home
Dobytí Planety opic

NÁZORY K FILMU

Celá série nestojí skoro za nic, tenhle díl není výjimkou. Je to utahaný film, bez náboje. Takový průměr.

16. října 2010
avatar uživatele
100 %

Můj neojoblíbenější díl z celé serie! Možná se ěnklomu nelíbí, ale mě rozhodně jo. Je to to stara klasika, kterou hned tak něco nenahradí. Triky byly na svou dobu dobré, ted by byly ještě lepší, ale to je jiná věc. Příběh je také celkem dobrý, a jasně ukazuje jak to všechno začalo. Prostě supr.

27. června 2010
avatar uživatele
10 %

Další tragický díl ze zpackané pentalogie. Ještě, že jich není víc. Zbytečné rozvíjení příběhu a ještě tak hrozným způsobem.

11. května 2010
avatar uživatele
30 %

Toto je asi nejslabší díl ze všech sérií o planetě opic. Sice jsem ho shlédl, ale už mi nepřipadal ani zajímavý ani napínavý. Možná může být zajímavý jen pro toho kdo neviděl ještě žádný díl, ale pochybuji že takových diváků je mnoho.

5. října 2006
avatar uživatele
30 %

Hodnocení: 2 z 5 (**)

Poprvé v této filmové sérii hodnotím podprůměrně. Nutno ale dodat, že tento díl si jiné hodnocení nezaslouží ani náhodou! Po skončení předešlého dílu bylo každému diváku jasné, že zřejmě bude pokračování, otázkou jen bylo, jak si s ním scénaristé poradí. Musím uznat, že scénář jisté trhliny má (a že jich na konci filmu tedy je hodně), ale i tak patří k tomu jedinému, co se mi na tomto filmu líbilo. Zajímavé mi třeba přišlo zobrazení Spojených států v budoucnosti jako tvrdý policejní stát. Hlavní postavě, opičáku Caesarovi, sice divák v první polovině filmu fandí, ale to jen do té doby než vyprovokuje povstání všech opic a nesmyslně zvítězí nad nenáviděnými lidskými vězniteli. A právě to povstání je to nejhorší na celém dílu! Tlupy hulákajících goril a šimpanzů s přehledem dobyjí celé město a nezastaví je v tom ani palba sešikovaných vojáků a policistů! Dívat se na tento snímek je vlastně jen ztráta času, takže o nějakém doporučování nemůžu ani mluvit.

31. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Lisa

Film je prostě jen nutné dokončení vyprávění o planetě opic. Bez shlédnutí těch ostatních dílů by tento neměl vůbec žádné kouzlo, protože tu není žádný charismatický hrdina, kterému by mohl divák fandit. Bohužel také není natočen tak poutavě jako první nebo třetí díl.

24. srpna 2006
avatar uživatele
10 %

Bbost, blbost a ještě jednou blbost. Tohle přece není film! Vždyť tehle nesmysl by dokázal natočit i úplný amatér. Všechno se točí kolem jedné opice, zase vzpoura, zase nějáká revoluce a hurá na další díl. Vážně nechápu sama sebe, proč jsem se na to vůbec někdy dívala.

27. července 2006
avatar uživatele
10 %

Čtvrté pokračování Planety opic. To čemu autoři filmu říkají děj bych shrnul do jedné věty: Hlavní hrdina, mluvící opičák Caesar (potomek Cornelia a Ziry z předchozího dílu) se nemůže dívat na brutalitu s jakou zachází lidé s opicemi a zorganizuje povstání, osvobodí všechny nemluvící opičky a za šíleného vřískotu srazí lidstvo na kolena :). A pozor, film začíná „v daleké budoucnosti“ - roku 1991. Trapná opičárna…

15. června 2006
avatar uživatele
30 %

...

je to už dýl co jsem tenhle díl opičí ságy viděl.. a můžu říct že ve mě nezanechal žádný dojmy... .tvůrci se prostě snažej vytěžit z opičích filmů co se dá, ale chyběj jim nápady...

14. června 2006