home
Divoké včely

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Konečně...

Jsem tento film viděla. Takvou dobu jsem se na to chystala. No a co k tomu říct...je to zvláštní film...ale tak nějak mile zvláštní. Obdivuju herce Pavla Lišku a Slámu vlastně také. I když asi musím říct, že nejvíc se mi z jeho filmů líbilo Štěstí.

22. května 2008
avatar uživatele
100 %

Milý pane Sláma. To jste se trefil přímo do mého vkusu. Ale film by se mi určitě líbil i kdybych netrpěl chorobnou láskou k venkovu. Celým filmem se vznáší zvláštní atmosféra, která dělá film naprosto dokonalým. Takto dokonale vystihnout vesnickou nostalgii a pesimismus snad ani lépe nejde. Hercům bych také rozhodně nic nevytknul. Kromě ostatních skvělých výkonů se zde blýskl Pavel Liška, kterého přímo zbožnuji. Prostě dokonalost sama o sobě. Varování. Názor je vysoce subjektivní. Ale určitě se podívejte. Je to parádní věcička. Nemohu jinak než 100%.

12. října 2007
avatar uživatele
40 %

Ne, ne a stokrát ne, tento typ filmů mi prostě nesedí a tady to oslavování jednoduchosti a svébytnosti zapadlého kousku Moravy mi prostě nepadne. Omlouvám se všem, co si o tom myslí, že je to vysoce ceněný umělecký zážitek (s nějakým tím Českým lvem), ale já hodnotím jako podprůměr.

14. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Film mě zaujal hlavně svým prostředím, ani tak zapadlou vesničku dnešní doby mi to spíš připomínalo vesničku 30. let.

28. října 2006
avatar uživatele
90 %

Tornádo Lue

U filmu jsem se výborně bavil. Cyril Drozda má spoustu vtipných poznámek. A je tam i spouta další dobrých herců (Marek Daniel, Josef Polášek...), kteří mě bavili a po tomto filmu se také začali více objevovat v dalších filmech. Toto je moc příjemný film o vesnici a o tom jaký je problém se vymanit ze všednosti.

20. září 2006
avatar uživatele
80 %

Od doby, kdy sem ten film viděla uplynul už nějaký ten pátek, ale ještě v té době se mi moc líbil. Nevím, co bych asi řekla teď, ale v té době jsem tím filmem byla naprosto nadšená.

10. července 2006
avatar uživatele
60 %

Abych řekl pravdu, tak mě tenhle film moc nezaujal. Sice občas dojde na nějaké ty humorné scény, avšak těch nudnějších scén je tam také dost. Nicméně pokud nevíte co si večer pustit za film, Divoké včely si zaslouží být alespoň jednou viděny...

6. dubna 2006