home
Dohola

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

No řekněte sami...

...kolik znáte filmů o stříhání vlasů? Já se opravdu bavil celou dobu. Bavilo by mě to snad i bez romantických pletek na pozadí soutěže.

9. února 2011
avatar uživatele
100 %

Tento film chtěla po mně jedna moje nej kámoška - bohužel si ho musela sehnat sama. Ještěže tak, protože když jsme byly na výletě, tak jsme se na něj podívaly a výsledek??? Film je fakt VÝBORNÝ!!!! Opravdu, Alan Rickman byl v této roli skvělý. Je příjemné vidět ho taky někde jinde, než jen v Harrym Potterovi.

21. června 2009

Jedním slovem - SKVĚLÉ, sice jsem tento film viděla už před hoooodně dlouhou dobou, stejně si na něj velmi dobře pamatuju. Na něj se prostě nedá zapomenout. Abych to shrnula, děj senzační, výběr herců taktéž, a účesy??? Přímo senzační. A ovečky? (roztomilé :-D)

9. května 2008
avatar uživatele
90 %

no hezkýý:) Alan Rickman byl výbornej, děj fakt dobrej, konec filmu úžasnej ... ostatní herci byli taky celkem slušní

2. května 2008
avatar uživatele
80 %

Tahle odlehčená "komedie", která ve světle okolností nakonec není komedií mě svou dobře zvládnutou atmosférou prostě okouzlila. Ohromný podíl na tom má většina z herců od dobrého Hartnetta přes výborného Rickmana. Takhle nějak si představuju film na nudné čtvrteční dopoledne.

27. prosince 2007
avatar uživatele
Lafi
...
70 %

Dohola

Tak nějak jsem váhal nad tím jak film hodnotit. Film má originální námět, ale scénář a režie jsou dost průměrné. Jde to přesně podle jisté šablony, takže jsem od začátku věděl k jakému konci to směřuje. Přesto film dokázal v některých momentech velmi příjemně překvapit. Překvapil hlavně co se týče pole humoru. Označkování ovcí, nebo růžové srdíčko v rozkroku nemělo chybu. Jako pěkný průšvih se však ukázaly být dojemné scény, které od zatracení v hlubinách trapnosti a nechtěné směšnosti zachraňují jenom parádní herci. Nerudný obličej Alana Rickmana budete mít rádi, i kdyby jste nechtěli. Ale to co předvádí Josh Hartnett už jsem v několika filmech viděl.

21. října 2007
avatar uživatele
90 %

Film, kde hraje A. Rickman, musí být podle mě jasným signálem, že stojí za to. A když se ještě přidá B. Nighy, není co řešit.
Film mě nezaujal jen vtipem ale hlavně se mi líbila přehlídka účesů, která byla opravdu nápaditá...

21. září 2007
avatar uživatele
100 %

Dohola :)

Na tenhle film jsem přišla úplně náhodou...projížděla jsem si filmografii Joshe Hartnetta a stručný děj filmu mě něčím (ani nevím čím) upoutal. A jsem ráda, že jsem na něho narazila. Prostředí kadeřnické soutěže je neotřelý a zcela nový nápad, a o to přece jde - zaujmout něčím novým. V podstatě je to pohodová romantická komedie s opravdu krásným a dojemným koncem - Sandra, její tetování a vůbec celkový vzhled (což byla vlastně disciplína) na mě zapůsobili neuvěřitelným způsobem. Úplně mi tím vyrazili dech. Navíc se ve filmu taky pobavíte, což je takový bonus - třešnička na dortu!!!

8. února 2007
avatar uživatele
100 %

Jak já to vidím

Můj názor je asi takový:tento film mám na DVD a ráda se na něj dívám. Nejlepší kolo je asi celkový vzhled, protože tam má Sandra hezké tetování na hlavě. Tento film bych doporučila těm, kteří mají rádi kadeřnictví a napětí o vítězství. To je asi vše o mém názoru.

22. ledna 2007

Dohola

Osobně se mě film moc nelíbil, protože už jen námět je děsná blbost. Turnaj o nejlepší účes roku. Přijde mě to dost uhozený. Co film nadnáší, tak Alan Rickman, který zde hraje holičského veterána :-) a jako správný hrdina zachraňuje zdánlivě prohraný turnaj i svého syna. Film moc nedoporučuji, ale kdyby jste se hodně nudili, opravdu HODNĚ, tak se na něj podívat můžete.

19. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

:)

Na téhle komedii se mi nejvíc líbí "výroba" těch učesů.....(vějíř co měla Heidy Klum byl fakt pěknej).

3. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

Film má dobrý nápad, starosta je nezapomenutelný, ten divák taky. Ale předem je hned jasné jak to celé skončí. taková romantika. A vyhrání o bod - - jak klasické a opakující se v x filmech - - pohádka. Chtělo by to něco originálního, myslím že v takovém novém filmu by se to stávat nemuselo.

10. října 2006
avatar uživatele
80 %

so good:P

Anoo, přiznávám se bez mučení, na tento film jsem se samozřejmě dívala kvůli J. hartnettovi.. sice nejsem nějaká posedlá šílená fanynka, ale tenhle chlapík se mi fakt líbí... ale nakonec z filmu vznikl fakt pěkný kousek a ani ten josh tam nemusel být a film by se mi i tak líbil... nejlepší a nejpřevratnější film to určitě není, ale pro pěkný pohodový večer ideální... A. rickman jako vždy skvělý, pohodička... // Přiznávám se bez mučení, toto hodnocení bylo ovlivněno pouze a jen Joshem Hartnettem a na 90% film rozhodně nění... tak na 75

3. července 2006
avatar uživatele
80 %

Úžasnej film, z velké části díky obsazení. Josh je prostě sqělej a ve filmu hrál jako vždycky nadprůměrně =)

16. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Je to celkem krize...točí se spousta dobrých filmů, které bych ráda viděla. Bylo natočeno spousta dobrých filmů, které jsem neviděla a které bych ráda viděla. A bylo natočeno spousta dobrých filmů, které jsem viděla, přesto je chci vidět zas. Takže trpím velkým nedostatkem času, jelikož chci stíhat taky žít:) Tento film spadá do třetí kategorie...což jsem si uvědomila až po opětovném zhlédnutí. Já miluju anglický přízvuk a Alana Rickmana a anglický přízvuk a Billa Nighyho. A anglický přízvuk...takže jsem při sledování tohoto filmu měla opravdu více důvodů vrnět slastí:)) Film má úžasný příběh, který je v podstatě jedoduchý, přitom se však na pozadí odehrává vyloženě lidské drama, které se mě opravdu dotýkalo. Všechno do sebe krásně zapadá, je to film, na který se určitě znova podívám. Dohola zapůsobí nejen netradičním příběhem i prostředím, ale i skvělými hereckými výkony, zvláštním, osobitým druhem humoru, účesy a tetováním:)

1. února 2006
avatar uživatele
80 %

jujujujuj....

JUj, tak tento film se mi líbil, ale dávám 80%, protože by mohl být propracovanější, jinak účesy byly supeeeeer.....

5. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

:)

no tak byl to zvláštní film pár vtípků by ste v něm taky našli ale musím říci že nejvíce se mi líbila postava starosty a jeho nadšení pro soutěž ten byl nezapomenutelný ....

29. října 2005