home
Díry

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Typický americký

Film podle stejnojmenné knihy Louise Sachra mě nijak zvlášť neoslovil. Knihu jsem nečetla, takže bohužel nemůžu srovnávat, nicméně snímek byl typicky americký. Veškeré humorné scény na mě působily místy až parodicky a klasický happy end mě doslova dorazil. Na jedno podívání dobré, ale to je vše.

3. dubna 2012
avatar uživatele
100 %

tenhle film se mi moc líbi. Je zajímavý, vtipný a rodinný. Zajímavé téma a vtipnej konec. Je to taková pohodičková komedie.

27. června 2009
avatar uživatele
70 %

Mě se to také líbilo. Nejvíc mě bavilo sledovat LaBeoufa. Tím, že je to myšleno pro děti, je to vcelku pěkně natočené, ať už za to herci dostali cokoliv. Tedy, vám infantilnějším doporučuji.

26. července 2008
avatar uživatele
100 %

ÚÚžasnej film!! Jednem z mých oblíbených který sem viděla snad 100x!! nemam slov k tomuhle filmu! OD začátku do konce sem se nenudila a snad nikdy nudit nebudu! Nádherná muzika, herci taky dobří!!!

8. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

ÚŽASNÉ

Tak tenhle film mě vážně dostal. Ještě jsem neviděla film, který by perfektně vystihnul knížku, nic nevypustil a byl super. A tenhle film to dokázal. Skvělě vystihnul knížku a moc se mi to líbilo. Navíc je u toho skvělá muzika. Strašně moc doporučuju, jak film, tak i hudbu! A komu se to nelíbilo, tak ať si přečte knížku - protože jinak to není možné!

16. května 2007
avatar uživatele
40 %

Je to nutné?!

Ha, tak tady měl někdo hodně peněz a nevěděl co s nima. Dost málokdy vtipné, teda pokud tam nějaký ten vtip vůbec měl být. Jediná věc, co se mě tam líbila, byly asi ty retrospektivní záběry, které měli vysvětlovat, proč tomu tak bylo.... Kolik asi museli Weawerové a Voightovi slíbit nebo to dělali čistě ze sobeckých důvodu, aby si mohli zaškrtnout ve své filmotéce kolonku - rodinný film?! (tohle thriller ani drama snad být ani nemohlo).

7. května 2006