home
Discopříběh 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Jak se dalo předpokládat, dvojka je sice slabší, ale ne zase o tolik. Pořád se na film dívat dá, až na tu otřesnou hudbu Michala, ale to by se zase film nemohl jmenovat tak, jak se jmenuje. A pár vtipných scének tu také je.

21. dubna 2013
avatar uživatele
100 %

Tak dvojka se mi líbí víc než jednička. Je taková dojemnější, zároveň je ale i vtipná....Tenhle filmeček se mi prostě líbí moc.

26. září 2009
avatar uživatele
40 %

Slabší

Na taťku přišla druhá míza a nic dobrého se z toho nevyklubalo. A tím nemyslím jen vztah se striptérkou. Jednička byla zkrátka o dost lepší.

19. dubna 2009

Je to sice starší film ale je fakt pěknej. To už kvůlu těm písničkám,no to taneční vystoupení bez komentáře:-D ale jinak to je fakt dobrý i hlášky sou fájn.

27. prosince 2008
avatar uživatele
50 %

Veronika Kánská

Úroveň druhého dílu dle očekávání klesla ještě níž než byl první. Potměšilovo bláznění za mladými děvčaty mě nepobavilo.

4. května 2008
avatar uživatele
70 %

dávno

Tenhle film byl natočen když jsem ještě nebyla na světě, ale přeto se mi líbí a to hlavně kvůli písničkám a taky se v něm najdou dobré hlášky, takže dám 70% tak jak u jedničky.

7. dubna 2008
avatar uživatele
40 %

Dvojka na rozdíl od mnoha dalších dvojek - pokračování ostatních filmů - je celkem provázaná, ale výsledný dojem si to u mě nijak nespravilo. Takže hodnocení stejné jako u jedničky.

25. září 2007
avatar uživatele
70 %

hmmmm...dobrá klasika, ktorú sa oplatí pozrieť si vždy...veď človek po roku zabudne, tak si ju pozrie znovu :))

10. května 2007
avatar uživatele
90 %

Jeden z mála filmů, u kterých se mi líbí i pokračování. Navazuje na sebe, nic se rapidně nezměnilo, jen ty role se trochu "obrátily". Moc se mi líbí.

18. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Docela dobré pokračování i dobrý nápad zapojit trochu tragikomicky i otce hlavního hrdiny. Písničky Michala Davida opět doplňují tento celkem zábavný film s pár vtipnými hláškami a scénami.

14. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Discopříběh 2

Tak nevím čím to je, ale ta dvojka se mi zdála o malinkou kapku lepší než jednička. Byly tu zase docela povedené scénky, ale i trapné scénky, bohužel opět ta děsná hudba... Jinak třeba příběh mi připadal takový dospělejší. Jako celkově opět nic moc, ale na jedno skouknutí dobré.

26. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Discopříběh 2

Já osobně mám bližší vztah k jedničce. Nevím, čím si zasloužil tolik mé přízně, ale je to tak:))) Ale zase nemůžu říct, že by se mi dvojka nelíbila. Určitě bylo dobrý, že se dvojka víc zaměřila na osud Jirkova táty než že by se třeba dál zabývala Jirkovým dalším vývojem. Ale z tohoto dílu je patrné, že jaký syn, takový otec:)))

25. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Osobně se mi toto pokračování líbilo více než první "díl". Možná je to proto, že do filmu bylo vloženo trochu více děje a trochu více humorných situací. Na druhou stranu kouzlo a atmosféra totalitních dob zmizela, takže film zapadl do šedosti podobných snímků, takže pokud nejste přímo fanoušci některého z herců, asi si k vám ani nedostane, případně jej nemůžete hodnotit nijak pozitivně. Jak už jsem já ovšem psal výše, mě se moc líbil a kdykoliv na něj rád kouknu znovu. Jedním slovem: zdařilé pokračování

29. října 2006
avatar uživatele
80 %

Jen tak...

No nevim...mě to příde na stejné úrovni jako jednička. Prostě takový oddechový český film. Že bych to musela sledovat pořád to ne...ale když to jednou za čas dávaj v TV tak se na to podívám...

9. října 2006
avatar uživatele
40 %

Tady platí heslo: dvojka neměla nikdy vzniknout! Prakticky je to o jednom a tom samém, jen se děj přesunul na otce. Tenhle díl mě už vůbec nezaujal, jednička celkem ujde, ale dvojka... Ještě písničky tu ujdou, ale to je tak vše.

25. září 2006
avatar uživatele
60 %

Aale jo

Dvojku jsem měla ráda stejně jako jedničku. I když jednička je prostě jednička. Dneska už mě film až tak nebaví, ale kdysi jsem ho fakt mohla tak si 70...nebo radši 60% podle mě zaslouží :)

13. srpna 2006