home
Divoká řeka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

jo, docela povedený film... pár věcí bych sice vytkla, že občas nevím proč, ale nudilo mě... no a dál to nebudu rozebírat protože pozitiva převažovala... takže, hodnotím vcelku kladně..

13. června 2008
avatar uživatele
80 %

Na tenhle film jsem se podívala spíše z nudy než ze zvědavosti, ale nelituju. Byla to celkem dobrá podíváná s dobrými hereckými výkony a klidně bych se podívala znova.

7. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

River Wild

Starší filmík, dostal jsem se k němu až teď, ale myslím, že na tuhle tému se špatný film udělat nedá... Kevin mě svým výkonem celkem spíš šokoval než překvapil, protože se na tu roli hodil jako ideální padouch. Davida moc neznám, John si tam moc nezahrál, ale Meryl ta byla uplně perfektní jako vždy! Vůbec by jsem jí netypoval na TO že je taková raftařka (((; mohlo tam být divokejší raftaření, více akčnější, ale film byl super v napětí až do konce i bez ...

15. února 2008
avatar uživatele
80 %

Moc peknej filmek, vzdycky se na nej rada podivam. Sem tam je to kapinku zdlouhavy, ale nevadi. Proste paradni film.

8. února 2008
avatar uživatele
100 %

:)

jeden z mejch nejoblíbenějších filmů,viděla sem ho dobře dvacetkrát ne-li víckrát..když sem třeba nemocná,tak ho dokoukám,přetočim na začátek a jedu znova :D hlášky už znám zpaměti...prostě super filmík

16. září 2007
avatar uživatele
100 %

KEVIN

Bol to super film. Mohla by som ho vidiet aj 100 krat za sebou. Hlavne Kevin tam bol very SEXI (HOT) :D

19. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Super

Super filmek. Dobrodružství na divoké řece zaujme nejednoho diváka. K tomu ještě napětí z únosu a konečné zneškodnění vrahů jsem hltala jedním dechem. Zajímavé nápady a scény, které se mi moc líbily. Při další příležitosti bych se určitě ještě jednou podívala.

5. května 2007
avatar uživatele
70 %

Nemyslim si, že je to špatný film, ale mě moc nezaujal. Nejsem zrovna přiznivcem tohohle žánru, ale pro někoho to třeba může být dobré. Je pravda, že herecké výkony jsou skvělé, je to natočené v hezké přirodě a že idilický pohled, který se mění v drsné drama se taky povedl.

13. října 2006
avatar uživatele
90 %

Podle mého názoru dobrý akční a napínavý film. Sjezd peřejemi mi nepřipadal tak dramatický, jak u toho křičeli účastníci, ale nevím jestli jsem to schopen posoudit, nikdy jsem divokou vodu nesjížděl. Napínavé od začátku do konce.

5. října 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

Myslím, že tomuhle filmečku se nedá nic moc vytknout. Herci opravdu zajiskřili a hlavní hrdinka podala fakt vynikající výkon...podle mě ovšem ;-) Navíc vedle vcelku napínavého děje a spousty zlomových situací ve filmu vidíme i krásnou přírodu, a to fakt nekecám...mohla to být hezká romantická rodinná dovolená. No, ale jak to tak bývá, je to úplně jinak a pohodový výlet rodičů, syna a psa se stane bojem o holý život...nebo ne? Nechte se překvapit ti, kdo film ještě neviděli...nemyslím ale, že je vás tolik ;-) Jo a jinak...mě se fakt moc líbil :-D

28. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Dobrý film; tak na večer. Vďaka hereckému obsadeniu a pekným scenériám je to fakt znamenitý zážitok. Ale niečo tomu chýba...

25. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Výborný

Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec. Sice mám raději jiný žánr filmů, ale přesto, co je tohle vlastně za žánr viďte. A to se mi na tom právě líbí. Tento film si pustím vždycky, když jsem třeba nemocná a nechci se ukousat nudou v posteli. Musím říct, že jsem ho viděla snad už 10x (možná více) a pořád mne baví. Velice se mi líbí prostředí, ve kterém se film odehrává. To je asi taky jeden z plusů. Dále herci. A hodně bych chtěla pochválit hudbu. Ta je naprosto vynikající a pro tento film již typická. Moc příjemná na poslech. Rozhodně tento film stojí za s/zhlédnutí.

12. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Film celkem ušel, zápletka nebyla nudná, konec zajímavý a tak vcelku bylo to pěkný prostě žádnej levnej film co natočej za pár tejdnu a hned to maj jako nejlepší trhák, přišlo mi že si s tim dali práci (filmaři).

25. července 2006
avatar uživatele
100 %

Jo dobrej film Mril Streepováje super takže není co řešit prostě super a bez chybičky padouši jako vždy prohráli a byl štastnej konec!

25. července 2006
avatar uživatele
80 %

Divoká rieka je jeden z mojich najoblúbenejších filmov, zaujal ma nie len hviezdnym obsadením /Kevin Bacom, Meryl Streep/ ale aj gradujúcim sa dejom plným prekvapení. Film má naozaj skvelý dej od ktorého sa nebudete vedieť odtrhnúť.

7. května 2006
avatar uživatele
80 %

Divoké :-)

Divoká řeka je film, který jsem sledovala ještě v době, kdy Meryl nebyla moje nejoblíbenější herečka. Líbil se mi - napětí, akce, romantika. Vůbec to není špatné, je to zajímavé. Ani nemám nic extra, co bych vytkla.

5. února 2006

Sice

je tento film staršího data, ale myslím si, že byl první vlasťovkou. Děj filmu se souvislý, nechybí napětí, akce a trošku romantiky tomu určitě neuškodilo. Mimo to se to odehrává ve velmi hezkém prostředí.

19. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Moc dobře

Tenhle film byl jeden z prvních akčňáků, který jsem už jako malá viděla a i tehdy se mi líbil. Meryl Streepová se v něm ukázala jako všestranná herečka, která není předurčená jen pro psychologická dramata a Kevin Bacon se jako záporák snad už narodil, moc mu to sedělo. Fajn!!

9. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Pěkný velice pěkný film.. Líbilo se mia na něm fakt hodně, herci, děj a vůbec jsem se nenudila..Ale znám i lepší proto 90%

2. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

oooooooooooo :)

Velice zdařilý film po všech strábnkách. Exteriéry byly nádherné a děj byl jednolitý a bohatý. Já nemůžu dát nic než:

1. ledna 2006

proč né

zajímavý film, který vám dá všechno, co jste od něj čekali, mimo jiné napětí a nečekaný zvrat událostí. Taky se mi moc líbí prostředí v jakém se film odehrává.

31. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

...

netypycky akční roli vzala prý meryl streep na popud svých dětí... .a myslim, že to nebylo vůbec špatný rozhodnutí.. .film je to napínavej a má spád...

31. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

ALE JO..

Po prvnim shlednuti se mi zdal jako velice zajimavy a napinavy film, ale ted uz se mi dost okoukal, coz celkove snizilo muj konecny dojem. Hm, skoda.

31. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

jo!dobrý

Pěkný filmeček,u ktereho jsem se nenudil.Velmi zajmavý děj,herci taky nejsou k zahození!!!prostě dobrý-100%

31. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Meryl v netradičním žánru

Už to je zajímavé a vzbuzuje jistá očekávání. Z jisté míry jsou naplněna: na lodi a vodě se pohybuje skutečně jako profesionálka, díky jejímu jako vždy přesvědčivému herectví jí to, že je "říční machr", věříte, stejně jako to, že si dovede poradit nejen s vodními živly, ale i lidskými padouchy. Jakmile ale snímek jednou zhlédnete, při dalším koukání už na něm není moc co nového k objevování.

30. prosince 2005