home
Dotek zla

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Tak tenhle film mě mile překvapil. Čekal jsem sice poněkud napínavější děj, místy jsem nevěděl co je skutečnost a co přeludy, ale fakt se mi líbíl. Dpoobrý děj zápletka i ten konec. Jen tam byloa ž moc naboženských keců chvílemi, ale to se u těchto filmů dá čekat.

27. června 2010
avatar uživatele
80 %

docela dobrý, líbil se mi hlavní záporák:P , Kim Basinger nemusim, navíc Christina Ricci...takže ve výsledku docela solidní podívaná

2. května 2008
avatar uživatele
70 %

Touch of Evil

Dotek zla je film tak akorát pro mě, tzn. že to není vyloženě horor při kterém každou druhou vteřinu přivíráte oči ale takový slabší hororový odvar (jestli se to tak dá vůbec nazvat). Docela obdivuji Holliston Coleman - vím, že jí v té době už bylo kolem osmy a už taky měla něco za sebou ale přeci jen jí to muselo dát zabrat sehrát to tak tajuplně. Dotek zla se mi líbil a i přes ty krysy mu dám 70%.

9. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Tenhle filmek se mi moc libil! Mimochodem ta fetacka Jenna to zahrala opravdu skvele. Jinak se mi moc libilo tajemno. Podle me moc dobre zpracovanej filmek. Filmy s podobnou tematikou mam moc rada!

17. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Film se pohybuje v známých kruzích okultní kultury. Je mnoho filmů, které se opírají o postavu Satana a i když tenhle film je natočený vcelku dobře, má dobrý děj i hudbu, nějak bych ho v té řadě filmů stratila. Spíš než bála, tak jsem se smála těm počítačových krysám a létajícím démonům. Ti se tvůrcům opravdu nepovedly.

8. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Zbytečně překombinovaný a efektních zásahů dobra a zla bylo taky trošku moc, ale vcelku se na to dalo koukat. Kim se po dlouhé době zase vytáhla. Zbytek herců už byl slabší, ale rozhodně nehráli špatně...Na sobotní noc dobré....

7. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Dobrej film! Dost dobrej film! Nejdřív jsem si opravdu nedokázala představit Kim Basinger v hororu, ale tohle všechno změnilo, ale Dotek zla je výborný! I když musím přiznat, že spíš kvůli Rufusi Sewellovi, než Kim, ale i tak to rozhodně stojí za to!

7. ledna 2007