnout. Nebylo to vysloveně špatné, pointa byla zajímavá, ale prostě nenatočili to tak, aby to člověka nadchlo. Hadi, draci či co to bylo byli na první pohled naprosto umělí, co do realistického vzezření jim fááákt hodně chybělo. Armáda vypadala jako okopírovaná ze Star Wars a to mi dost vadilo, protože pokud neumím vymyslet něco originálního, tak přeci nekopíruju !!!! Oba hlavní představitelé to byla tragedie. Jason Behr kdysi možná zářil v seriálu Roswell a u toho měl i skončit, filmová role mu vysloveně nesedla, každý pohyb strnulý, tupý výraz březí krávy a dál už nebudu pokračovat. Dost mě dorazilo, že oba najednou zjistili, že se v minulém životě milovali a asi po hodině co se znali už si vyznávali div né lásku - divné a rychlé a to i na americký film !! Jediné co se mi snad trošku líbilo tak konec a to ze dvou důvodů - zaprvé, že to opravdu konečně končilo a zadruhé, ten "drak" ve kterého se nakonec ten hodný had proměnil vypadal celkem roztomile a tak si i čínského draka představuji. Takže za draka a za to, že to bylo krátké dávám 40%,ale víc ani štěk !!!!

3. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Film mě hodně sklamal. Čekal jsem od něj teda mnohem víc. Příbeh byl neskutečně odfláknutý. Herci se na tento film ani moc nehodili. Líbili se mi akorát obrovští hadi a impozantní bitva na konci.

12. května 2008
avatar uživatele
50 %

Moc krátké

Příliš krátká stopáž dělá film nepřehledný a uspěchaný. Hlavní hrdinové vám přes rychlé tempo nestačí přilnout a je Vám jedno co s nimi bude. Efekty vypadají jako z počítačové hry. Snímek připomíná spíše epizodu z anime seriálu, než celovečerní film.
Celkově z něj ale tak špatný pocit nemám. Závěrečná bitva ve městě se opravdu povedla (i když D-War zachránit nedokázala).

2. února 2008
avatar uživatele
70 %

Legenda

Je to velice zajímavý film, i když bych u něj měl několik výhrad. Hodně scén mi přšlo jakoby "vykradených" z jiných filmů, poznával jsem tam Star Wars: Epizodu 1, Pána prstenů, Den nezávislosti, Kralovstvi Ohne a Power Rangers. Za druhé ve scénách kde jsou tanky M1 Abrams mi připadaly takový moc umělý a těch jisker když střílely, no očividně se šetřilo i když počítačové efekty byly na velice vysoké úrovni. Ale i přesto se mi film docela líbil a pobavil jsem se u něj.

1. prosince 2007